Werkvoorbereider/ Opzichter Vastgoed Nederland meer mooi! TIMMERMAN ReIvant O JobTrack.nl I 35 4 200 AGRARISCH MEDEWERKER MIDDELBURG Monteur grondverzetmachines (Junior) Verkoper Woonburg is op zoek naar een: Planner m/v Infopuntmedewerker/Planner m/v Psychologisch assistent m/v Nederland verrommelt. Heipons Nederland weermooi te maken. Stuureen kaartje naarVereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501,6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op iviviu.nederlandscultuurlandschap.nl. zaterdag 25 september 2010 JAAR F De Koninklijke Maatschap tussen eigenaren van gronden in de Wilhelminapolder en de Oost- Bevelandpolder is ontstaan in 1809 na inpoldering van de schorren Goenje, Hongersdijk en Mosselbank. De Wilhelminapolder is particulier bezit. De Wilhelminapolder is een voor Nederlandse begrippen groot akkerbouwbedrijf, ruim 1.850 ha groot, waarvan 1.325 ha akkerbouw, 36 ha bos en 56 ha weiland. Het bedrijf is gevestigd in Wilhelminadorp, heeft ca. 17 arbeidsplaatsen, waarvan 13 direct op het 1.300 ha grote landbouwbedrijf. Op het bedrijf worden suikerbieten, poot- en tafelaardappelen, winter- en zomertarwe, graszaad en enkele andere gewassen geteeld. Nadere informatie over ons bedrijf kunt u vinden op www.kmwp.nl Onze huidige medewerker gaat binnenkort gebruik maken van de pré-pensioenregeling, hierdoor ontstaat een vacature voor een fulltime (38 uur) die ondermeer verantwoordelijk is voor de bewaring en verwerking van het op ons bedrijf geteelde pootgoed. De werkzaamheden bestaan uit: Selecteren pootgoed, Inschuren en bewaren van aardappelen, bedienen koel- en sorteerinstallaties. Controle leeswerk, verzorgen en laden af te leveren product. Afhandeling van de bijbehorende administratie. Uw profiel: Voor deze functie zoeken wij een persoon met goede contactuele eigenschappen met ruime praktijkervaring en het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Heeft u een agrarische achtergrond, kennis van pootgoedselectie, kunt u rijden met heftruck en tractor en bent u bereid tot het maken van overuren? Uw reactie: Als u belangstelling heeft en meent te voldoen aan bovenstaand profiel, vragen wij uw schriftelijke sollicitatie voor 22 oktober 2010 te richten aan: Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder Meestoofweg 6 4475 AR Wilhelminadorp U kunt ook mailen ter attentie van info@kmwp.nl Informatie: Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij de heer Huug Luyk, bedrijfsleider, tel. 06 53 718 517. L. Timmerman Zn B.V. is een bedrijf dat veel uiteenlopende werkzaamheden verricht. Het bedrijf bestaat uit 3 afdelingen: Bouwmachines, Industrial Repairs en Verspaning. Timmerman is een begrip op haar marktterrein. Onze onderneming heeft een overzichtelijke organisatiestructuur met korte en open communicatielijnen. L.Timmerman Zn B.V. is dealer voor Zeeland van de gehele lijn KOMATSU grondverzetmachines. Voor meer informatie over ons bedrijf zie www.ltimmerman.nl Voor de afdeling Bouwmachines zijn wij op zoek naar: De werkzaamheden zullen bestaan uit het repareren en modificeren van grondverzetmachines en hijskranen, zowel hydraulisch, elektrisch als mechanisch. Deze werkzaamheden gebeuren hoofdzakelijk in onze werkplaats, maar het komt ook voor dat we op locatie repareren. Je taken zullen bestaan uit de verkoop van nieuwe en gebruikte grondverzetmachines en alle aanverwante zaken. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een technisch commerciële opleiding. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde werknemer die affiniteit heeft met grondverzetmachines, geen acht tot vijf mentaliteit en met goede communicatieve vaardigheden. Mocht je interesse hebben in één van de bovenstaande vacatures, dan kan je schriftelijk reageren naar het onderstaande adres. Wanneer je nog vragen hebt over de vacatures dan kan je contact opnemen met Mare Timmerman, telefoonnummer 0118-611351 L. Timmerman Zn B.V. T.a.v.: Afdeling personeelszaken Postbus 8059 4330 EB MIDDELBURG marc@ltimmerman.nl thuis op Walcheren Woonburg is een actieve corporatie met circa 2.000 woningen. Zij zet zich in als een moderne maatschap pelijke onderneming voor een hoogwaardige dienst verlening aan haar klanten, het beheer en de ont wikkeling van sociale huurwoningen, leefbaarheid en maatschappelijke voorzieningen. De kwaliteit van haar dienstverlening en het succes van haar inspanning worden gedragen door circa 30 medewerkers. De uitdaging Het betreft een veelzijdige functie, waarin je zowel werkzaam bent als Werkvoorbereider en Opzichter. Als Werkvoorbereider ben je verantwoordelijk voor de voor bereiding en het laten uitvoeren van het planmatig- en contractonderhoud van het gehele woningbezit. Je geeft opdracht aan aannemers, maakt werkomschrijvingen, bewaakt de kwaliteit, budget en de planning. Je verzorgt de communicatie over het planmatig onderhoud met bewoners. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het opzetten en bijhouden van de woningcartotheek. Als Opzichter controleer je de uitvoering van het onderhouds werk op basis van contractstukken. Je ziet er op toe dat de geldende voorschriften en vakeisen worden nageleefd. Ook bewaak je de voortgang volgens de planning. Je geeft goedkeuring voor het meer- of minderwerk en houdt hiervan de administratie bij. Is een woning gereed, dan verzorg je de oplevering aan de bewoners. Jouw bagage Voor deze uitdagende en ontwikke lingsgerichte functie heb je minimaal een passende MBO-HBO opleiding. Verder heb je enkele jaren ervaring in een (soort)gelijke functie en kennis van de volkshuisvesting. Je beschikt over sterke communicatieve vaardig heden zowel mondeling als schriftelijk. Je hebt een ondernemende, resultaat gerichte en dienstverlenende instelling en je werkt graag samen in een team of met collega's. Wij bieden Een functie voor gemiddeld 36 uur per week. Het salaris is conform de CAO Woondiensten. Reactie Voor inlichtingen kun je contact opnemen met Ron Studulski, Manager Vastgoed en Strategie. Tel.: 0118 554495. Je schriftelijke sollicitatie, motivatie en c.v. kun je tot uiterlijk 11 oktober 2010 richten, aan onderstaand adres. Woonburg Postbus 8116 4330 EC Middelburg info@>woonburg.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst Revant de kracht tot ontwikkeling Revant Revalidatiecentrum Breda zoekt per zo spoedig mogelijk Geïnteresseerd? Lees de uitgebreide informatie op onze website: www.revant.nl Voor overige vacatures zie onze website. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Revant, Brabantlaan 14817 JW Breda Telefoon 076-579 79 00 Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van €3oof meerontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland tueermooi.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 87