sport 125 voor Ajax tegen AC Milan zlm. FC Twente wacht heet avondje Met stip het beste Real Madrid Schakers spelen gelijk tegen Cuba Juan Martin Del Potro verliest bij rentree Jihad Azzagari stopt bij VC Vlissingen Semenya zegt af voor Gemenebest Spelen woensdag 29 september 2010 LONDEN - FC Twente wacht van avond een heet avondje op White Hart Lane. „De sfeer in ons sta dion is bij avondwedstrijden altijd vijftien procent beter dan over dag", zegt Tottenham Hots- pur-middenvelder Tom Huddlesto- ne. „Dit stadion kan voor een te genstander heel intimiderend zijn", vult zijn baas, manager Har ry Redknapp, aan. White Hart La ne zal in elk geval tot de nok toe gevuld zijn voor het eerste thuisop- treden van Tottenham in de Champions League. Onder de ruim 36.000 toeschouwers zijn ook 1800 fans van Twente. Tottenham, dat de eerste wedstrijd in de Champions League gelijk speelde tegen Werder Bremen, wil de moeizame seizoensstart in de Premier League vanavond weg spoelen met een overwinning op Twente. Afgelopen zaterdag ging de Londense derby tegen West Ham United nog met 1-0 verloren. De grootste problemen voor Tot tenham liggen in de achterhoede. Die linie wordt het hele seizoen al geplaagd door blessures. Red knapp dacht tegen Twente weer een beroep te kunnen doen op de Engelse international Ledley King, maar de centrale verdediger raakte op de afsluitende training van gis teren opnieuw geblesseerd aan de hamstring. Ook William Gallas, Michael Dawson en Younes Ka- boul zijn afwezig. Verder staat ach ter het meespelen van de oud-PSV-doelman Heurelho Go- mes nog een vraagteken. Mounir El Hamdaoui schiet Ajax naar een 1-0- voorsprong. Alessandro Nesta (links), Luca Antonini (rugnummer 77) en Gennaro Gattuso kunnen de doelpoging niet meer voorkomen. foto Peter Dejong keerde Demy de Zeeuw weer te- een slag in de rondte liep, ontbrak zijn. Kort voor het einde van de rug in het elftal, maar de Oran- het hem aan de finesse en het over- wedstrijd werd de Zeeuw vervan- je-international speelde geen ge- zicht waarmee veel spelers op het gen door Rasmus Lindgren. lukkige wedstrijd. Hoewel hij zich allerhoogste niveau wel gezegend De wissel van de moegestreden De Zeeuw toonde aan dat de Am sterdammers alleen door met krachten te smijten partij konden bieden tegen de soms goed voet ballende Italianen. In het tweede gedeelte van de de tweede helft vielen er enorme gaten op het mid denveld, Waarvan Milan bijna nog profiteerde. Zlatan Ibrahimovic schonk invaller Kevin-Prince Boa- teng nog een goede mogelijkheid, maar het harde schot werd knap gekeerd door de opnieuw uitblin kende Stekelenburg. Dat Ibrahimo vic in balbezit was gekomen na een overtreding op Gregory van der Wiel was de Duitse scheids- rechter-Felix Brych ontgaan. Door het gelijkspel in eigen huis kende Ajax een bemoedigend thuisdebuut in de Champions Lea gue. De club deed ook goede za ken in de poging om in groep G de derde plaats te behalen. Met nog vier duels voor de boeg staat Ajax op de plaats waar het op het einde van de rit ook wil staan. Over drie weken kunnen de Am sterdammers wellicht een definitie ve slag slaan. Dan komt AJ Auxer- re op bezoek in de Arena. Ajax-AC Milan 1-1 (1-1). 