ZEEUWSE 20 dag Stem voor de PZC-publieksprijs KLEIN VENIJN Wim Hofman Op zekere plotsklaps de ware zaterdag 25 september 2010 Marcel Metze: Veranderend getij - Hoe Rijkswaterstaat met vallen en opstaan probeert zich aan te passen aan de 21ste eeuw. Wim Hofman: Op zekere dag ziet u plotsklaps de ware liefde - Poëzie. Bianca Runge: no subject - Een boek over beeldassociaties, gelaagdheden en (gestructureerde) chaos, met collages en schetsen. U kunt tot vrijdag 5 november stemmen op het volgens u beste, mooiste, ontroerendste boek. De winnaar van de PZC-publieksprijs (1000 euro) wordt diezelfde vrijdag bekendgemaakt. Tot die tijd wordt wekelijks de tussenstand gepubliceerd en leggen PZC-verslaggevers hun favoriete selectie aan u voor. Kisling 6 Verhuyck De duim van Alva j Romas I 0} Wot is volgens u het beste Zeeuwse boek van het afgelopen jaar? De jury van de Zeeuwse Boekenprijs, onder leiding van commissaris van de koningin Karla Peijs, heeft 44 titels ontvangen die meedingen naar de PZC-publieksprijs. Op deze pagina vindt u de omslagen van alle boeken, die voor de prijs in aanmerking komen. Uw stem bepaalt welk boek wint. Frank de Klerk: Kort door de Bocht - Wandeling over kaden en markten en door straten en stegen van Goes. U kunt uw stem uitbrengen op www.pzc.nl/publieksprijs U kunt ook schriftelijk stemmen door een briefkaart met de titel van uw favoriete boek te sturen naar: PZC Onder vermelding van PZC-publieksprijs Postbus 91 4330 AB Middelburg Eila Vogelaar: De verborgen kracht van migrantenvrouwen - Pleidooi voor een ongedeeld Nederland, waar migrantenvrouwen zich kunnen ontplooien. Peter de Lijser, Wilma Valk, Frans Meijaard: Kezanse Kostelijkheden - Over de Cadzandse boer en zijn keuken rond 1900 en over streekactiviteiten en eten nu. Marinus Boezem: De Wind - Cd met opname van verschillende windkrachten. Uitgave in de Slib-reeks. Marinus Nalhanaiil de Hrockerl bivl- en vriH-rlmiTilcr Cees Steutel, Adri Meerman en Jacques de Hond: Joods Vlissingen - Geschiedenis van de joodse bevolking van Vlissingen. Johan Sinke: Dolend in de tijd - Selectie van verhalen en verzen, die werden uitgezonden door Radio Cool FM. Met foto's. Franca Treur: Dorsvloer vol confetti - Roman, portret van een Zeeuwse orthodoxe boerenfamilie. G.J. Lepoeter, A.H. Teeuw: Marinus Nathanaël de Broekert, heel- en vroedmeester - Dagboek van een Zeeuwse verloskundige 1824-1871 Leuntje Aarnoutse: Wiek! - Jeugdboek over de zoektocht van een jongen naar zijn vader. Peter Sijnke (redactie): Middelburg 17 mei 1940, het vergeten bombar dement - Over de dag dat het mid deleeuwse hart van Middelburg werd verwoest. Hans Schoots: Bert Haanstra, filmer van Nederland - Biografie van één van Nederlands grootste regisseurs. Jan J. B. Kuipers: Kleine Leviathan - In 18e-eeuws Zeeland spelende roman, gebaseerd op de lotgevallen van Abraham Mag(g)aris. Lia Geeihoed-Tournois en Anke Ramondt-van der Slikke: Getroffen - Ooggetuigen vertellen over Schoondijke in de jaren '40-'45. Kisling Verhuyck: De duim van Alva - Literaire thriller, gesitueerd in hedendaags Antwerpen. KU:t\K AMPMITTHL •■li dr konv«inivniirf op Siiiwrrjwo 1944-1945 Cor Heijkoop: Klein venijn - Over de inzet van Duitse een- en tweemans- onderzeebootjes in het laatste jaar van de Tweede Wereldoorlog. Piet Meeuse: Het kraaien van de haan - Roman, waarin de levensloop van Jezus Christus in een nieuw licht wordt bezien. Vanzwartwitnaarkleur: 50 jaar Jachtclub Veere - Jubileumboek. Wilfried Uitterhoeve: Koning, keizer, admiraal - De ondergang van het Koninkrijk Holland in 1810 aan de hand van bronnen uit die tijd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20