sport 135 impioen worden' Jean Paul de Bruijn verliest op EK •Xakelstuk Mededeling van de waterschappen de Rechtspraak Karelse en Aandewiel maken seizoen af Moidavië-Nederland te zien bij Veronica Berg voor vier duels geschorst Been geeft uitleg over spelersbus Feyenoord Jan Vennegoor in opspraak na charge Trainer Eupen stapt na negentien dagen op Waterschap zaterdag 25 september 2010 14 oktober in Sluiskil wordt gehouden, worden alle registers opengetrokken. Er wordt 112 gebouwd. Daarin is plaats voor 800 toeschouwers. Er worden vier wedstrijdbil- ■r zijn 16 poules en uit elke poule gaat de nummer één over naar de volgende ronde, en Dick jaspers (foto), de favoriet voor de wereldtitel. „Winnen in eigen land is hart- érentie, „maar eigenlijk maakt het me niet uit waar ik wereldkampioen word." door Jan Dagevos SLUISKIL - Het mooiste nieuws voor Feyenoord kwam gistermid dag vanuit Sluiskil. Daar in het Zeeuws-Vlaamse dorp was Wil lem van Hanegem te gast tijdens de pers- en sponsorbijeenkomst van het WK driebanden. De Krom me kwam met een opmerkelijk sta tement. „Het zou me tegenvallen als Feyenoord over drie jaar geen kampioen van Nederland is." Willem van Hanegem meende op recht wat hij zei. De oud-speler van Feyenoord mag dan op dit mo ment niet vrolijk worden van het spel van zijn club, er is nog altijd hoop. „Ik had gisteren Mario Been aan de lijn en ik heb hem gezegd dat als hij erin slaagt om deze ploeg bij elkaar te houden en dan vervolgens één of twee versterkin gen weet te halen een titel een reë le optie is. Die Mokotjo, de jongen die van de week tegen Roda in de basis stond, kan binnen twee jaar één van de beste spelers van Euro pa worden. Bij Feyenoord zijn ze nog niet overtuigd van hem. Hij is in hun ogen te klein. Ach, dat is René van der Gijp napraten. Vol gens hem moeten alle goede spe lers minstens 2.09 meter lang zijn. Nou, de tien beste spelers van Eu ropa zijn allemaal klein hoor. Ge loof me nou maar." Willem van Hanegem was de hoofdgast in Sluiskil en dat bleek een schot in de roos. Zoals ook De Kromme het waardeerde dat de or ganisatie van het WK driebanden hem had uitgenodigd. Al was het alleen maar omdat hij zijn idool op biljartgebied - Raymond Ceule- mans - weer eens mocht ontmoe ten. „Ik ben hier zo'n 25 kilometer vandaan geboren", zei de 'Bressi- aander', „maar de reden dat ik hier ben is Ceulemans. Ik wilde hem nog eens zien. Vroeger heb ik hem bij Feyenoord wel eens ontmoet. Wat Tiger Woods voor het golf is, is Ceulemans voor het biljarten." Van Hanegem vertelde dat hij vroe ger in het buurthuis in Utrecht ook wel eens de keu ter hand nam. Later bij Feyenoord stond hij tussen de trainingen ook vaak ach ter het biljart. „Het mooie van het driebanden is het zien van de si tuaties." Tegenwoordig houdt Van Hane gem zich vier keer week in de week bezig met golf ('ik heb geen handicap, voor zover ik weet') en bekijkt daarnaast veel voetbalwed strijden op televisie. „Ik heb twee zenders sport, Eredivisiel Live en Sport 1. Als ik niet kan slapen, kijk ik naar Eredivisiel Live. Als daar Willem II-NEC is ben ik binnen vijf minuten vertrokken. Laatst kwam mijn zoon binnen en die wilde de tussenstand weten. Ja, die wist ik dus niet. Gelukkig is er altijd nog Sport 1 met Barcelona of Arsenal. Daar kun je een hele avond naar kijken. Ja, ik ben een liefhebber." Van Hanegem genoot deze zomer dan ook niet van het spel van Oranje. „Het voetbal was droevig. Ik zat echt te hopen dat Spanje zou winnen. Stel je toch eens voor dat Nederland had gewonnen, nou dan waren alle trainers nu pre cies zo gaan voetballen, omdat dat de weg naar succes zou zijn. Nee, het spel van Oranje tijdens het WK was ver beneden ons niveau. Het is het recht van Van Marwijk om zo te voetballen, maar ik ben een liefhebber en als ik iets vind, zeg ik het ook. Van Marwijk was vroeger een prachtige speler. Hij was zo lui als een varken, maar wel een mooie linksbuiten. Daar om heeft het me zo verbaasd dat hij zijn spelers bij Oranje zo liet voetballen." Rechtbank Middelburg PUBLICATIES INSOLVENTIES RECHTBANK MIDDELBURG Kousteensedijk 2 EINDE FAILLISSEMENTEN Wegens gebrek aan baten: - op 22 september 2010 inzake (F.01/30) GLOBE ASSURANTIËN BV, vest.adr. Molenwater 81,4331 SE Middelburg, corr.adr. Postbus 320, 4330 AH Middelburg. - op 22 september 2010 inzake (F.01/32) HEIJLOO MOLKENBOER MIDDELBURG VOF, vest.adr. Molenwater 81,4331 SE Middelburg, corr.adr. Postbus 11, 6880 AA Velp. J. van den Heuvel, griffier De publicatie inzake de faillissementswet is ook wekelijks te raadplegen via www.rechtspraak.nl. BREDA John Karelse en Gert Aandewiel maken het seizoen af als hoofdtrai ners van NAC Breda. Dat zijn de twee trainers gisteren overeengeko men met technisch directeur Jef frey van As. Karelse en Aandewiel staan al ruim een maand voor de groep, na het vertrek van Robert Maaskant naar Wisla