en nukkige rivier
televisie I3T
De film moet het niet van woordenmaar van overweldigende beelden hebben
Over de documentaire Denkend aan Holland
dinsdag 28 september 2010
07:00,07:25 The bold
and the beautiful 07:50
Tommy Teleshopping
08:00 RTL Nieuws 08:15 17:05 Fabeltjeskrant
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00 show
17:10 Oprah Winfrey
13:00 Shownieuws: Late RTL Z Nieuws 12:20
editie 13:25 Trauma
centrum 13:55 De grote
verhuizing 14:55 Who's
the boss? 15:55 Accor-
- ding to Jim 16:15,16:40
The bold and the beau
tiful 17:05 De grote ver
huizing
RTL Autoblog 12:40
RTL Z Nieuws 16:20 Re
gio business magazine
16:40 RTL Z Nieuws
06:55 Disney feest
07:25 Ernst, Bobbie
en de rest 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 Medisch
centrum 14:30 Rea
dy steady cook 15:35
Disney feest 16:05 3rd
Rock from the sun 16:35
Still standing 17:05
Friends 17:35 Will
Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade, Pokemon,
Phineas St Ferb, Zack
Cody, A kind of magic,
Matt's monsters, Ca-
spers Griezel School,
Monster Buster club, A
kind of magic, De Tofu's,
Zack Cody, Phineas
Ferb, Skunk fu, Shuri-
ken school, Totally spies,
American dragon, Bey
blade, Recess, Phineas
Ferb, Zack Cody, Zeke
Luther
18:10 Huizenjacht, 18:00 The A-Team, Ac- 18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:30 Airline, Reality
Woonprogramma. tieserie
18:55 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:10 3rd Rock from
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:50 De Pfaff s, Celebri- 19:00 Kinderziekenhuis, 19:30 Bondi rescue, Re- 19:05 Still standing, Co-
land tydocusoap Reality ality medy
19:20 Shownieuws 19:35 Style by jury, 19:30 Two and a half
Make-overpro- men, Comedy
gramma
20:00 Trauma centrum, 20:30 The accidental
Realityprogramma spy, Actiefilm
20:30 NCIS, Misdaadserie
20:30 Out of the ashes, 20:00 The little couple, 20:00 The big bang the-
Filmdrama Reality ory, Comedy
20:30 Desperate house- 20:30 Undercover boss,
wives, Dramaserie Reality
21:30 NCIS, Misdaadserie
21:25 Ugly Betty, Co- 21:30 Waar is De Mol?,
medy Reisprogramma
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:10 KungFu Hustle,
Actiekomedie
22:45 As the world
turns, Soap
22:20 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:35 Oplichters ont
maskerd, Serie re
portages
23:20 Tienermoeders,
Realityprogramma
23:50 Ontsnapt aan de
dood, Serie repor
tages
23:35 Toptihef, Kook-
wedstrijd
23:15 Cold case, Detecti
veserie
23:40 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
00:30 Astro TV
00:10 RTL Poker: Aussie
millions
01:11 Poker babes
03:00 Sneks
05:00 Car tracks
00:36 Sneak preview
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Vriendinnentijd
00:10 Men in trees
01:05 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:10 The Simpsons
01:05 Nachtprogram
mering: Lekker
live afterparty
02:05 Poker after dark
zodra de uiterwaard vol water
stroomt. De stem van het water
overstemt de poëzie van Koos van
Zomeren, Nicolaas Matsier en
K. Michel, die zich nietig in het de
cor van het weidse rivierenland
schap verstaanbaar proberen te ma
ken. Van Reijen laat ons met een
frisse blik kijken naar het rivier
landschap, waarvan we dachten
dat het vertrouwd was. Aan het
eind komt de vaart erin, als alle
kunstenaars in een soort canon
Marsmans gedicht declameren.
Met deze stemmige kakofonie op
de achtergrond scheert de camera
op hoge snelheid over de Waal,
om daarna in vogelperspectief af
scheid te nemen van de brede ri
vier die door oneindig laagland
meandert.
