Co I of 0 Hamif jeberichten Maria Magdalena de Ridder Maria Magdalena de Ridder 0 IHensenlfnq.nl dinsdag 28 september 2010 I 29 Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Reede is heel rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, schoon-, groot- en overgrootmoeder weduwe van Johannes Georg Steinhauer 21 juni 1921 t 25 september 2010 Bram en Anneke Minderhout Ad en Wil Minderhout Marjan en BenTalamini jan Steinhauer Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Wil Minderhout, Oosterscheldestraat 10,4388 VA Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 30 september van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal aansluitend om 13.15 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Daarna zal de plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze kennisgeving als zodanig. k. Is het je moeder? ja, het is onze moeder! Degenen die ik lief heb, heb ik verlaten, om te gaan naar degenen, die ik liefhad. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Boonman- Vermuë sinds 2 mei 1995 weduwe van Cornells Boonman in de leeftijd van 94 jaar. Adri Boonman Jan en Lita Boonman Corine en Alexander jan-Kees jolien Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor alle liefdevolle zorgen. Lewedorp, 25 september 2010 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Kruipuitsedijk 12,4436 RC Oudelande. Woensdag 29 september is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De plechtig gezongen Eucharistieviering zal worden gehouden donderdag 30 september om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna wij haar te rusten zullen leggen op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'de Burcht' te Kwaden damme gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen hebt, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot U, o Heere! hef ik mijn ziel op. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat, ten gevolge van een tragisch ongeval, van ons is heengegaan mijn gelief de man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Franciscus Emilius Janssens - Frans in de leeftijd van 73 jaar. Noordgouwe, joke janssens-Zegelaar Maasdam, jolanda Stouten-janssens Rien Stouten Stephan en janet Gerard Roel Matthijs Adrianne Daan Thomas St. Annaland, Lizette Kick-Vermaat Jetze Kick Sassenage (Fr.), NicoVermaat Elisa Vermaat-Cuoco Barendrecht, Emil janssens jennie Shing 25 septeniber 2010 Heereweg 6 4317 AK Noordgouwe De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 1 oktober in de kerk van de Hervormde gemeente aan de Ring te Noordgouwe, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe. - Geen bloemen - Bedroefd namen wij afscheid van mijn zus en onze tante weduwe van Johannes Georg Steinhauer To Lipowski-de Ridder Wanda en Karol Wozniak Harry Lipowski Loes en Kees Bakker Achternichten en -neven Vlissingen, 25 september 2010 Bedroefd zijn wij om het overlijden van Cornelia Boonman- Vermuë Broer, zussen, schoonzussen en zwagers Lewedorp, 25 september 2010 Wij hebben afscheid moeten nemen van een goede vriend. Simon Hoogesteger Piet en Lia Wiskerke Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31