Krakow. Karelse en Aandewiel werkten als assistenten van Maaskant. Onder hun leiding pakte NAC uit de laat ste drie competitiewedstrijden ze ven punten. AMSTERDAM Veronica zendt op 8 oktober de EK-kwalifïcatiewedstrijd Moida vië-Nederland uit. Het is voor het eerst dat een kwali ficatiewedstrijd van het Neder lands elftal op Veronica te zien is. De reden daarvan is dat SBS6, net als Veronica onderdeel van SBS Broadcasting, op vrijdagen Pop stars uitzendt. SBS kocht de uitwed strijd apart aan, omdat het tv-con- cern alleen over de rechten van de thuiswedstrijden van Oranje be schikt. EINDHOVEN Aanvaller Marcus Berg van PSV is definitief voor vier wedstrijden ge schorst. Dat heeft de commissie beroep van de KNVB gisteren aan de club uit Eindhoven laten weten. De spits mist vandaag het duel met zijn oude club FC Groningen. Hij ont breekt ook tegen VW-Venlo, Wil lem II en Feyenoord. Berg zou in de uitwedstrijd bij ADO Den Haag een elleboogstoot hebben uitge deeld. Scheidsrechter Pol van Boekei ont ging dat incident. ROTTERDAM De glanzende spelersbus van Feye noord blijft de gemoederen bezig houden. Trainer Mario Been voel de zich gisteren genoodzaakt uit te leggen dat hij een dag eerder niet de sleutels heeft gekregen van een gloednieuw voertuig, zoals hier en daar werd gesuggereerd. „De bus ziet er schitterend uit en dat is goed voor de uitstraling van de club, maar dit is geen nieuwe bus", verzekerde Been, die veel reacties kreeg op de presentatie van het 'hy permoderne' vervoermiddel. WENEN Aanvaller Jan Vennegoor of Hesse- link wordt in Oostenrijk mogelijk vervolgd voor het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel. Door toe doen van de 31-jarige spits van Ra pid Wien liep tegenstander Stefan Lexa van SV Ried woensdag een ernstige knieblessure op. Het open baar ministerie in Ried stelt een on derzoek in naar de charge van de geboren Tukker. „Als de overtre ding is gemaakt zonder bedoeling de bal te spelen, kan er sprake zijn van zware mishandeling", liet de officier van justitie gisteren weten. EUPEN De Italiaan Eziolino Capuano is niet langer de trainer van de Bel gische voetbalclub AS Eupen. Na negentien dagen, een gelijkspel en twee nederlagen stapt hij op. Dat maakten de trainer en de club giste ren bekend. De Italiaan werd nog geen drie we ken geleden, na het vertrek van Da- ny Ost, gepresenteerd als de 'verlos ser' van de nummer laatst van de Belgische competitie. De Italiaan is in de voetbalwereld een grote onbe kende. ANKARA - Biljarter Jean Paul de Bruijn heeft gisteren op het EK voor landenteams met Oranje de tweede wedstrijd verloren van De nemarken. Het werd in Ankara 2-0 voor de Denen. De Bruijn verloor zijn partij met 2-0 van D,ion Nelin. De setstanden waren 15-5 en 15-8 (moyenne 0,650). Ook Raimond Burgman ging met 2-0 onderuit. Brian Zola Hansen won de eerste set met 15-10. In de tweede set bood Burg man iets meer tegenstand, maar met 15-13 trok hij uiteindelijk toch aan het kortste eind. Oranje won het eerste duel wel op het EK voor landenteams van Turkije C. Nederland heeft nog een kleine kans op het bereiken van de vol gende ronde. mmmsiMsmsmm. De voorzitter van het stembureau waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat in de zitting van het stembureau van 22 september 2010 onderstaande lijsten geldig zijn verklaard en door loting de aangeduide volgorde is bepaald. De lijsten liggen op de kantoren van de Zeeuwse waterschappen in Middelburg (Kanaalweg 1) en Terneuzen (Kennedylaan 1) voor een ieder ter inzage. Tegen dit besluit kan binnen vier dagen na heden beroep worden ingesteld bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State te Den Haag,.postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Lijst Statutaire naam Lijsttrekker 1 Water Natuurlijk F.H. van Kollem 2 WD Mevr. S.M. van 't Westeinde 3 Algemene Waterschapspartij Zeeland Mevr. T.M.J.M. Horsmans 4 Waterschapspartij Zeeuws-Vlaanderen J. J. M. Verdurmen 5 Partij van de Arbeid (PvdA) Mevr. W.C. Brouwer 6 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) G. van der Schelde 7 Christen Democratisch Appèl (CDA) D.K.E. Steijaert 8 Partij voor Zeeland G.C.J. Minderhoud 9 Christenunie J.J. van Ginkel Christenunie en Staatkundig Gereformeerde Partij zijn een lijstverbinding aangegaan. Middelburg, 24 september 2010 Waterschap Zeeuwse Eilanden Zeeuws - Vlaanderen Kanaalweg 1 Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg Kennedylaan 1 4538 AE Terneuzen Telefoon 088 - 246 1000 (lokaal tarief) Fax 088 - 246 1990 info@scheldestromen.nl www.scheldestromen.nl De Zeeuwse waterschappen fuseren (bestuurlijk) per 1 januari 2011 tot het nieuwe waterschap Scheldestromen. De verkiezingen voor het nieuwe bestuur vinden plaats vanaf 11 tot en met 23 november. Sinds januari 2010 werken de medewerkers al samen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37