Close Up. Denkend aan Holland.
Nederland 2, 23.00 uur.
O
oo
O
O
10
O
O
N>
O
to
O
O
IO
to
O
O
IO
Ui
O
n
X
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Muziek uit Zeeland
18:45 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:10 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Parklife
Africa 14:25 Thuis 14:50 King
dom 15:35 Vrolijk Vlaanderen
16:05 Clips 16:15 Meesterchef
Australië 17:25 Buren 17:50
Dagelijkse kost 18:00 Het jour
naal 18:10 De rode loper 18:35
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:05 Het
weer 20:10 Thuis 20:40 Mar
ried, single, other 21:30 Kop
pen XL 22:00 De laatste show
22:50 Het journaal laat 23:11
KENO-uitslagen 23:12 Het
weer 23:15 Hi-de-hi! 23:45 Da
gelijkse kost 23:55 Man bijt
hond
De rivier de Waal en haar landschap zijn voor veel kunstenaars een bron
van inspiratie. foto Avro/GPD
België 2
07:00 Piet Piraat 07:05 Opa op
zak 07:20 De kleine zeemeer
min 07:45 Sally Bollywood
08:00 Samson en Gert 08:25
Junior Eurosong 2010 08:40
Drie vrienden en Jerry 08:50
Karrewiet 08:58 CANVAS
09:00 Terzake 09:35 Herfst-
beelden 12:00 KETNET 15:30
Symfollies 15:35 Uki 15:45 Do-
bus 15:55 Bol en Smik 16:05
Angelina ballerina 16:30 Sam
son en Gert 16:55 Opa op zak
17:05 De kleine zeemeermin
17:30 Sally Bollywood 17:45
Junior Eurosong 201018:00
Karrewiet 18:10 Amika 18:40
W817 19:00 Karrewiet 19:10
Junior Eurosong 20119:30
H2019:54 CANVAS 20:00 Ter
zake 20:40 Canvascrack 21:15
Tropic of Cancer 22:15 Pill pop
pers 23:10 The future of food
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter heroes 11:00 Homes under
the hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 Filthy rotten
scoundrels 12:45 Cash in the
attic 13:10 Nieuws en weer
bericht 13:15 Bargain hunt
14:00 BBC News 14:30 Region
aal nieuws en weerbericht
14:45 Doctors 15:15 Diagnosis
murder 16:00 BBC News 16:05
Copycats 16:35 OOglies 16:50
Shaun the sheep 16:55 Bernard
17:00 M.I. High 17:30 Blue Pe
ter 17:55 Deadly 60 bite size
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 EastEnders 20:57
Nieuws en weerbericht 21:00
Hol by City 22:00 The secrets of
Scientology 23:00 BBC News
23:25 Regionaal nieuws en
weerbericht 23:35 My story
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat: SDS 07:55 Pingu
08:00 Arthur 08:15 League of
super evil 08:25 Newsround
08:30 Deadly 60 09:00
Trapped 09:30 Lazytown 09:55
Jollywobbles 10:05 Buzz and
tell 10:10 Tinga tinga tales
10:20 Garth and Bev 10:35
Ethelbert the tiger 10:45 Pingu
11:00 Waybuloo 11:20 Clifford
the big red dog 11:30 Pablo,
the little red fox 11:35 3 rd and
bird 11:50 Wibbly Pig 12:00 In
the night garden 12:30 Open
gardens 13:00 The daily poli
tics: Conference special 14:00
Animal park 15:00 The daily
politics: Conference special
17:00 Flog it! 17:30 Pointless
18:15 Escape to the country
19:00 Eggheads 19:30 Climb
ing great buildings 20:00 The
classroom experiment 21:00
Masterchef: The professionals
22:00 Whites 22:30 Harry and
Paul 23:00 Later Live... with
Jools Holland 23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Eine Sennerin zum Ver-
lieben 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen 15:00 Tages
schau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Papa-
geien, Palmen Co. 17:00 Ta
