o&A use ïf /tcc/-ré.= Sint-Maartensdijk is Oranjestad Een hovenier die meedenkt? onlinehovenier.nl Teefje Boes mee naar het werk op grote hoogte 19 Fietster in ziekenhuis na aanrijding met auto Bestuurder spoorloos na eenzijdig ongeluk woensdag 29 september 2010 éqf i":V 1. -- steden maken momenteel deel uit van de Oranjeroute. In Nederland zijn dat behalve de vier Zeeuwse plaatsen Breda, Dordrecht, Delft, Den Haag, Am sterdam, Leeuwarden, Apeldoorn en Buren. MIDDELBURG In de Roozenburglaan in Middel burg is gisterochtend een 77-jarige vrouw uit Middelburg aangereden en gewond geraakt. Het slachtoffer reed op een elektri sche fiets door de laan in de wijk Dauwendaele, toen een 42-jarige plaatsgenote plotseling met een au to achterop haar reed. De vrouw op de fiets viel op de grond en is door de ambulance met onbekend letsel naar het zie kenhuis gebracht. Beide voertuigen raakten beschadigd. HEINKENSZAND De bestuurder van een auto die maandagavond in de sloot beland de langs de A58 bij Heinkenszand is spoorloos. De melding over het eenzijdige on geval kwam rond half negen bin nen bij de meldkamer. Die stuurde direct diverse brandweerwagens, twee ambulances en de politie naar de plek des onheils. Zij troffen de auto zwaar bescha digd aan, maar de bestuurder was vertrokken. Hij of zij had zich giste ren aan het eind van de middag nog steeds niet gemeld. MEEST GELEZEN 1School legt gevaarlijk verkeer vast 2. Gemeente ruimt weer fietsen 3. Aannemer herlegt tegels STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Bij exploot van t.k.-gerechtsdeurwaar- der L. de Braai te Terneuzen d.d. 24 september 2010 is op verzoek van CLAVIS BEHEER B.V. gevestigd te Terneuzen, aan ERNA GEMMA COOLSEN (16-2-1949), voorheen wonende te Terneuzen, doch thans zonder bekende woon- en of verblijf plaats, danwel kantooradres of vesti gingsplaats in Nederland en daarbui ten, betekend het proces-verbaal opgemaakt door t.k.-gerechtsdeur waarder J.J B. van Putten te Nijmegen d.d. 17 september 2010 waarbij op verzoek van requirante en ten laste van gerequireerde, executoriaal beslag is gelegd onder de daarin ver melde derde. Van dit exploot kan belanghebbende een afschrift verkrijgen op onder staand adres. Van Damme c.s. - Gerechtsdeurwaarders Axelsestraat 12 4537 AJ TERNEUZEN Tel.: 0115 - 613651. Uit een exploot van t.k.-gerechtsdeur- waarder L. de Braai te Terneuzen d.d. 24 september 2010 blijkt,-dat ten ver zoeke van Mahira Almas, wonende te Terneuzen, aan Adiljan Kurban, zon der bekende woon- en of verblijf plaats, danwel kantooradres of vesti gingsplaats in Nederland en daarbui ten, is betekende de grosse van de beschikking dd. 15 september 2010 gegeven door de rechtbank Middelburg, sector civiel recht in de zaak van requirante als verzoekster en gerequireerde als verweerder en bij welke beschikking (ondermeer) werd uitgesproken de echtscheiding in het tussen partijen op 15 oktober 2000 te Urumqi (China) gesloten huwelijk. Van dit exploot kan belanghebbendè een afschrift verkrijgen op onder staand adres. Van Damme c.s. - Gerechtsdeurwaarders Axelsestraat 12 4537 AJ TERNEUZEN Tel.: 0115-613651. NIEUWERKERK - Dat er op grote hoogte wordt gewerkt, is niet zo bijzonder. Alleen al op Schouwen-Duiveland staan dit jaar zeven kerktorens in de steigers. Maar een hond op gro te hoogte, is toch een ander ver haal. In Nieuwerkerk is er één te vinden. Het teefje Boes gaat dagelijks trouw met baasje Benno Versluis omhoog. Die werkt, voor de Ko ninklijke Woudenberg, aan het herstel van de kerktoren. Onder meer het voegwerk wordt ver nieuwd. Terwijl Versluis zich over die klus buigt, geniet de vijftien jaar oude Boes van het weidse uit zicht over Dreischor. Voor het ge val het daar boven te fris wordt, heeft Boes een straalkacheltje bin nen pootbereik. foto Oirk-Jan Gjeltema Opnames voor Blauw Bloed in het gemeentehuis in Tholen. Expert Reinildis van Ditzhuyzen bij de schilderijen in de raadzaal. foto's Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21