261 sport Voorzichtigheid troef MIS DEZE BOOT NIET SUPER AANBIEDING NAAR DE TURKSE WINTERZON Titanic Beach Resort***** Belgische topcrossers bij RES Ook resultaat telt bij De Bruinvis Go Ahead Eagles komt naar Zeeland Van der Meet verliest in eerste ronde Tbilisi Da Conceicao nieuwe trainer Scheldesport Nadja Broos naar brons op NK mennen WATERPOLO Terneuzense club ziet grootste talent vertrekken Let op prijzen geldig tot 30/9 daarna tot €80 p.p. duurder Ultra All Inclusive woensdag 29 september 2010 KORTGENE Go Ahead Eagles belegt een trai ningskamp van een week in Zee land. De eerste-divisieclub verblijft vanaf zondagavond 3 oktober in Kamperland. De technische staf en selectie van Go Ahead verblijven in Kamperland, werken trainingen af in Kortgene en verzorgen trai ningen bij de JVOZ. Op dinsdag 5 oktober oefent Go Ahead tegen zondag-tweedeklasser Goes. Dat duel begint om 17.15 uur. TBILISI Angelique van der Meet heeft de eerste ronde van het 25.000 dollar- toernooi in Tbilisi niet overleefd. De tennisster uit 's-Heer Abtskerke ging in Georgië met 6-2 6-1 onder uit tegen de als zevende geplaatste Veronika Kapshay. Diezelfde speel ster had ze vorige week in Telavi nog verslagen met 6-4 6-2. In Tbili si verloor Van der Meet ook in het dubbelspel, van het als eerste ge plaatste koppel Mkadze/Shapatava. AXEL TERNEUZEN lunior da Conceicao is de nieuwe trainer van het mannenteam van basketbalclub Scheldesport. De An golees, die in België woont, was er al uit met het bestuur van de Ter neuzense club, maar er moest ook nog een gesprek volgen met de spe lersgroep. Dat is van beide kanten naar tevredenheid verlopen. De nieuwe trainer maakt op zaterdag 9 oktober met Scheldesport zijn de buut in de hoofdklasse. DEURNE Nadja Broos uit Heikant heeft in Deurne op het NK samengesteld mennen de bronzen medaille vero verd. Zij leverde die prestatie met haar enkelspan in klasse vier, de hoogste categorie. Na de onderdelen dressuur en vaar digheden stond Broos nog op de tweede plaats. Na de marathon moest zij enig terrein prijsgeven. De Zeeuws-Vlaamse reed haar eer ste Nederlandse seizoen. Op het RES-circuit in Axel is van daag de voorstelling van de Bel gische motorcrossploeg voor de Eu ropean Nations Cup. Het team be staat uit Kevin Strijbosch, Jeremy van Horebeek en Manuel Priem. Volgens teammanager Walter Hae- ntjes is gekozen voor Axel vanwe ge de vriendschappelijke banden met het Belgische motorcross. De aanvang is 14.00 uur. De Nations Cup is 2 en 3 oktober in Markelo. door Aector Dooms TERNEUZEN - De waterpoloërs van De Schelde hebben fors aan kwali teit ingeleverd. Vooral het vertrek van Bas van Houwelingen naar topclub PSV betekent een forse aderlating. Het grootste Zeeuwse waterpolotalent van de laatste ja ren nam vorig seizoen in de vierde klasse van het district de helft van de productie van De Schelde voor zijn rekening. Daarom is in het Ter neuzense kamp voorzichtigheid troef bij de start van de waterpolo- competitie. „De vierde plaats van vorig sei zoen zit er denk ik niet in. Met een zesde, zevende plaats ben ik te vreden", stelt trainer/speler Bas Wesdorp. Ook vaste waarde Yor- bin Moes is gematigd optimistisch. „Met Bas had je een ideaal aan speelpunt. Als je in de problemen kwam, kon je bal altijd aan hem kwijt en hij scoorde veel", weet Moes te vertellen. Behalve Bas van Houwelingen raakte de selectie nog twee basis spelers kwijt. Zo gaat Leon Wag- ter, die ook de nodige treffers maakte, voor zijn studie een jaar naar Australië en de snelste zwem mer van het team Kevin Honds- merk stopt met waterpolo. Hij richt