Marco Stoel Marco Stoel Oitëffc'ïï Ssriebia/i familieberichten 133 David LeendertTavenier David Leendert Tavenier David Tavenier Ome David Ome David D.L. Tavenier David Tavenier David Tavenier flfeijDfiiiif) Familieberichten fllensenufiq.nl woensdag 29 september 2010 Defensie Materieel Organisatie Ministerie van Defensie Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Adjudant-onderofficier Marco was tewerkgesteld bij het Logistiek Centrum Woensdrecht als coördinator productiegroep Wapentechniek Zuurstof. Wij als collega's verliezen in hem een zeer betrokken en opgewekte collega. We wensen zijn vrouw Kim, kinderen Romy, Marijn en Sem heel veel sterkte toe bij dit plotselinge verlies. Hoogerheide, 28 september 2010 Directeuren personeel Logistiek Centrum Woensdrecht Te snel, te vroeg heengegaan. Bijzondere mensen sterven niet, ze gaan wel, maar blijven toch voor altijd. Wij wensen Kim, Romy, Marijn, Sem en overige familie en bekenden, heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Werkcentrum Wapentechniek en Zuurstof Arthur Lieve, lieve broer van me Het is zo onwerkelijk dat jij er niet meer bent Het voelt als onrechtvaardig en wreed Je was zo'n geweldig goeie vent, zo'n leuke kerel, intelligent, wijs, sociaal, ondeugend, liefdevol, charmant, eigenzinnig Ik ben ontzettend trots op je en hou zoveel van je Mensen waren heel erg graag bij jou.. Wij ook Lies en Walter Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden Arthur C.C. Pateer Wij wensen Claudia, de kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe. Namens Arthur, Mark, Fiona en Ineke van Aerssens Pateer makelaars Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Arthur Pateer Echtgenoot van onze jeugdleidster Claudia en vader van ons jeugdlid Thomas - Wij wensen Claudia, kinderen en verdere familie veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur, Jeugdcommissie, Sponsorstichting en leden van vv Zeelandia-Middelburg Stil en verdrietig, en zonder woorden, hebben we kennis genomen van het overlijden van Arthur Pateer Vader van ons teamgenoot Thomas en echtgenoot van ons elftalleidster Claudia. Wij wensen jullie en Jessica en Daniël veel sterkte. Ploeggenootjes en ouders D6, vv Zeelandia-Middelburg Wij hebben Arthur Pateer helaas maar kort gekend. Hij liet echter een onuitwisbare indruk op ons achter. Wij wensen Claudia, Jessica, Thomas en Daniël heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Liefs, Man en Margreet Arthur Pateer Voor mijn grote vriend die te vroeg heengegaan is. Middelburg, Rachid El. Puarbi en familie Unforgettable - that's what you are Unforgettable - though near or far Unforgettable - in every way and forever more - that's how you 'II stay Diep bedroefd en overweldigd zijn wij door het plotselinge en veel te vroege overlijden van Marco Stoel Lieve Kim, Sem, Romy, Marijn en familie: wij wensen jullie heel veel sterkte en liefde toe, voor nu en in de toekomst. Duco - Kat - Amber - Noa V Breek niet, mijn hart, er rijzen schoone dagen. Voor ieder die het ganse leven leeft. Voor ieder die volhardend strijdt en streeft. Heb lief, mijn hart, dan kunt gij alles dragen! Mijn allerliefste David is overleden. echtgenoot van Pieternella Elizabeth Westerweel Nellie inde leeftijd van 69 jaar. Nellie Tavenier-Westerweel Wolphaartsdijk, 26 september 2010 Van der Baanstraat 23,4471 BP David is thuis, geen bezoek aan huis. Het afscheid van David zal in besloten kring plaats vinden. Geen bloemen Zondag 26 september is overleden onze lieve jongste broer, zwager en oom op de leeftijd van 69 jaar. Wolphaartsdijk: Leen Tavenier Wolphaartsdijk: Jannie de Leeuw-Tavenier Kees de Leeuw Goes: Francienvan Dienst-Tavenier Kees van Dienst Neven en nichten Wolphaartsdijk, 26 september 2010 Een groot gemis, zijn luisterend oor... Met grote verslagenheid geven wij kennis van het over lijden van onze zwager en oom Wolphaartsdijk: Jo Westerweel - in herinnering - Ali Westerweel-Hulshof Nw. en St. Joosland: Frans Westerweel Joke Westerweel-van de Weele Wolphaartsdijk: Riet de Bruine-Westerweel Rinusde Bruine Wolphaartsdijk: Rinus Westerweel Jannie Westerweel-Oreel Neven en nichten Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Altijd belangstellend en tijd voor een praatje. Dit gaan we zeker missen. We wensen tante Nel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Jan en Elma Léon en Margreet Corné Davey We zullen je missen, maar koesteren de mooie herinneringen die je achterlaat. Cynthia en Arnold Dennis Stefan en Kim V Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van de heer medewerker van de gemeente Goes bij de afdeling Open bare Ruimte, in de functie van toezichthouder sportparken. Tot zijn pensionering is de heer Tavenier 30 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, in de functie van hoofd bureau huishoudelijke dienst bij de afdeling facilitaire zaken. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Goes de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Enige tijd geleden heeft hij afscheid genomen van de gemeente als hoofd bureau huishoudelijke dienst. Hij bleef echter, tot het moment van zijn overlijden, in dienst van de gemeente als toezichthouder voor de sportvelden van Wolphaartsdijk. David was een collega waarvoor je vanzelf respect had, zowel in zijn werkzame leven als voor de manier waarop hij met zijn ziekte omging. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, familie en vrienden. Namens alle collega's van de afdeling Openbare Ruimte, Samenleving en Facilitaire zaken van de gemeente Goes. We wisten dat het niet goed ging, maar toch is nog onverwachts overleden ons lid van verdienste: In hem verliezen wij een spil in onze vereniging. Wij wensen Nelly en overige familieleden veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden voetbalvereniging Wolfaartsdijk .0- ';-G VrjIiSlftiC 29-09-2000 29-09-2010 Joop van Campen Lieve pap,zoveel veranderd getrouwd met mijn grote liefde Rob je kleinkinderen,wat zou je trots zijn wat zou je genieten van alles wat we je te bieden hebben de zon,de omgeving,het goede leven ik draag je altijd met me mee. Monique Schreurs-van Campen ERZORGING Peter Butler Voor een penooniijbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl E-mail j pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoonj 088-013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35