nodig heeft IE^ 33 Vierde titel Cancellara, Moerenhout knap zesde Edward Gal pakt tweede gouden plak Korting voor abonnees op Holiday on Ice PZC Broer Sander scoort makkelijk vrijdag 1 oktober 2010 Sander, de drie jaar oudere broer van verdediger Junior van Remortele, is bij Steen één van de spelers die voor de doelpunten zorgt. De blonde aanvaller staat na vier speeldagen, op twee goals. Sander van Remortele scoorde dit seizoen in de wedstrijden tegen Patrijzen (1-1) en Biervliet (6-Q-zege) één keer. Aanstaande zondag kan hij zijn productie uitbreiden. moeten geduld hebben, want tij dens het seizoen komen er altijd kansen door schorsingen en blessu res." De andere nieuwkomer is Robin Mariman, die van Koewacht over kwam. „Een aanwinst, want hij brengt veel snelheid in de ploeg. (14.00 uur), Aardenburg-Halsteren, RCD- EBOH, Roosendaal-Unitas'30, Moerse Boys-Coes, Terneuzen-TSC. Derde klasse A: Zeelandia Middelburg- Steenbergen, SC Gastel-Hoeven, HVV'24- Alliance, BSC-FC Bergen, Internos-Victo- ria'03, Dosko-Axel. Vierde klasse A: Robur-Patrijzen, Steen- Walcheren, Jong Ambon-Breskens, RIA W.-Hontenisse, Sluiskil-Oostburg, Clinge- Biervliet. Vierde klasse B: Divo-De Schutters, Clu- zona-Meto, SC Kruisland-Grenswachters, HSC28-BW63, MOC'17-Luctor'88, Odio-NSV. Vijfde klasse A: Corn Boys-Koewacht, Groede-Terhole, Hoofdplaat-IJzendijke, Schoondijke-SDO'63, Graauw-Philippine, Hulsterloo-Volharding, Sluis-Vogelwaarde. Vijfde klasse B: Hansweertse Boys-Kwa- dendamme, DZC'09-Zeeland Sport, FC Moerstraten-NVS, Lewedorpse Boys-Kaai- se Boys, Nieuw Borgvliet-Renesse, Vos- meer-Lepelstraatse Boys. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. Vrouwen. Tweede klasse E: Terneu- zen-BSC (12.30 uur). VOLLEYBAL ZATERDAG Mannen. Zuid-West. Regiodivisie: My- tilus-Voko Irodiorr. Promotieklasse B: WS'92-Voko Irodion 2, Voorwaarts-VC Sarto 2. Eerste klasse A: Benevia-Forza Schouwen Duiveland. Eerste klasse D: Bovendien heeft Robin scorend vermogen en een goed spelinzicht. De nieuwkomers zijn jong en zor gen voor een frisse wind in de groep. Ze zijn hier goed opgeno men." Vorig seizoen eindigde Steen op de vierde plaats. Die prestatie wil men nu verbeteren. „Ik hoop en ga er van uit dat we een periode kampioenschap pakken. Daarna zien we wel verder. Je moet altijd streven naar het hoogste. Dat klinkt cliché, maar het past bij de ambitie van de groep en de club. Uiteindelijk willen we allemaal ho gerop." Na een jaar in het derde gespeeld te hebben, is Eddy van den Bosch (37 jaar) teruggekeerd in de selec tie. „Eddy is natuurlijk een heel goede voetballer die we zeker kun nen gebruiken. Goed, hij is niet de jongste, maar Eddy is het spelletje nog niet verleerd. Hij kan iets extra's brengen en zijn medespe lers motiveren. Eddy kan uit de voeten als aanvallende middenvel der, maar ook als centrale verdedi ger." Tot nu toe speelde Steen ge lijk tegen Clinge, Sluiskil en Patrij zen (1-1) en won het overtuigend met 6-0 van Biervliet. „Tegen Sluiskil hadden we moeten winnen. Tegen Clinge en Patrijzen startten we goed, maar raakten we later de grip op de wedstrijd kwijt. Bovendien ontbrak het aan scherp te bij de spitsen." Aanstaande zondag kan Steen vol aan de bak, thuis tegen titelkandi daat Walcheren. „Het is een fysiek sterke en technische ploeg", weet Junior van Remortele. „Maar wij hebben het thuisvoordeel, waar door je altijd een stapje extra doet." WS'92 2-Next Volley Dordrecht 4. Vrouwen. Promotieklasse B: WS'92-Vo- ko Irodion, BOK-VC Sarto 3, Benevia-For za Schouwen Duiveland. Eerste klasse D: Scheldesport-Zuvo 2, WS'92 2-YVC, Vrij-De Sterre, Mytilus-Savok. WATERPOLO ZATERDAG Mannen. Bond. Vierde klasse F: De Schelde-De Vennen (18.00 uur), SBC2000-De Stormvogel (15.45 uur). Dis trict 5. Eerste klasse: Nuenen-De Storm vogel 2. Vrouwen. Derde klasse: De Rog-De Stormvogel. ZAALVOETBAL VRIJDAG Eerste divisie C: RKTW-Groene Ster. ZWEMMEN ZONDAG Nationale B/C Klasse. Organisatie: ZV Scheldestroom. Locatie: Zwembad Een hoorn te Oostburg. Aanvang: 14.00 uur. Districtscompetitie, eerste klasse. Orga nisatie: De Bevelanders. Locatie: Zwem bad Groenewoud te Kapelle. Aanvang: 14.00 uur. Districtscompetitie, tweede klasse. Or ganisatie: De Honte. Locatie: Zwembad Reynaertland, Hulst. Aanvang: 14.00 uur. Districtscompetitie, derde klasse. Orga nisatie: ZV De Otters. Locatie: Zwembad De Vliegende Vaart te Terneuzen. Aan vang: 14.00 uur. LEXINGTON - Dressuurruiter Ed ward Gal heeft woensdag (Ame rikaanse tijd) bij de Wereldruiters- pelen in Lexington, Kentucky, de titel veroverd in de Grand Prix Special. De ruiter uit Harskamp deed