zich volledig op het zwem men. Het vertrek van Bas van Hou welingen komt niet als een verras sing. „Bas zit al in Eindhoven voor zijn studie. We wisten dat hij aan zijn laatste jaar bij De Schelde be zig was. Hij heeft terecht zijn kans gegrepen", vindt Wesdorp. Moes verwacht dat de wedstrijden in de vierde klasse zwaarder zul len worden. „Bas was onze beste speler. Leon scoorde ook relatief veel doelpunten en Kevin was on ze beste zwemmer. Hij zorgde er voor dat de ploeg meteen na de start in balbezit kwam." De 20-jari- De waterpoloërs van De Bruinvis degradeerden uit het district reser ve derde klasse. Dit jaar komen de Sassenaren uit in de reserve vierde klasse A. Bij De Bruinvis staat re creatief spel hoog in het vaandel, maar ook het resultaat telt. Er zijn nieuwelingen overgekomen van De Schelde 2, dat na een tekort aan spelers is opgeheven. Selectie: Serge van Bochove, Maarten Hemelaar, Ardjan Hoste, Angelo de Meyer, jonas de Maet, Brian Oosting, Gert-jan Ramondt, Jan Willem Ra- mondt, Tim Roeb, Danny Soetens, Je remy Vercruysse. ge verdediger ziet desondanks nog wel mogelijkheden. „Het zal nu meer zoeken worden naar de vrije man. Dat kan door veel te bewe gen. We zullen de tegenstander meer stuk moeten zwemmen." Moes debuteerde vier jaar geleden onder de toenmalige trainer Kees Rijnhout in de hoofdmacht en is inmiddels uitgegroeid tot een basis speler van het Terneuzense water- poloteam. Vorig jaar haakte hij hal verwege het seizoen af vanwege rugklachten. Hij verkeert nu nog in het ongewisse over het aantal speelminuten. „Zodra ik tijdens de wedstrijd merk dat ik rugpijn heb, dan stop ik ermee." In de selectie zitten veel leeftijdsge noten van Moes. Boegbeeld is Cees van Houwelingen, die een re cord aantal waterpolowedstrijden speelde. Moes is dan ook opge lucht dat de 47-jarige aanvoerder nog niet wil stoppen. Zijn doel was om met zijn zoon Bas in één team te spelen. Dat is gelukt. Bas vertrekt, maar de routinier plakt er nog een jaar aan vast. Moes: „Cees dwingt veel respect af Hij is de stu wende kracht en is nog niet te mis sen. Ik heb veel van hem opgesto ken en leer nog steeds van hem." Marcel Verlinde keert terug bij De Schelde. Ivar Jansen-van Roosen daal stroomt vanuit de jeugd door naar de eerste selectie. Moes tipt SBC uit Breda als titelkandidaat Turkije Antalya; Titanic Hotel is misschien wel het bekendste hotel aan de Turkse Rivièra. De indrukwekkende bouw van het hotel is een lust voor het oog, u gaat gelijk overstag. Titanic hotel is namelijk gebouwd in de vorm van een wit cruiseschip. Luxe vormt in dit hotel absoluut prioriteit. De faciliteiten van Titanic Beach Resort zijn geschikt voor jong en oud. Iedereen kan hier terecht op het gebied van eten en drinken, winkelen, zwemmen, sport en animatie Daarnaast garandeert Corendon u de laagst mogelijke prijs dus waar wacht u nog op, mis deze boot nietl beoordeeld op zoover: 9.1 hotel direct aan het privé strand kamer met TV. minibar en airco. buitenzwembad met waterglijbanen 3 a la carte en buffet restaurants gevarieerd animatie programma 2 snackbars verwarmd binnenzwem bad aparte kinderzwembaden tennis, squash bowling ï/ii- 19/11 Vertrekpenoae [8 dagen 2 persoonskamer Extra week Quad 2votw.4 2kind De vroegboekkortmg geldt per persoon per week en is verwerkt in de prijs en alleen voor boekingen gemaakt voor 30.092010 Guadkamer is een standaardkamer I Pnjs is excl optionele kerstdinertoeslag €4S p p bi) verblijf op 24122010 en verplichte nieuwjaardinertoeslag €85 p p bij verblijf op 3112 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 48