QA/SHE Engineer (m/v) Voor de QA/SHE afdeling zijn wij op zoek naar een ervaren: Heerema Vlissingen en Heerema Zwijndrecht zijn twee van de drie fabricage locaties van Heerema Fabrication Croup (HFC). HFG is een vooraanstaande engineering en fabricage contractor voor complexe staalconstructies voor de wereldwijde olie-, gas- en energie industrie. Heerema Vlissingen en Heerema Zwijndrecht bieden klanten een totaalpakket aan diensten vanaf het ontwikkelen van klantspecifieke ontwerpen, de fabricage, het installeren tot en met het in bedrijf stellen van offshore constructies. Bij Heerema Fabrication Croup zijn ongeveer 1.000 medewerkers in vaste dienst werkzaam, waarvan 455 bij Heerema Vlissingen en Heerema Zwijndrecht. Functieomschrijving Het doel van de functie is het (laten) opstellen en begeleiden van alle project gerelateerde kwaliteits- en veiligheids plannen en benodigde project procedures. Treedt op als aanspreekpunt naar de opdrachtgever met betrekking tot alle project kwaliteitszaken, inclusief de project veiligheidsrapportages. Rapporteert aan de projectmanager voor wat betreft de project gerelateerde zaken en aan de QA/SHE manager wat betreft de functionele uitvoering en algemene zaken. De volgende taken, niet gelimiteerd aan, behoren tot de werkzaamheden van de QA/SHE engineer: Het coachen en aansturen van QA/SHE medewerkers. Het stimuleren en ondersteunen bij het realiseren van continue kwaliteitsverbetering. Het initiëren, ondersteunen, en (mede)- implementeren en borgen van procesverbeteringen. Het begeleiden en (laten) goedkeuren van kwaliteits- en veiligheidsplannen procedures, inclusief die van onderaannemers. Het opvolgen van prestaties en het aanbrengen van verbetervoorstellen. Het instrueren, adviseren en ondersteunen op het gebied van procesbeheersing. Het deelnemen aan project gerelateerde risico inventarisaties en -evaluaties. Het uitvoeren van operationele audits. Het assisteren op het gebied van veiligheids- en milieuzaken. Het assisteren op het gebied van algemene kwaliteitszaken. Het rapporteren aan de manager QA/SHE. Het leveren van input gegevens t.b.v. aanbiedingen. Furictie-eisen Wij gaan ervan uit dat u voldoet aan de volgende functie-eisen: HBO (bij voorkeur Werktuigbouwkunde of Proces Techniek). U heeft minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie en productie omgeving. U heeft ervaring met Risk Management en process Excellence (Quality tools/Lean manufacturing). U kent de Olie en Gas industrie en heeft veel ervaring met "veilig werken". Uw kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is uitstekend, tevens beschikt u over uitstekende communicatieve vaardigheden. U heeft een gedegen ervaring met MS Office applicaties. Verder vinden wij het een pré als u kunt voldoen aan de volgende wensen: U bent in staat om zelfstandig te werken, komt met werkbare oplossingen en blijft neutraal en objectief. U hebt een positieve, flexibele en klantgeoriënteerde instelling. U bent in staat om relaties op te bouwen en te onderhouden. U heeft de bereidheid om (inter)nationaal te reizen. Voor meer informatie betreffende deze functie kunt u contact opnemen met de heer H-E.Schijf, QA/SHE Manager, telefoon: 06 - 832 13 430. Een persoonlijkheidstest kan een onderdeel zijn van de selectieprocedure. Indien u belangstelling heeft voor deze functie dan kunt u schriftelijk of per e-mail reageren naar: Heerema Zwijndrecht B.V., Noordweg8, 3336LH Zwijndrecht, t.a.v. de heer E.W. Schwencke, Senior HR-Officer. (eric.schwencke@hfg-heerema.com).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74