gesschau 17:15 Brisant 18:00
Verbotene Liebe 18:25 Marien-
hof 18:50 Das Duell im Ersten
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Weissensee 21:05 In al
ler Freundschaft 21:50 Plusmi
nus 22:15 Tagesthemen 22:43
Das Wetter im Ersten 22:45
Menschen bei Maischberger
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Lena - Liebe meines Lebens
11:15 Reich und Schön 12:00
Tagesschau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kii-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:15 Lena - Lie-
be meines Lebens 17:00 heute
- Wetter 17:15 hallo deutsch
land 17:45 Leute heute 18:05
SOKO Köln 19:00 heute 19:20
19:25 Die Rosenheim-Cops
20:15 Sonderauftrag Mord -
Die Geheimnisse der Stasi
21:00 Frontal 21 21:45 heute-
journal 22:12 22:15 Deutsch
land, eilig Vaterland - Wie die
Einheit glückte 23:15 Markus
Lanz
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Die Schulermittler
17:30 Unter uns 18:00 Explosiv
- Das Magazin 18:30 Exclusiv -
Das Star-Magazin 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Alles was zahlt
19:40 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 20:15 CSI: Miami 21:15
Dr. House 22:15 Monk 23:10
Law Order
Discovery
07:20 Dirty jobs: Steel mill
worker 08:15 Street customs
2008: Stallone's '55 Mercury
09:10 American chopper: Mill
er Electric (110:05 Overhau
ling Motley cruiser 11:05 How
stuffs made 12:05 Ultimate
survival: South Dakota 13:05
America's port: Bomb scare
14:05 Science of the movies:
Killa chase scenes - 3D magic
15:05 Swamp loggers: Tough
times ahead 16:05 Chop shop:
London garage - Boy racer
17:05 Green Wheels: The Shell
eco-marathon 17:35 Mean
green machines 18:05 Myth-
busters: MacGyver myths
19:05 Huge moves: Three mil
lionaire's mega yachts 20:05
The Gadget Show 20:35 Mega
builders: World class stadium -
South Africa 21:35 Wreckrea-
tion nation: Tank-athalon 22:35
Real emergency calls: Saved by
a siren 23:00 Grand designs
National Geographic
07:00 Air crash investigation:
African hijack 08:00 The dog
whisperer: Not so home sweet
home 09:00 Dangerous en
counters: Bite force 10:00 Brit
ain's underworld: Liverpool
11:00 Ku Klux Klan 12:00 The
dog whisperer: Antisocial Sasha
13:00 Megafactories: Harley-
Davidson 14:00 America's
hardest prisons: Life after lock-
down 15:00 Air crash investiga
tion: African hijack 16:00 Dan
gerous encounters: Closest
encounters 17:00 Britain's un
derworld: Liverpool 18:00 Ku
Klux Klan 19:00 The dog whis
perer: Not so home sweet
home 20:00 Is it real? The Da
Vinci Code 20:30 Mystery files:
King Arthur 21:00 Earth investi
gated: Why aliens exist 22:00
Crystal skulls: Behind the leg
end 23:00 Earth investigated:
Why aliens exist
Animal Planet
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:40 Dogs 101Ugly
dogs 08:35 In too deep: Borneo
09:00 Into the pride: A tale of
two alphas 09:55 Monkey life
10:20 SSPCA: On the wildside
10:50 Animal precinct 11:45 E-
vets: The interns - The heat is
on 12:10 Pet rescue 12:40 Ani
mal cops Phoenix: Highway pa
trol 13:35 Wildlife SOS 14:00
SSPCA: On the wildside 14:30
Into the pride: A tale of two al
phas 15:25 The planet's funni
est animals 16:20 Cats 101:
Ocicat, Norwegian Forest Cat,
Selkirk Rex, Abyssinian, Bom
bay, Havana Brown 17:15 Ven
