Colofon Monuta De Vlieger Dsi/ikbif r ufóif is? sncms/i ik heb geen uitvaart verzekering 0 fnensentinq.nl familieberichten 14-1 vm m Jaap Nel Joosse-Pierens Jeannet Riemens-Pleijte Jeannet Riemens-Pleijte MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." amllieberichten i/M Voor betaalbare kwalitêit De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. zaterdag 25 september 2010 Voor alle meelevende, warme, troostende woorden die we mochten ontvangen in de vorm van een gesprek, brief of kaart na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, oma en (over-)grootmoeder Ebrina Dingemanse-Hamelink willen wij u heel hartelijk bedanken. Wij hebben uw meeleven en belangstelling zeer gewaardeerd. Namens de familie: Matty Jansen-Dingemanse De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van onze lieve Man, Papa en Opa de Houvast in ons leven hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Jaap in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u hartelijk danken voor al uw medeleven en steun. Corrie Donze-de Witte Shane Jeffrey V Jamie en Carlotta - Jeffrey Roman Hoek, september 2010 Voor de blijken van medeleven na het overlijden van mijn partner, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder betuigen wij u onze oprechte dank. Wim Vetter Max Joosse Jannie Joosse-de Koeijer Wilma Dobbelaar-Joosse Han Dobbelaar Jannie van der Knaap-van Belzen Cees van der Knaap klein- en achterkleinkinderen september 2010 De overweldigende belangstelling en het.meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Jan Riemens Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, september 2010 Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve dochter- willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons gesterkt en getroost in deze moeilijke dagen. Fam. C C. Pleijte-Meulmeester Arnemuiden, september 2010 Heel veel mensen hebben hun medeleven betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Gerard Verschuure hiervoor zeggen wij u allen hartelijk dank. Uit uw persoonlijke- en geschreven woorden bleek dat hij velen heeft mogen aanmoedigen om de Heere te zoeken, terwijl Hij te vinden is. Moge deze roepstem daartoe dan ook gezegend worden, wapt dan zou het alles nog uitlopen op de eer en verheerlijking van Zijn Naam. L. Verschuure-Cijsouw Kees en Andrea Verschuure-Weststrate Geert, Matthijs, David, Leonieke Kloetinge, september 2010 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze betrokken vader en opa Lein Wattel heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Willy Wattel-Matthijsse Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, september 2010 --"Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg «z 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere maiiopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenllnq.nl Meer informatie op www.pzc.nl wie verzorgt mijn uitvaart? Ook als u niet of ergens anders verzekerd bent, regelen wij uw uitvaart zoals u dat wilt. Bij Monuta De Voorzorg in Vlissingen en Monuta Goes zijn we er als u ons nodig heeft. bel 0118-41 27 60 Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Vlissingen bet 0113-21 63 63 Monuta Goes Fluitekruidstraat 8, Goes www.monuta.nl UITVAARTZORG voorheen SrU Ivoorheen Schoonttarrj Voor een stijlvolle Begrafenis of Crematie Schouwen-Duiveland Teiefoon 0111 40 2000 - Dag en Nacht -vyiw^ www.u i tvaa rtdevlieger.nl 'o, O, bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl 0113-21681-5 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43