dat met zijn paard Moorlands Totilas en een score van 85,667 procent. Eerder won Gal met de Nederlandse equipe ook al goud in de landenwed- strijd. Imke Schellekens-Bartels werd met Hunter Douglas Sunrise vijf de. Adelinde Cornelissen, vorig jaar Europees kampioene in deze discipline mocht niet starten om dat ze eerder in de landenwed- strijd was gediskwalificeerd. De uit Westkapelle afkomstige Hans- Peter Minderhoud werd met Ex quis Nadine teleurstellend 22e met 68,333 procent. Hij mag nu niet uitkomen in de kür op mu ziek. Opvallend was dat voor het eerst in de historie Duitsland geen me daille haalde op een individueel onderdeel bij een WK. Christoph Koschel werd zesde. Voor titelver dedigster Isabell Werth was er zelfs niet meer weggelegd dan de tiende plek. Eerder op het evenement werd Duitsland in de landenwedstrijd ook al onttroond door Nederland. door Ad Pertijs GEELONG - Uiteindelijk was het toch weer gewoon Fabian Cancella ra die de wereldtitel tijdrijden voor zich opeiste. Na een aanvan kelijk spannend gevecht met Da vid Millar had de Zwitser in op de finishlijn alle tijd om vier vingers de lucht in te steken. Met meer dan één minuut voorsprong (58.08 om 59-h) pakte hij in Geelong zijn vierde wereldtitel. „Dit was wel de zwaarste van de vier", zei Cancellara over de wed strijd op een parkoers dat velen nekte. „Daarom ben ik ook voor zichtig van start gegaan." Het ver klaarde waarom het lange tijd een nek-aan-nekrace was tussen hem, Millar, Martin en Porte. De Zwitser sprak van een perfecte race, maar ook van de nodige onze kerheid vooraf Niet voor niets be sloot hij pas op het laatste mo ment de verre reis naar Australië te maken. „Geloof me, het valt niet mee om na het winnen van de Ronde van Vlaanderen en Pa- rijs-Roubaix dat gevoel weer terug te vinden. Helemaal als je voelt dat je conditie niet meer honderd pro cent is. Ik was dan ook behoorlijk nerveus toen ik vanochtend op stond en ook nog toen ik naar het parkoers vertrok." De Zwitser worstelde vervolgens tijdens zijn race met hét feit dat er op het WK niet met 'oortjes' gere den mag worden. „En dat in een tijd dat communicatie een van de belangrijkste dingen in het leven is geworden", sneerde hij. Daar kwam bij dat de speakers op de ter beschikking gestelde ploegleiders wagen van de Zwitsers zo slecht waren dat Cancellara amper kon verstaan wat de bondscoach hem toeschreeuwde. „Ik moest het echt hebben van de tijden op de bor- 1 den onderweg. Ik kwam bij de fi nish en dacht: heb ik nu nog 9 se conden, of 11 seconden. Bleek ik meer dan een minuut voor te lig gen." Na de wegrace van zondag gaat Cancellara 'eindelijk' op vakantie om daar na te gaan denken over de doelen van volgend jaar. Koos Moerenhout hoeft dat niet meer te doen. Hij is na zondag renner af, maar ondertussen verbaasde hij gisteren iedereen met een zesde plaats in de mondiale titelstrijd. „Waar anderen kiezen voor het rij den van een klein afscheidskoers- je, maakt Koos er een serieuze wedstrijd van", sprak bondscoach Leo van Vliet vol bewondering. De man uit Welberg was er nog een keer diep voor gegaan. „Van ochtend heb ik in mijn eentje met Bruce Springsteen nög even op de luchtgitaar gespeeld. 'No retreat, no surrender.' Er gewoon volle bak invliegen, dacht ik toen." Moerenhout gaf 2.41 minuten toe op Cancellara. ABONNEE VOORDEEL De korting geldt voor onderstaande voorstellingen in de Zeelandhallen te Goes. De voorstellingstijden zijn: Donderdag 14 oktober 20.00 uur Vrijdag 15 oktober 20.00 uur Zaterdag 16 oktober 16.00 uur en 20.00 uur Zondag 17 oktober 16.00 uur Ontvang 25% korting Wilt u met korting naar Energia? Reserveer dan uw kaarten via 0900-300 3000 (0,45 p/m) onder vermel ding van: actie PZC. ^Prijzen zijn excl. reserveringskosten 3,40 per tickety en trans actiekosten 2,00 per boeking). Meer informatie over de show kunt u vinden op www.holidayonice.nl Actievoorwaarden Kaarten alleen te bestellen via 0900 300300Ö. Actie is geldig op alle beschikbare shows en rangen in Goes. De korting is niet geldig in combinatie met andere acties/kortingen. Restitutie op reeds gemaakte reserveringen zijn niet mogelijk. Holiday on Ice behoudt zich het recht om de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen. Voor het meest actuele overzicht kijk op holidayonice.nl foto Mark Neelemans Holiday on Ice straalt als nooit tevoren met de nieuwe familieshow Energia. Een magische reis die u niet mag missen! Rang 1 2 Normale prijs Week Weekend €38,00 €41,00 €34,00 €37,00 Abonneeprijs Week Weekend €28,50 €30,75 25,50 27,75

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 69