23. El Ham daoui 1-0, 37. Ibrahimovic 1-1. Scheids rechter: Brych (Dui). Gele kaart: Robin- ho, Flamini, Zambrotta, Gatusso, Anto nini (Milan), Enoh (Ajax). Aantal toe schouwers: 51000 AC Milan speelde voor de derde keer gelijk tegen een Nederlandse ploeg in Europees verband. Real Madrid heeft gisteren ook de tweede wedstrijd in de Champions League gewonnen. Uit bij AJ Auxerre maakte invaller Angel di Maria tien minuten voor tijd het enige doelpunt van de wedstrijd: 1 -0. De Madrilenen hadden in Auxerre veel moeite kansen te creëren. Het team van José Mourinho (foto) had veelvuldig balbezit, maar miste de creativiteit om echt gevaarlijk te worden. CHANTY MANSISK De Nederlandse mannenschaak- ploeg zakt bij de Olympiade in Chanty Mansisk langzaam weg. Na de nederlaag tegen Rusland III (1-3) leverde ook het duel in de zevende ronde met Cuba gisteren geen zege op (2-2). Oranje daalde van de tien de naar de zestiende plaats. Oekraï ne is leider. Tegen Cuba was er winst voor Daniël Stellwagen. Jan Smeets verloor. Erwin L'Ami en Anish Giri speelden remise. De Nederlandse vrouwen verloren met 1-3 van Vietnam. Het was de vierde nederlaag. Oranje staat op de 67e plaats. Marlies Bensdorp en Lisa Schut speelden remise tegen Vietnam. BANGKOK De rentree van Juan Martin Del Pot ro is niet naar wens verlopen. De Argentijnse tennisser verloor giste ren in de eerste ronde van het ATP-toernooi van Bangkok. De boosdoener was de Belg Olivier Ro- chus. Del Potro verloor met 7-6 (7) 6-4. De voormalig nummer vier van de wereld maakte na negen maanden afwezigheid zijn rentree op de baan. Hij werd in mei geopereerd aan een polsblessure. Del Potro, die vorig jaar de US Open won, is afge zakt naar de 36e plaats op de we reldranglijst. De Argentijn won tot nu toe zeven titels in her enkelspel. VLISSINGEN Jihad Azzagari komt niet meer uit voor VC Vlissingen. De voetballer uit Goes moest even een stap terug doen, vertelde trainer Roy Hendrik- sen gisteren „omdat hij afspraken niet was nagekomen". Azzagari heeft er nu zelf voor gekozen hele maal te stoppen. Vlissingen wil een dezer dagen rond de tafel met Lionel Lord, die al meetraint in af wachting van een nieuwe club. Vlissingen hoopt hem toe te kun nen voegen aan de selectie. Van avond speelt Vlissingen op eigen veld om 19.30 uur het beslissings duel in de beker met Dauwendaele. De winnaar speelt in een tussen- ronde tegen topklasser Hoek. JOHANNESBURG Atlete Caster Semenya komt niet in actie op de Gemenebest Spelen in India. De wereldkampioene op de 800 meter kampt met een rug blessure. De hardloopwedstrijd op de Gemenebest Spelen had voor Se menya de bekroning van haar te rugkeer moeten worden. Zij maak te deze zomer haar rentree, nadat ze maandenlang niet actief was om dat er - na haar succesvolle race op de WK - allerlei speculaties waren over haar geslacht Ze moest zelfs een seksetest ondergaan, voordat ze van de mondiale atletiekbond toestemming kreeg om weer aan wedstrijden deel te nemen. Dat vinden niet alleen onze klanten maar blijkt ook uit onafhankelijk consumentenonderzoek. verzekeringen u tevreden, wij tevreden Bij ZLM zijn uw vakanties goed en voordelig verzekerd Wie meerdere verzekeringen bij ZLM afsluit, krijgt zelfs 8% korting op de premie. Dat is één van de redenen waarom onze klanten zo tevreden zijn. Meer weten over de voordelen van ZLM? Kijk op zlm.nl of neerri contact op met uw ZLM adviseur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 27