(I m9nsentinq.nl Arthur Pateer Davy Verstraate Davy Verstraate Davy Davy Davy Verstraate Davy Verstraate vrijdag 1 oktober 2010 familieberichten 137 Ze nam het zoals het kwam. Ze mist zeker dat ze beter zou morden. Doch na een fel gevecht van ruim 9 maanden met ups en downs, verloor ze toch nog. Mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ivonne Jozina van Oosten - Faas echtgenote van Ton van Oosten Groede 15 maart 1948 Retranchement Baarland Zuidzande t Brugge, AZ st Jan 29 september 2010 Ton van Oosten Diana van Oosten Petra van Oosten Jean-Paul Martlé Sam Noa Daan Molenstraat 27 4525 AE Retrancement Ivonne is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op zaterdag 2 oktober van 14.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 4 oktober om 14.00 uur in crematorium j Monuta, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in restautant De Kerk, Dorpsplein 4, 4505 AR Zuidzande. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advetentie als zodanig te beschouwen. liizoly fTWUm Yvynofi Dag mam wat zal ik je missen we zullen er zijn voor pap j,ot Love you x peet Restaurant de Kerk zal maandag 4 oktober GESLOTEN zijn i.v.in. bovenstaand overlijden. Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze schoonzus Ivon van Oosten-Faas Oostburg: M. van Oosten A. Vermeire Oostburg: I. van Oosten Neven en nichten Een ongeloofelijk gemis Onze lieve zwager en oom Je blijft altijd in ons hart Petra, Fedde, Ruben Lucas en Emma Deze week bereikte ons het droevige bericht dat van onze lieve collega Claudia niet alleen haar echtgenoot Arthur Pateer maar ook haar vader Johannes Flipse zijn overleden. Wij wensen Claudia, Jessica, Thomas, Daniël en de familie veel sterkte toe. Je collega's en vrijwilligers AZC Middelburg Je bent nu enkel nog herinnering Zo is het leven, maar het had toch zin Het j's te gek om waar te zijn Jouw vriendschap overheerst mijn pijn (André Hazes) Totaal onverwachts is overleden onze zoon en broer 31 oktober 1967 t 29 september 2010 Wij zijn heel verdrietig en kunnen het nog niet geloven. Hans en Jo Verstraate Alan Verstraate Correspondentie adres Torenstraat 47 4361 CT Westkapelle Davy is thuis. Mocht u afscheid van hem willen nemen, overlegt u dan even met de familie. U bent allen van harte welkom bij de afscheids bijeenkomst op dinsdag 5 oktober, 13.00 uur, in Herrijst, Markt 79 in Westkapelle. Aansluitend brengen wij Davy naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Westkapelle. Hierna is er in Herrijst gelegenheid om de familie te condoleren. In plaats van kaarten Heel verdrietig zijn wij nu van ons is heengegaan onze lieve kleinzoon en neef Wij wensen Hans Jo en Alan veel stérkte Opa en oma Verstraate David jr. Catrien en Rene Alex en Bonnie, Nino, Gwen Melanie en Chris, Jay, Rayen Joyce en Bert, Amy Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van Hans, Jo en Alan, wij wensen jullie veel sterkte toe. Piet en Zoete Dingemanse Peter en Angelina Richard Wilbert en Mirella Luna Westkapelle, 29-09-2010 Plotseling moet ik afscheid nemen van mijn beste maat Ik zal het samen voetbal kijken bij jou heel erg missen. Peter Dingemanse Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze neef Davy Verstraate Tante Leine en Ome Jaap Tante Nele en Ome Jo Neven en nichten, Coby, Riet {inherinnering), Jeroen, Marco en Kelly André, Domina, René en Iris Wibo, Loes, Tom en Frank André Nooit meer een drankje bij Davy. Geschrokken zijn wij van het plotselinge overlijden van onze vriend Davy. Wij wensen Hans, Jo, Alan en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies.. We gaan hem missen.. Patrick, Aminata, Hugo, Karina, Rene, Tineke, Henri, Jeroen, Liam, Bennie, Nicole, Jan, Marco, Wim, Elvira, Bram, Nanja, Mark, Leonie, Robert, Boudewijn, Piy, Leonard, Saida, Jeroen, Jo, Alex en Dennis Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van broer van onze beste vriend Alan. Wij wensen Hans, Jo, Alan en overige familie heel veel sterkte toe. Arnold Marcel William Eddy Arja Henny Kitty Edwin Shelley Svend Wendy Peter Melanie Jordy Marianne Kris Marieke Wim José Peter Rianne Wij zijn geschokt en sprakeloos. Onuitwisbaar is onze herinnering aan Davy Wij wensen Hans, Jo en Alan veel sterkte toe in deze droevige tijd. A. van Hoepen-Westerbeke Rudi Céline Ley la Emma Marcel Onverwacht is overleden de zoon van onze buren Davy Wij wensen Hans, Jo en Alan veel sterkte toe. Simon en Ineke Jan Willem en Nelleke Hans en Ria Jaap en Corrie Familie J. de Pagter Peter van Dongen Ko Louwerse Jo Pouwelse Pou en Corrie Daan en Margreet Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze baas en vriend Davy Verstraate Wij wensen de familie sterkte toe met dit grote verlies. Personeel strandpaviljoen 't Zuiderhoof d A day a Nicole Ply Richard Tom Nooit meer een kop je koffie, nooit meer een praatje, nooit meer... Davy Wat zullen wij je missen! Strandwachten "'t Gat" Johan, Adriaan, Ingmar, Roman, Jorden, Emile, Ron en Adrie Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze biljartvriend Biljartvereniging De Vuurtoren Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze mede Snoak Davy Wij wensen Hans, Jo en Alan veel sterkte toe met dit grote verlies. De Snoaken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39