Jp>é edüdelta ■p Docenten Enthousiaste collega's banen 35*" Medewerker Expertisebureau Plaatsingscoördinator Maatschappelijk werker Advies- en Meldpunt Kindermishandeling Aanmelder www.allevo.nl onderwijsgroep Nederlands/communicatie (mbo - 0,30 wtf) Grond/groen/infra loonwerk (mbo - 0,30 wtf) Wiskunde/natuurkunde/scheikunde (mbo - 0,40 wtf) O JobTrack.nl zaterdag 2 oktober 2010 De Jeugdzorg is in beweging! Bureau Jeugdzorg Zeeland gaat uit van het recht van iedere jeugdige om uitte groeien tot een gezonde en evenwichtige volwassene. We geven aandacht waar nodig, ondersteunen waar kan, bescher men en houden toezicht waar moet. Wij zijn op zoek naar gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerkers (m/v| voor de functie van: 36 uur (100%), locatie Middelburg, vacaturenummer 10.18 36 uur (100%|, locatie Middelburg, vacaturenummer 10.19 36 uur (100%), locatie Middelburg, vacaturenummer 10.20 32 uur |88,89%|, locatie Middelburg, vacaturenummer 10.21 Uitgebreide informatie over deze functies is te vinden op www.bjz-zeeland.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Looking for a job where you can develop and champion the business of a market leader? The world's leading maritime service provider and was formed by bringing together Barwil and Unitor, two of the most recognised brands within the ships service industry WILHELMSEN SHIPS SERVICE is een internationale organisatie werkzaam in de scheepvaart industrie. Onze kantoren en agenten zijn werkzaam in 2.200 havens wereldwijd. Onze klantenkring bestaat uit de internationale handelsvloot. Door onze groeiende Ships Agency activiteiten van Wilhelmsen Ships Service inTerneuzen, hebben wij momenteel een vacature voor een Ships Agency Operator (M/V) In deze fulltime functie van 40 uur per week verzorg je de organisatie en administratie van binnenkomende schepen in de havens. Ben jij het aanstormende organisatietalent dat wij zoeken? Takenpakket: Het organisatorisch en administratief voorbereiden van het bezoek van schepen die de havens binnen komen; Het onderhouden van contacten met de havenautoriteiten; Het bezoeken van schepen; Het administratief verwerken van de schepen die vertrokken zijn; Het onderhouden van contacten met principalen, toeleveranciers en andere scheepvaart gerelateerde bedrijven. een hoog service- Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Te!. 0113 - 24 91 70 E-mail PenO@allevo.nl Met ruim 1800 collega 's bieden wij zorg- en diens tverlening afges temd op de vraag en de behoefte van de klant en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland. Noord- en Zuid-Beveland. St. Philips/and en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en thuisbegeleiding vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij diéetadvisering. uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverlenings sector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. Functie-eisen: MBO vvêrk- en denkniveau (bij voorkeur MBO haven, vervoer en logistiek) Ervaring als waterklerk is een pre; Een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; De bereidheid om buiten kantooruren en in de weekenden te werken; Vaardig met de computer; Communicatief sterk en een echte teamplayer; Zelfstandig kunnen werken; In bezit van rijbewijs B. Wij bieden jou een uitdagende functie binnen een sterk, groeiende, internationale organisatie. Naast een prima salaris en een overwerkregeling, zijn er mogelijkheden voor opleiding en ontwikkeling, een pensioenregeling en andere collectieve verzekeringen, en bovenal een prettige werksfeer. Meer informatie over onze organisatie kun je vinden op www.wilhelmsen.com. Sollicitaties kun je richten aan rotterdam.hr@wilhelmsen.com tav. Mevr. D. Poldervaart. Wilhelmsen Ships Service, Handelspoort 3, 4538 Bl\l Terneuzen, 0115 - 683260 Aanvullende informatie: Verdere informatie kunt u vinden op www.edudelta.nl Aajiiisitic iiHfir «irilriiiirig; va» deze iidverietil.il' wordt met op pnjs gesteld. Telefonische informatie over de functies wordt verstrekt door de heer F.J.A. de Bakker, teamleider MBO bij ECG tel: 0113 - 272 250. Sollicitatie: Stuur uw gemotiveerde reactie en een uitgebreid c.v. voor 18 oktober a.s. bij voorkeur per mail naar: Edudelta College Goes t.a.v. dhr. J. van Drie e-mail: j.vandrie@edudelta.nl of Postbus 95, 4460 AB Goes. Benoeming: het betreffen functies met functieschaal LB van de CAO Bve (max. 52.330,- bruto per jaar bij een fulltime dienstverband). De volgende omlcrwijs- insteliiugen vormen Edudelta Onderwijsgroep: Edudelt a Col lege G oes Edudelta College Ba rend recht Edudelta College Middelhamis OPDC De Vliedberg Goes Edudelta Contract De website van de Edudelta Onderwijsgroep is www.edudelta.iii Functie-inhoud: De docent draagt kennis, vaardigheden en houdingsaspecten behorende bij het eigen leer- en/of vakgebied over aan leerlingen ten behoeve van het uitoefenen van een beroep, draagt bij aan de onderwijsontwikkeling en vernieuwing op het eigen leer- en/of vakgebied, levert in teamverband een bijdrage aan het leerlingenbeleid, draagt zorg voor het eigen persoonlijk ontwikkelingsplan, draagt bij aan de activiteiten van de organisatorische eenheid en/of onderwijsinstelling op basis van de afspraken voortvloeiend uit het jaartaakbeleid. Profiel van de functie: in bezit van een relevante onderwijsbevoegdheid; vakkennis en creativiteit; ervaring in het verzorgen van lessen op het VMBO of MBO is een pré; pedagogisch, vakinhoudelijk en didactisch competent; voldoen aan de overige basiscompetenties van de wet BIO; mee willen werken aan lesstofontwikkeling, onderwijskundige ontwikkelingen en mentorschap. Allévo staat naast u. Edudelta Onderwijsgroep verzorgt vele opleidingen in de groene sector (VMBO, MBO en contractopleidingen} en in de technische sector (YMBO- techniek en -economie) en voert het bevoegd gezag over een OPDC met bovenschoolse opvang. Mei ongeveer 300 medewerkers wordt op de diverse locaties inhoud gegeven aan de opleidingsprogramma's met bijzondere aandacht voor de persoonlijke en maats chappelijke ontplooiing van Teerling en deelnemer. Het Edudelta College Goes is een scholengemeenschap voor VMBO en MBO onderwijs in de groene sector. De school biedt onderwijs aan circa 900 leerlingen, waarvan 350 VMBO en 530 MBO leerlingen. Daarnaast verzorgt de school een groot aantal cursussen die gerelateerd zijn aan de sector waar de school zich in begeeft. Edudelta College Goes is op zoek naar diverse docenten: voor de volgende functies: Informatie sollicitatie Voor meer informatie kun je onze website raadplegen; www.allevo.nl Schriftelijke sollicitaties inclusief C.V. kunnen gericht worden aan; Allévo, afdeling P&O, Postbus 79, 4460 AB Goes. E-mailen kan ook. ons adres is: PenO@allevo.nl Verzorgende C Voor de Thuiszorg in de regio Goes en Kapelle/Reimerswaal Sollicitanten met een Helpende-diploma of interne kandidaten zonder een mbo verzorgende opleiding wordt bij aanstelling de mogelijkheid geboden tot het volgen van de verzorgende C-opleiding in combinatie met het werken in de functie van Verzorgende C. Verzorgende Voor de diverse zorgcentra en het verpleeghuis in Zierikzee en Burgh Haamstede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 129