om hunter with Donald Schultz:
Rampage 18:10 Fur seals: The
dark side 19:10 Weird crea
tures with Nick Baker: Croc
from Mars 20:05 Venom hunter
with Donald Schultz: Rampage
21:00 Escape to Chimp Eden:
Zac and JingafMystery chimps
21:25 Escape to Chimp Eden: A
rough start for Jinga 21:55 Ani
mal cops Phoenix: Highway pa
trol 22:50 Fur seals: The dark
side 23:45 Untamed uncut:
Shark cage attack
Nickelodeon
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Johnny test
07:25 Spongebob Squarepants
07:50 Fairly odd parents 08:15
Mighty B 08:30 Ni hao kai Ian
08:55 Dora the explorer 09:15
Dibo 09:30 Timmy time 09:40
Wonder pets 10:05 Dirk Schee-
le 10:10 Pirn Pom 10:20 Roa
ry de Racewagen 10:30 Go Di
ego Go! 10:55 Bruno de
Bananenclub 11:05 Little king
dom 11:15 Umizoomiz 11:35
Pieter Post 11:50 Thomas
12:00 Shaun het schaap 12:05
Ned's Declassified 12:30 Avatar
12:55 iCarly 13:20 Big time
rush 13:45 True Jackson 14:35
Chalkzone 15:00 Invisible net
work of kids 15:25 Mighty B
15:55 True Jackson 16:20 Fairly
odd parents 16:45 Fanboy
Chum chum 17:10 Ned's De
classified 17:35 Spongebob
Squarepants 18:00 Penguins
18:25 Mr Bean the animated
series 18:50 Het Huis Anubis
19:20 Gefopt 19:35 Kenan
Kei 20:00 Zender uit de ether
07:40 Bakugan 08:30 Your
chart 09:30 10 X 10:30 TMF
hits 13:00 TMF Pure Chart
14:0010X15:00. serveert
15:30 Your chart 16:30 Kijk dit
nou live 17:30 Hollywood buzz
18:00 TMF Totally summer
18:30 TMF hits 20:00 Your
chart 21:00 TMF NL Chart
22:00 Gamekings 23:00 10 X
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 US
chart 13:00 Monster hits 13:45
Brand new chart 14:45 The hills
15:10 The city 15:40 Jessica
Simpson's: The price of beauty
16:05 My super sweet 16
17:00 Made 17:50 Teen mom
18:45 Life of Ryan 19:10 Room
raiders 20:05 Brooke knows
best 20:55 Cribs 21:20 Pimp
my ride 21:45 Disaster date
22:15 The X-Effect 22:40
Pranked 23:10 Jackass
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Continent
noir 09:00 Flash 09:05 A la Di
Stasio 09:30 Passion maisons
10:00 Flash 10:05 Télétöurisme
10:30 Plus belle la vie 11:00
Frangois en série 11:30 Nec
plus ultra la collection 12:00
Flash 12:05 Les escapades de
Petitrenaud 12:30 Ecologie, ces
catastrophes qui changerent le
monde 13:30 Belgisch nieuws
14:05 Reporters 15:45 L'autre
émoi 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Temps présent 18:00
Nieuws 18:20 L'invité 18:30 Le
journal de l'éco 18:35 Le pro-
fessionnel 20:20 Paul Rondin
estPaul Rondin 20:30 Frans
nieuws 21:00 Le commissariat
22:35 Les gardiens de la forêt
23:00 Nieuws 23:10 Zwitsers
nieuws 23:35 Afrikaans nieuws
23:50 La carte au trésor
Eurosport
08:35 Tennis 13:45 Snooker:
World Open 15:45 Eurogoals
16:30 Champions club 18:00
Gewichtheffen 19:00 Eurogoals
flash 19:10 Eurogoals 20:00
Boksen 22:00 Paardensport
07:00 World report 09:00
World business today 10:00
World report 10:30 Inside Afri
ca 11 :00 Larry King live 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 World report
13:30 World's untold stories
14:00 World report 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 18:30 World's untold
stories 19:00 International desk
20:00 Quest means business
21:00 World one 22:00 Con
nect the world with Becky An
derson 23:00 BackStory 23:30
World sport