(Kerst)shoppen in Londen! Annie NL 28 wonen ASSESS EXECUTIEVEILING onvergetelijk! voor de lezers van deze krant! 4-daagse busreis naar Groot-Brittannië zaterdag 25 september 2010 Plaats: Café de Ster te Hulst, Overdamstraat 7. Datum en tijd: dinsdag 2 november 2010 om 14.00 uur. Betreffende registergoed: het woonhuis met verder aanbehoren, Zoutestraat 76 te Hulst, kadastraal bekend gemeente Hulst, sectie B, nummer 795 groot 1 are 13 centiare. Raadpleeg voor meer informatie (o.a. kosten (bijzondere) veilingvoorwaar- den en veilingprocedure) www.veilinanotaris.nl. Tot uiterlijk 14 dagen voor de veiling datum kunt u een onderhands, schriftelijk bod uitbrengen, telefoon: 0114 -312821. Maar veel ouderen worden wel vergeten! Met de opbrengst van de Zomerpostzegels 2010 bestrijdt het Nationaal Ouderenfonds eenzaamheid onder ouderen. Helpt u mee? www.ouderenfonds.nl Vergeet-ze-niet! DAGPROGRAMMA Dag 1: via een speciaal opstapschema met opstapplaat sen in uw regio rijdt onze bus naar Calais voor de overtocht naar Dover. In de vroege avond komen we aan bij ons hotel. Dag 2: stadsrondrit door Londen, met highlights als de Big Ben, Buckingham Palace, St. Pauls Cathedral, Westminster Abbey en Downingstreet. In de middag heeft u de mogelijk heid een facultatieve boottocht over de Theems te maken. Maak zeker ook de optionele lichttour door Londen mee... Dag 3: vandaag heeft u een vrije dag om heerlijk uw kerstinkopen te doen! Londen heeft vele beroemde win kelstraten, waaronder Regent Street, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Downing Street en Oxford Street. Hier kunt u volop genieten van de sfeervol ingerichte winkels en grote, typisch Engelse warenhuizen. Dag 4: vanuit Dover maken we de oversteek naar Calais. Vervolgens rijden we terug naar Nederland. UW HOTEL We verblijven in een toeristenklasse hotel aan de rand van hét centrum. Met de metro (halte in de directe omgeving) staat u binnen 20 minuten in hartje centrum. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift en restaurant. Inclusief: reis per Comfort Class bus, overtocht Calais- Dover v.v., ervaren chauffeur/reisleider, 3 overnachtingen in een toeristenklasse hotel, 3 x ontbijt en een stadstour door Londen. Exclusief: niet genoemde maaltijden, fooien, entreegelden, verplichte stadsgidsen (ca. 7 Pond per persoon), reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reser- veringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Boottocht en avondtour (optioneel en ter plaatse te betalen). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR39043 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40010 in bij anvr stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 39.043 en actiecode WEG40010 sgr waarom zou je meer betalen vanaf €17,50 korting Nu de wintermaanden weer in aantocht zijn, hebben wij voor u een supervoordelige shoppingspecial in de aanbieding! Deze 4-daagse busreis inclusief overtocht, reis per Comfort Class bus (dus met méér beenruimte), 3 hotelovernachtingen, ontbijt en stadstour boekt u al vanaf slechts 169. Als u als lezer van deze krant boekt met de speciale actiecode WEG40010, ontvangt u ook nog een korting van 17,50 per boeking! In shopping- stad Londen maakt u kennis met de wereldberoemde kerstverlichting van Harrods, de grandioze kerstboom op Trafalgar Square, de vele pubs en restaurants en uiteraard de talloze winkels! Wacht niet te lang, want deze busspecial is meestal snel uitverkocht... VERTREKDATA LR 39.043 Op vrijdag van 15 okt. t/m 17 dec.* 4 dagen Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Op- en uitstapschema's Asten-Eindhoven-Tilburg-Breda: *15 okt., 5-26 nov. en 3-10-17 dec. Utrecht-Rotterdam-Den Haag: *22 okt., 19 nov. en 3-10-17 dec. Zwolle-Apeldoorn-Arnhem-Nijmegen: *19 nov. en 17 dec. vanaf 169

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80