Vissorteerders gitPl Dirigent 0 O O WIJ ZOEKEN BETROKKEN EN GEDREVEN TALENT! JLievensberg technisch onderwijs assïstent(e) Stichting Vislos Sorteerregeling te Vlissingen Voorzitter College van Bestuur (0,2 - 0,4 fte) X 't Zwinkoor Sluis Cadzand mlv Ervaren automatiseringsmedewerker binnendienst TEAMLEIDER ZORGCOORDINATOR www.tenderjeugdzorg.nl "1 [ziekenhuis Systeem- en Netwerkbeheerder senior O JobTrack.nl zaterdag 2 oktober 2010 snen 33 Mencia de Mendozo Lyceum HAVO 1 AIHENEU» I GYMNASIUM ITTO Mencia de Mendoza Breda zoekt een Voor verder informatie over de functie zie onze website (www.mencia.nl) zoekt op oproepbasis Werktijden zijn van donderdagavond tot vrijdagochtend. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Nooijer 0118-602544 Bellen na 17.00 uur. Pontes Scholengroep Een ervaren bestuurder die eindverantwoordelijk is, maar anderen wet het podium gunt. Kijk voor meer informatie op: www.gitp.nl/vacatures beoordelen en ontwikkelen zoekt per 1 januari 2011 een Wij zijn een gemengd, vierstemmig koor bestaande uit ca. 45 enthousiaste leden. De repetitie vindt plaats op woensdagavond in het Zwingebouw te Cadzand-dorp, van 19.30 - 21.30 uur. Wij zoeken een dirigent die op inspirerende en enthousiaste wijze leiding geeft aan ons koor. Professionaliteit en ervaring is gewenst. De vergoeding wordt in onderling overleg vastgesteld. Meer gegevens betreffende het koor kunt u vinden op: www.zwinkoor.nl Het bestuur nodigt belangstellenden uil zo spoedig mogelijk, maai" vóór 1 Nov. 2010 te solliciteren. Uw motivatiebrief en CV kunt U richten aan: 't. Zwinkoor, l.n.v. Mevr. E.R. de Jong, secretaris; Hans Wiegelplein 13, 4524 AZ Sluis, Nederland. E-mail: erdejong@zeelandnet.nl Nadere informatie kan ingewonnen worden bij onze voorzitter; Mevr. S. v.d. Hooft, tel.: (0031) 0117 461790 voor kantoor en thuis o Hard- en software Kantoorartikelen Netwerken Kantoormeubilair Diensten B en P voor kantoor en thuis levert hard- en software alsmede dienstverlening door geheel Zeeland. Tevens is B en P leverancier van kantoorartikelen en kantoormeubilair. WIJ ZOEKEN: Fulltime dienstbetrekking (40u) Functieomschrijving: Als automatiseringsmedewerker heb je een verantwoordelijke uitvoerende functie binnen B en P. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het repareren van PCs hardware- en/of softwarematig, telefonisch klanten te woord staan met technische vragen etc. Het is een afwisselende en uitdagende functie waarbij je veel zelfstandig werkt en ook klantencontact hebt. Taken en verantwoordelijkheden: Uitvoeren van reparaties Verantwoordelijk voor alle inkomende en uitgaande reparaties Het aannemen en verwerken van technische vragen zowel in de winkel als telefonisch Het leiding geven aan de afdeling technische dienst Functie eisen: Minimaal MBO werk en denkniveau door opleiding of ervaring Ruime technische ervaring met computers is een vereiste Klantvriendelijk Servicegericht Zelfstandig en flexibel Uw sollicitatie met C.V. kunt u tot 22 oktober 2010 uitsluitend via e-mail richten aan luc@benp.biz t.a.v. Luc Buijsse. Sportlaan 1 4511 XG Brekens Per 1 januari 2011 zal onze afdeling Paljas Plus, Vliethoeve te Kortgene worden uitgebreid met een extra behandelgroep. In verband met deze uitbreiding zijn wij op zoek naar 2 gedreven Teamleiders en 1 Zorgcoördinator. Gericht op een optimale hulpverlening aan de in de groep verblijvende jongeren ondersteunt de teamleider, op basis van verkregen informatie en/ of eigen observatie, de pedagogisch medewerkers binnen de groep bij de, binnen de kaders van het behandelplan, toe te passen methodieken en/of handelwijzen. Hij draagt zorg voor een optimaal samenspel tussen de teamleden onderling en hun relatie met de in de groep verblijvende jongeren en bewaakt en bevordert de kwaliteit en continuïteit van de uitvoering van de hulpverlening binnen de groep. Daarnaast draagt de teamleider, binnen de daarvoor gestelde kaders, zorg voor een efficiënte inzet van personeel en middelen en bewaakt hij de daarvoor beschikbaar gestelde formatieruimte. Hij ziet toe op een efficiënte personeelsplanning en roostering, draagt zorg voor de uitvoering van het werktijden- en verlof beleid en beheert de aan- en afwezigheidregistratie van medewerkers en jongeren. Als zorgcoördinator geef je advies, informatie en ondersteuning bij de samenstelling van behandelplannen cq verricht je psychodiagnostische werkzaamheden in het kader van behandeling. Als zorgcoördinator ben je verantwoordelijk voor de inhoudelijke aansturing van de hulpverlening met als voornaamste taken het samenstellen van behandelplannen, het toezien op de kwalitatieve uitvoering ervan en coördineren van de gehele behandeling van cliënt en cliëntsysteem. Overall lever je een bijdrage aan de ontwikkeling en uitvoering van het behandelbeleid, draag je mede zorg voor een optimaal behandelklimaat en STERK geef je werkbegeleiding aan verschillende VOOR medewerkers. -JEUGD Voor uitgebreide functieomschrijvingen en arbeidsvoorwaarden kijk op Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom zoekt een: op basis van 36 uur per week (100%) voor het beheer, het onderhoud en de innovatie van de ICT infrastructuur Kijk voor nadere info op onze website:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 127