Leusden NL Kamperland NL Berkel-Enschot NL Dwingeloo NL Apeldoorn NL AhausD Emmen NL I Amersfoort NL Reusel NL Odoorn NL Meisdorf D Harderwijk NL Goes NL Dalfsen NL Schermbeek D Van der Valk Hotel Amersfoort Gelegen in het groen tussen Amersfoort en Utrecht. Geldig op vr, za en zo t/m 31 december. Amadore Grand Hotel de Kamperduinen Geniet en ontspan in het wellness resort. Geldig op zo - do t/m 30 november. Hampshire Hotel - Wesseling Drenthe op z'n mooist! Dagelijks geldig t/m 31 december. Hampshire Hotel - Apeldoorn In het hart van de schitterende Veluwe. Dagelijks geldig tot 23 december. Best Western de Druiventros Nabij de Efteling en De Beekse Bergen. Dagelijks geldig t/m 31 december. Hampshire Hotel - Ahaus Ontspan in het Beauty Relax Center. Dagelijks geldig t/m 21 december. Eden Hotel Emmen Nabij Dierenpark Emmen en het stads- centrum, o Geldig op vr, za en zo t/m 22 december. Golden Tulip Amersfoort Nabij de 'Utrechtse Heuvelrug' en »j het centrum van Amersfoort Geldig op vr, za en zo t/m 31 december. Hotel La Frontiére de Kempen In de prachtige Brabantse Kempen. Dagelijks geldig t/m 21 december. Hotel Odoorn Bekend om centrale ligging en top keuken. Dagelijks geldig t/m 31 december. Van der Valk Schloss Meisdorf Uniek kasteelhotel in mooie omgeving. Dagelijks geldig t/m 23 december. Geldigheid en voorwaarden: - 3 dagen (2 nachten) incl. ontbijt en 1 x een 3-gangendiner voor 75 p.p. - Wanneer u deze aanbieding wilt boeken, dient u op de hotelpagina het €75 arrangement aan te vinken. - Prijzen zijn geldig in een 2-persoonskamer op basis van beschikbaarheid. - Reserveringskosten 9,75 per boeking (eenmalig). Openingstijden: Ma-Vr 09.00 - 21.00 uur Za 10.00 - 16.00 uur Zo 12.00 - 16.00 uur Reserveren via: 0900 9335 0,25 c.p.m.) of ga naar: www.weekendcompany.nl/75euro Hotel Marktzicht Gelegen in het historische centrum van de Hanzestad Harderwijk. Dagelijks geldig t/m 21 december. Grand Café - Hotel Jersey Gelegen op de Grote Markt van de bruisende stad Goes. Dagelijks geldig t/m 20 december. Mooirivier Sfeervol hotel, direct aan de rivier. Dagelijks geldig in december. Hotel Zur Linde Bezoek Movie Park Germany. Dagelijks geldig t/m 31 december.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39