Üïbo ren Toon Ö!/sriHdsn Piet Goulooze Marco Stoel 3 6 I familieberichten vrijdag 1 oktober 2010 ITlensenünq.nl Geboren: zoon van Jet Strating en Pieter van der Weele 29 september 2010 Zijn trotse grootouders: Rob en Maya Strating Anton en Gré van der Weele impF Dank voor je liefde, dank voor je trouw. Ik zeg je bij deze, dat ik van je hou De liefde van mijn leven, mijn zorgzame moeder en onze lieve f oma Leni en schoonzus is toch nog plotseling van ons heengegaan 1 Leunde Martina Adriaanse - de Vuijst echtgenote van Pieter Adriaanse Vlissingen, 23-9-1922 t Vlissingen, 29-9-2010 f Domburg: P. Adriaanse Oostkapelle: Thea Mastenbroek-Adriaanse;': Herman Mastenbroek Oostkapelle: Petra Brugghe-Mastenbroek f Patrick Brugghe Anniek Bart Harkstede: Saskia Luiten-Mastenbroek Arjen Luiten Sanne André Vlissingen: M.P. Adriaanse l De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 oktober om 15.30 uur in het crematorium aan de Westelijke 1 Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant "Dennenbos", Duinweg 64, 4356 GB te Oostkapelle. 1 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn schoonzoon Piet Goulooze Colijnsplaat: M. van Gilst-Kouwer Met een glimlach denken wij terug aan: Wij zijn in gedachten bij zijn naaste familie Namens alle medewerkers van Terrazzo- en Vloerenbedrijf Traas Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker en collega Piet Goulooze Piet heeft ruim 20 jaar bij ons als uitvoerder gewerkt. Hij was een markante persoonlijkheid met hart voor het bedrijf en zijn collega's. Zijn vakkennis en ervaring waren in al die jaren van grote invloed op ons bedrijf. Wij wensen Annie, Peter, Bianca en Marco, Danny en Steffan alle kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en personeel Bouwbedrijf Goetheer Huissoon BV Interieurbouw Goetheer Huissoon BV Kapelle-Biezelinge, 30 september 2010 Je wilde nog zoveel Maar had niet meer de kracht Je ziekte had je volkomen in zijn macht Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet Behoren nu tot het verleden Na een oneerlijke strijd, maar moedig gedragen lijden, is tot onze diepe droefheid toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, mijn beste maatje -de moeder van mijn kinderen- en mijn wijze vriendin Paula Hendrika Cornelia van den Boogaart 24 mei 1960 - 29 september 2010 Mandy Lord Megan Lord Brigitte Lord Fayra Lord Iwan Lord Corina Veis Merwedestraat 26 4388 TS Oost-Souburg Wij nemen afscheid van Paula tijdens een samenkomst op dinsdag 5 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Liefst witte kleding of kleding met een wit accent. Lieve Paula Uit het oog, maar niet uit ons hart Marko en Chris Naomi en Niels Paula Tot ziens vriendin Ruud en Diana Ricardo, Brian en Jamie 20 jaar was jij mijn vriendin We hebben gelachen en gehuild Gepraat en gezwegen Ik was er voor jou en jij voor mij En opeensis het stil Dag lieve PAULA Ik zal je missen Je maatje Marjanne en Kees Angela en Natascha Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van onze medewerker en naaste collega Paula van den Boogaart Paula heeft ruim 5 jaar bij ons gewerkt als medewerker zorg plus. Zij was een waardevolle collega en zette zich altijd voor de volle 100% in. We zullen haar heel erg missen. Wij wensen haar kinderen en familie alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens collega's van SVRZ 't Gasthuis Peet Kruidenier, locatiemanager Ons bereikte het bericht van het overlijden van de heer J. den Hollander Met dank gedenken wij, kinderen de Visser, wat hij in het laatste oorlogsjaar voor onze familie heeft gedaan. L. de Visser Babelweg 6, Domburg Wim Een pawidenman niet paaiden, Clltijd paf iaat, ai die jafieti ae- tnouw en onmidbaafi en ucui ondchatBane uwuvtde dook de dtalAoudefdj. Jllijn maatje in makkelijke en moeilijke tijden. Jou te moeten midden, anten met je lievelinqdpcuvid Afefio. JENNYBOONE Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman Wim buurman "kippen" Wij, maar zeker ook onze kinderen, verliezen in hem een zeer betrokken en behulpzame buurman. Wij wensen buurvrouw Sjaan, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. John en Monique Lynn en Jim Jeroen en Francis Bob en Nick Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het als gevolg van een tragisch ongeval overlijden van de heer W. Kosten in de leeftijd van 75 jaar. De heer Kosten was van 19 november 1956 tot aan zijn pensionering op 1 augustus 1994 werkzaam bij de Stadsreiniging van de dienst Gemeentewerken, later de dienst Stadsbeheer. Gedurende deze lange periode waarin hij 25 jaar de functie van voorman vervulde heeft hij altijd met inzet en betrokkenheid zijn werkzaamheden verricht. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Met droefheid hebben wij vernomen dat Ellen van Leening-Burgers is overleden. Mevrouw Van Leening was sinds 2008 gastouder bij Kinderopvang de Bevelanden. Wij wensen haar man, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Gastouderbureau Kinderopvang de Bevelanden Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker Ellen van Leening-Burgers Zij was lange tijd werkzaam in de locatie Poelwijck. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en (oud)medewerkers SVRZ locatie Ter Valcke Poelwijck Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze collega Piet van den Hoek Wij zijn geschokt en verdrietig en hoewel we ons nog maar nauwelijks realiseren wat er gebeurd is, weten we nu al dat we Piet erg zullen missen. Hij was niet alleen een toegewijd collega met veel inzet waar we veel van hebben geleerd, maar ook een warme persoonlijkheid met belangstelling voor een ieder. Wij wensen Ellen. Piet zijn moeder en familie heel veel sterkte, moed en ondersteuning in de moeilijke en droevige tijden die nu zullen aanbreken. Wij gedenken Piet met warmte en respect. Collega's Den Breejen Zeeland BV Met diep leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Adjudant-onderofficier op zaterdag 25 september 2010. Namens al het personeel van het Commando Luchtstrijdkrachten, wensen wij zijn vrouw en kinderen, familie, vrienden, collega's en bekenden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Luitenant-generaal J.H.M.P. Jansen De Commandant Luchtstrijdkrachten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38