•ÏÏÓP Lievense zlm monteur Souschef (Chef-kok) met doorgroei mogelijkheden 36 banen O JobTrack.nl Verkeersleider "ÏÏÓP: The company that grows... Strandcafé DOK in Renesse/Noordwelle gezellige collega's Stranclpark Hoofd Administratie Wij zoeken een Analist/webprogrammeur zaterdag 25 september 2010 Werkje bij het Rijk, dan werkje aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam vooralle ministeries en vele diensten, verspreid over het land. Zo'n 120.000 mensen werken eraan maatschappelijk be langrijkevraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorgen kinder opvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verderen wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor alle andere banen met inhoud. Zowel mannen als vrouwen worden uitgenodigd te solliciteren, tenzij anders vermeld. Rijkswaterstaat Zeeland, waterdistrict Zeeuwse Delta, Wemeldinge Opleiding: mbo+/hbo (nautisch). Ervaring. Bereid opleiding nationale nautische verkeersdienst te volgen. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 3.082,- bij een 36-urige werkweek. Wij verzorgen de aanleg, het beheer en onderhoud van snel- en hoofdvaarwegen, een veilige verkeersdoorstroming en het waterbeheer. Jij geeft vanaf onze verkeerspost verkeersaanwijzingen en adviezen voor een veilige en vlotte door stroming van het scheepvaartverkeer. Je doet dat ook bij incidenten en calamiteiten. Verder leg je netwerk- en scheep- vaartgegevens in onze systemen vast. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWSi oi 347-PZ Werken bij het Rijk. Als je verder denkt www.werkenbijhetrijk.nl Rijksoverheid Triumfus Onion Products te 's-Gravenpolder is al decennialang actief in de teelt en verwerking van uien en uienproducten voor een wereldwijde klantenkring. TOP is voortdurend in beweging. Dat heeft alles te maken met onze bedrijfsfilosofie: innovatie, service, flexibiliteit. Om een efficiënt en vlot verloop van onze interne logistiek te kunnen garanderen zijn wij op zoek naar een Het accent van je werkzaamheden ligt op het onderhoud van onze heftrucks en van ons rijdend materieel. Je maakt deel uit van een relatief klein, enthousiast TD-team, dat dagelijks contacten onderhoudt met collega's uit het hele bedrijf. Wil je meer weten over surf naar www.toponions.com. Voor inlichtingen en sollicitatie: schrijf of mail naar T.O.P. Beheer B.V. T.a.v. R. Weststrate Postbus 1 4430 AA 's-Gravenpolder. e-mail: rweststratetoponions.com Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een Ben jij een souschef (Chef-kok) en ben je op zoek naar een baan met veel uitdaging, zit je nog niet vastgeroest en beschik jij over de volgende kwaliteiten: enthousiast, leergierig, collegiaal en ben je in het bezit van SVH- leermeester diploma (of bereid deze te halen) Dan bieden wij jou het volgende: fulltime baan als souschef (Chef-kok) goede secundaire arbeidsvoorwaarden afwisselende baan Hebben we je enthousiast gemaakt? Wacht dan niet te lang en stuur een brief met CV naar sanne@dezeeuwsekust.eu of bel naar 0111 - 46 82 82. Ben je op zoek naar een stageplaats? Ook dan kun je reageren!! DE ZEEUWSE KüST Met een kleine 100 professionals behoort Raadgevend Ingenieursbureau Lievense B.V. tot de top van Nederland op het gebied van waterbouw en leidingeninfrastructuur. Binnen de afdeling Financiën en Algemene Zaken komt per 1 januari 2011 wegens pensionering de functie vrij van: Het betreft een fulltime functie (40 uur per week) Uw taken en verantwoordelijkheden bestaan o.a. uit: Crediteuren- en debiteurenadministratie, salarisadministratie personeelszaken, kas- en bank- administratie, betalingsverkeer, belastingaangiften, algemene administratieve zaken, kortom de totale financiële administratie en de jaarrekening (i.s.m. accountant), facilitaire zaken; Leiding geven aan 7 medewerkers administratie/secretariaat/huishoudelijke hulp; Externe contacten (banken, fiscaal, verzekeraars e.d.); Financiële rapportages aan directie en projectleiders over de projectadministratie. Voor deze functie zijn vereist: Een afgeronde financieel-economische opleiding op HBO-niveau (SPD) Goede contactuele en sociale vaardigheden Flexibel en zelfstandig Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden Kennis en ervaring met financiële administratie bij klein of middelgroot bedrijf In bovenstaande functie bent u lid van het Management Team. Belangrijk is dat het werken in een klein team in een flexibele sfeer u aanspreekt. Wij verzoeken uw sollicitatie voor 5 oktober te sturen aan: Raadgevend Ingenieursbureau Lievense B.V., Postbus 3199, 4800 DD te Breda. Of per email naar agroen@lievense.com onder vermelding van "vacature Hoofd Administratie". Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer A.M.M. in 't Groen, Hoofd Administratie. Telefoon 076-5225022 Kijk voor meer informatie op www.zlm.nl/vacature verzekeringen u tevreden, wij tevreden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 88