IV Lieke Arjaan Pannekoek Saar Pannekoek-Buijze (H (I1ensenlinq.nl familieberichten T] [iBuure f) UOlIïUffl Trees Verschoore-van der Zanden Jacob den Hollander Pieternella Jozina Potappel 'ff}'///Jr//Yc/' dinsdag 28 september 2010 Wij zijn erg blij met de geboorte van ons kleinkind en nichtje Geboren op 25 september 2010 Dochter en zusje van Fabian en Maartje Kasander-van Heeswijk Mathijs en Fenne Keizersveerlaan 10,5045 NP Tilburg Trotse Opa Oma en tante Frans en Betsie Kasander-Simonse Bernadette Duinstraat 16A, 4371 AZ Koudekerke Op 28 september 2010 zijn onze ouders, schoonouders en opa en oma 60 jaar getrouwd Wilt u ze persoonlijk feliciteren dan bent u van harte welkom op zaterdag 9 oktober a.s. van 15.30 tot 17.00 uur in Woonzorgcentrum Vorsvliet, Magnoliastraat 100, 4431 EK 's-Gravenpolder. De kinderen en kleinkinderen Adres: Saar en Arjaan Pannekoek Kerkhoekstraat 7,4431 AM 's-Gravenpolder Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar verdrietig omdat wij haar moeten missen is, na een kort stondig ziekbed, rustig heengegaan onze moeder en oma weduwe van Camille Verschoore A Poeldijk, 19 juli 1927 t Goes, 26 september 2010 Camiel en Marga Muriël en Robert, Paco en Veerle Sarah en Rob, Camilla en Sem Carla en Cor Wendy en Sander, Christian Achiel en Irene Femke, Eva Clemens en Anita Esmee en achterkleinkinderen Correspondentieadres: H.R. Holstlaan 25,4481 DG Kloetinge Onze moeder en oma is opgebaard in de rouwkamer van Zorgcentrum .'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 29 september van 19.00 tot 20.00 uur. U bent welkom voor het bijwonen van de uitvaartdienst op donderdag 30 september om 11.00 uur in de aula van voornoemd zorgcentrum waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula op de begraafplaats aan het Gelde loozepad 30 te Goes. Bedroefd, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen, mijn lieve man en onze lieve vader i opa in de leeftijd van 87 jaar. Aagtekerke Melissant Gisborne (N-Z) T.C. den Hollander-Saaman Hanneke van der Spaan-den Hollander Barend van der Spaan Reinier Jantien en Leon Jacob Kathleen en Lennard Deborah Ada Geuze-den Hollander John Geuze Anne-Marie Hannah Matthew Oude Tonge Cora de Boed-den Hollander Jan de Boed Anneke en Sjaak Johan Jaco Ary den Hollander Christa den Hollander-van Tilborg Tamar Kees den Hollander Nella den Hollander Middelburg Aagtekerke Middelburg 25 september 2010 Rijsoordselaan 1 4363 AK Aagtekerke Op woensdag 29 september is er gelegenheid tot condoleren van 18.30 tot 19.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. donderdag 30 september om 13,45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Ik ben een witte raaf! - Arthur - Mijn geweldige man, onze lieve lieve papa, is er niet meer. Arthur Clementinus Clara Pateer Tuur A 20 oktober 1962 t 25 september 2010 Claudia Jessica Thomas Daniël Correspondentieadres: Prooyenseweg 14 4332 RD Middelburg Arthur is thuis, alwaar geen bezoek. Wij willen zijn leven met u gedenken op donderdag 30 september om 11.00 uur in Huys ter Schelde te Koudekerke. Aansluitend zullen wij Arthur begeleiden naar zijn laatste rustplaats, waar wij hem om 13.00 uur zullen begraven op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in Huys ter Schelde, waar u de familie kunt condoleren. Humor en er altijd voor ons zijn Wat zullen we dat missen. Wij zijn zeer verdrietig dat Arthur niet meer bij ons is. In ons hart zal je altijd voort blijven levenvergeten doen we je nooit. Jack Rianne Nina Sanne Max Julia Mijn broer en beste vriend is van mij heengegaan. Ik zal je missen, wat een leegte Jack Pateer Hoe nu verder zonder jou. Bedroefd en stil zijn wij, omdat Arthur Pateer is overleden, vader van onze leerlingen Thomas en Daniël. Waar wij kunnen, zullen we jullie troosten. Wij wensen Claudiade kinderen en verdere naasten alle sterkte toe. Team, leerlingen en ouders van de Cbs. Cederhof Na jaren van vriendschap is overleden onze buurman Jaap den Hollander We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Fam. H. Dekker-Sanderse Aagtekerke, september 2010 ALGEMENE EN ENIGE KENNISGEVING De zon scheen De vogels finten de bloemen bloeiden en toen werd het stil Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare nicht en achternicht Bij leven docente aan de 'Hanzeschool' te Kampen en aan het 'Deltion College' te Zwolle. Stavenisse, 21 november 1945 Kampen, 24 september 2010 Uit aller naam: Familie Potappel Correspondentieadres: Kuiperstraat 18 2910 Essen, België Op donderdag 30 september zal om 11.30 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in crematorium 'Ölandhorst' aan de Oostranddreef te Lelystad. Daarna is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. In liefdevolle herinnering 28-09-2009 28-09-2010 Voor altijd in ons hart Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29