UffmSffy (Kerst)shoppen in Londen! Fotoboek met 33% korting Maak uw eigen fotoboek eenvoudig online! 3i i ^rtrek vanuit vanaf €17,50 korting'. voor de lezers van deze krant! 4-daagse busreis naar Groot-Brittannië Nu de wintermaanden weer in aantocht zijn, hebben wij voor u een supervoordelige shoppingspecial in de aanbieding! Deze 4-daagse busreis inclusief overtocht, reis per Comfort Class bus (dus met méér beenruimte), 3 hotelovernachtingen, ontbijt en stadstour boekt u al vanaf slechts 169. Als u als lezer van deze krant boekt met de speciale actiecode WEG40010, ontvangt u ook nog een korting van 17,50 per boeking! In shopping- stad Londen maakt u kennis met de wereldberoemde kerstverlichting van Harrods, de grandioze kerstboom op Trafalgar Square, de vele pubs en restaurants en uiter aard de talloze winkels! Wacht niet te lang, want deze busspecial is meestal snel uitverkocht... DAGPROGRAMMA UW HOTEL ABONNEE VOORDEEL SPECIAAL VOOR U ALS ABONNEE Ideaal voor uw vakantiefoto's woensdag 29 september 2010 IM,UW r(*gio! Dag 1: via een speciaal opstapsche- ma met opstapplaatsen in uw regio rijdt onze bus naar Calais voor de overtocht naar Dover. In de vroege avond komen we aan bij ons hotel. Dag 2: stadsrondrit door Londen, met highlights als de Big Ben, Buckingham Palace, St. Pauls Cathedral, Westminster Abbey en Downingstreet. In de middag heeft u de mogelijkheid een facultatieve boottocht over de Theems te maken. Maak zeker ook de optionele licht- tour door Londen mee... Dag 3: vandaag heeft u een vrije dag om heerlijk uw kerstinkopen te doen! Londen heeft vele beroemde winkelstraten, waaronder Regent Street, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Downing Street en Oxford Street. Hier kunt u volop genieten van de sfeervol ingerichte winkels en grote, typisch Engelse warenhuizen. Dag 4: vanuit Dover maken we de oversteek naar Calais. Vervolgens rij den we terug naar Nederland. We verblijven in een toeristenklasse hotel aan de rand van het centrum. Met de metro (halte in de directe omge ving) staat u binnen 20 minuten in hartje centrum. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift en restaurant. VERTREKDATA LR 39.043 Op vrijdag van 15 okt. t/m 17 dec.* 4 dagen vanaf €169 Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Op- en uitstapschema's Asten-Eindhoven-Tilburg-Breda: *15 okt./ 5-26 nov. en 3-10-17 dec. Utrecht-Rotterdam-Den Haag: *22 okt., 19 nov. en 3-10-17 dec. Zwolle-Apeldoorn-Arnhem-Nijmegen: *19 nov. en 17 dec. Inclusief: reis per Comfort Class bus, over tocht Calais-Dover v.v., ervaren chauffeur/ reisleider, 3 overnachtingen in een toeris tenklasse hotel, 3 x ontbijt en een stads tour door Londen. Exclusief: niet genoemde maaltij den, fooien, entreegelden, verplichte stadsgidsen (ca. 7 Pond per persoon), reis- en annuleringsverzekering, Cala miteitenfonds 2,50 en reserverings- kosten 17,50 per boeking (verplicht). Boottocht en avondtour (optioneel en ter plaatse te betalen). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowser www.kras.nl/LR39043 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40010 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 39.043 en actiecode WEG40010 waarom zou je meer betalen V. Nu de zomer ten einde is gelopen is het een goed moment om alle mooie herinneringen vast te leggen. Een gedrukt en gebonden foto boek is ideaal voor het bewaren van mooie herinneringen. Prachtig om weg te geven, of om zelf in de kast te hebben. De PZC schenkt u 33% korting op een zelf samen te stellen fotoboek! Maak uw eigen fotoboek! U kunt gemakkelijk zelfvan al uw digitale foto's een prachtig fotoboek maken. Afhan kelijk van het aantal foto's zijn er diverse mogelijkheden wat betreft aantal bladzijden (max. 250) en prijzen. U maakt al een boek vanaf 7,9.5! Uw fotoboek wordt professio neel gebonden en heeft daardoor een lange levensduur. Hoe werkt het? Ga naar de speciale actie site op www.myphotobook.nl/actie Download de gratis software voor WINDOWS of MAC. Maak uw boek, spelend met de verschillende lay-outs, kalender functie, tekstvakken en boekformaten. Bij het bestellen voert u de kortingscode in: PZ33SEP. Deze code is éénmalig te gebruiken.* Het totale bedrag van het fotoboek (incl. verpakkings- en verzendkosten) wordt dan met 33% verminderd. De status van uw bestelling wordt tijdens het bestelproces duidelijk gecommuni ceerd op de website. Hoe lang loopt de actie? Deze actie is geldig t/m 31 oktober 2010. Vragen? Voorvragen kunt u mailen naar: pzc@myphotobook.nl De actiecode heeft een waarde van 33% korting (incl. verzend kosten) en is éénmalig te gebruiken. Deze actie loopt t/m 31 oktober 2010 en is niet geldig i.c.m. andere acties.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33