Luuk van de Vreede 40 I familieberichten Üyarlailöjj m uüUHum öesirée en Willem van Splunder Henk Blom en Leni Blom-Schaleven Adri en Laura Kodde-Maranus Jaap en Marie Zuidhof-Hermes Pieternella Meijer Antonio Ramon Trujillo Trujillo zaterdag 25 september 2010 fllensentinq.nl DANK - THANKS - MERCI voor jullie liefde, aandacht, verrassingen en vriendschap! Wij vonden het geweldig om onze trouwdag samen met jullie te beleven. Degenen die er niet bij konden zijn: jullie waren er óók. OP 24 SEPTEMBER 2010 ZIJN WIJ GETROUWD MennoWeber Patrice Hamers zoon van dochter van Ko Weber Joke Budding Aloys Hamers Phyl Spronck Jullie zijn altijd welkom om er "eendje" te komen drinken! Westsingel 138,4461DR, Goes JBÉ zijn maandag 25jaar ge trouwd. Proficiat van Jesse en Matthijs D.V. 30 september is de laatste dag dat -bij ons werkzaam is. Daarna hoopt hij samen met zijn vrouw van zijn rust te gaan genieten. We willen Luuk via deze advertentie nog veel goede en gezegende jaren toewensen samen met Janny, kinderen en kleinkinderen. Golff de Visser Oostkapelle Voorde overweldigende belangstelling bij ons 50-jarig huwelijksfeest zeggen wij mede namens onze kinderen zeer hartelijk dank. Renesse Mede namens onze kinderen en kleinkinderen willen wij u onze dank betuigen voor de hartelijke belangstelling bij ons 60-jarig huwelijksjubileum in welke vorm dan ook. Het was hartverwarmend dit te mogen beleven. Paulus Hollestraat 8,4356 AV Oostkapelle DANKBETUIGING Voor de vele gelukswensen die wij bij ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. Hartelijk dank. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger wasje niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor watje hebt gedaan. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en o-oma Nel weduwe van Augustus Bernardus Corijn eerder weduwe van Anthonij van Eenennaam 18 augustus 1916, Vlissingen t 23 september 2010, Breskens Breskens: Reggie en.Mariëtte Patrick, Lars, Giel Vincenten Cindy Matthijs en Roxanne Breskens: Ronnie en Mary Brian Wendy en Francis Middelburg: Richard en Jeanne Lennert en Karin, Glenn Marith en Vincent, Milan, Fé Correspondentieadres: Azaleastraat 4 4511 GX Breskens U bent in de gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandagavond 27 september van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het ziekenhuis te Oostburg. De Eucharistieviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 29 september om 10.30 uur in de H. Barbarakerk, Europastraat 7 te Breskens. Aansluitend zullen wij haar begraven op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in restaurant De Boeg aan het Spuiplein te Breskens. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis, dat van ons is weg genomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Catharina Kole-Nieuwenhuijse Echtgenote van (acobus Pieter Kole ln de leeftijd van 71 jaar. L. van Eijzeren-Nieuwenhuijse (in herinnering) P. van Eijzeren L.M. Nieuwenhuijse (in herinnering) Fam. Nieuwenhuijse Neven en nichten Lewedorp, 23 september 2010 m In Plaats van kaarten Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Je genoot van het leven Bedankt voor alles wat je hebt gegeven Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een veelbewogen leven, is heengegaan onze vader en de vader van mijn kinderen in de leeftijd van 46 jaar. Oost-Souburg: Jonathan en Annelies Irina Anneke de Visser Oost-Souburg, 21 september 2010 Correspondentieadres: fam. de Visser Regentessestraat 7 4388 JE Oost-Souburg Antonio is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 27 september van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend vindt de samenkomst plaats om 13.30 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na de samenkomst brengen we Antonio naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats in Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in het uitvaartcentrum van "Monuta De Voorzorg", te Vlissingen. Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Antonio Trujillo de vader van Jonathan en Irina, mijn kleinzoon en kleindochter, ons neefje en nichtje C. de Visser- van Belzen Ko de Visser Leo en Mieke de Visser Johan en Anja de Visser Rinus en Marja de Visser neven en nichten Geschokt hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze medewerker en collega de heer A. Trujillo Trujillo in de leeftijd van 46 jaar. Sedert 17 mei 2001 was hij werk zaam bij onze onderneming. Wij zullen hem herinneren als een zeer gewaardeerde medewerker met een hoge mate van loyaliteit en inzetbaarheid. Hij laat een grote leegte achter bij zijn collega's. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie, ondernemingsraad en medewerkers Gouda Vuurvast Services BV Heel stil werden we toen we hoorden dat Antonio T rujillo Trujillo vader van onze klasgenoot Irina is overleden. We wensen Irina en haar familie heel veel kracht en sterkte toe. Klas 2C, CSW-Bestevaêr F. Benjaminsen, mentor A. v.d. Berg, mentor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42