Marketingspecialist m/v 36 uur per week WGGGNGR Media 48 banen JobTrack.nl Voor de afdeling Marketing in Houten zijn wij op zoek naar een zaterdag 25 september 2010 Wij bieden Een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een dynamische en collegiale werkomgeving met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast bieden we u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer R. Bouma, telefoon 0639417918. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland. Dagelijks bezorgt Wegener zeven regionale dagbladen met een oplage van circa 800.000 exemplaren in een groot deel van Nederland. Deze kranten worden iedere dag door gemiddeld 2,6 miljoen personen gelezen. Wekelijks produceert Wegener ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van circa 8,6 miljoen exemplaren per week. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener internetproducten met een miljoenenbezoek en levert Wegener grafische producten en diensten. Functie-inhoud Binnen de afdeling Nationale Verkoop voer je het marketingbeleid uit in operationele, administratieve en organisatorische zin. Tevens ondersteun je bij het realiseren van de omzetdoelstellingen op de korte en lange termijn. Daarnaast lever je een actieve bijdrage aan het creëren van een gewenste marktpositie, imago en identiteit van de organisatie en voor de producten en diensten van de afdeling Nationale Verkoop. Je houdt hierbij rekening met het geldende marketingbeleid binnen de organisatie. Daarnaast verzorg je de marketinginformatie ten behoeve van en in afstemming met de Directeur Nationale Verkoop en de Manager Advertentiemarketing Communicatie van Wegener Media BV. Het profiel Je bent een daadkrachtig, enthousiast en communicatief vaardig persoon. Tevens ben je resultaatgericht en toon je eigen initiatief. Je hebt HBO werk-en denkniveau en ervaring in een marketingfunctie. Daarnaast kun je goed overweg met MS Office. Ervaring met media- en onlineproducten is een pré. Je sollicitatie kun je per mail, uiterlijk 9 oktober 2010, richten aan de heer F.J. Drost, P&O Adviseur. Ons e-mailadres is pomn@whm.wegener.nl Algemene informatie over Wegener Media BV vindt u op onze internetsite www.wegenermedia.nl VSS Construct BV is een jonge onderneming die zich vooral richt op machinebouw voor agrarische toepas singen. Onder de merknamen VSS Agro, VSS Amac en VSS Cappon, produceren wij machines voor binnen en buitenland. Ter versterking van ons team en door de groeiende productie zijn wij op zoek naar: Meewerkend voorman montage (fuii-time) Functieomschrijving: Binnen de assemblageafdeling stuur je een gemotiveerd team van monteurs aan. Je maakt een dagplanning en zorgt voor soepele doorloop van de productie. Je bewaakt de kwaliteitseisen en bent verantwoordelijk voor de aflevering. Je werkt bij voorkeur mee en je verricht zelfstandig allerhande montagewerkzaamheden, waarbij jouw individuele kwalificaties worden ingepast binnen een team van mensen. Je weet je te profileren als een (bij voor keur) allround Mechanisch monteur, waarbij elektrotechnische ervaring een pre is. Naast de standaard montage activiteiten kun je ook werktuigbouwkundige tekeningen en hydraulische schema's lezen. Vereist: Een volwaardige opleiding MTS werktuigbouw of gelijkwaardig niveau. Minimaal 6 jaar ervaring in montagewerkzaamheden bij voorkeur machinebouw. Zelfstandig kunnen werken en goede communicatieve vaardigheden zijn noodzakelijk. Kennis van de Engelse en Duitse taal. Je bent een teamspeler, met een enthousiaste inslag. Administratief medewerkster (16 uur per week) Functieomschrijving: Op ons bedrijfsbureau ondersteun je onze verschillende afdelingen. Voor de afdeling verkoop, betekend dit het maken van offertes, het contact houden met klanten en het verzorgen van de administratie. Daarnaast ondersteun je onze boekhouding, verzorg je de facturatie en ondersteun je met andere administratieve werkzaamheden. Vereist: Een volwaardige MBO diploma of gelijkwaardig niveau. Kennis van MS Office, Exact en bekent met ERP systemen. Góede kennis van Nederlands, Engels, Duits, en Frans is een pluspunt. U bent communicatief en hebt gevoel voor verantwoordelijkheid. Leerling Spuiter Functieomschrijving: Als leerling industrieelspuiter voorbewerker word je ingezet bij reinigen, afplakken, schuren en overige spuiterij werkzaamheden. Ook word je na verloop van tijd ingezet bij het voorbewerken en spuiten van machines, machin edelen en overige constructiedelen. Vereist: Je volgt momenteel de opleiding voorbewerker spuiter (BBL). Je bent leergierig, enthousiast en je wilt je graag ontwikkelen in een professioneel technisch team van collega's. Uiteraard ben je netjes in de.uitvoe ring van je werkzaamheden. Wij bieden: Het betreffen drie boeiende en zelfstandige functies in een stabiele, informele en ambitieuze organisatie, waarin de lijnen kort zijn en meedenken wordt gewaardeerd. De functies zijn in principe in dagdienst. Salaris en arbeids voorwaarden conform de Metaal/Electro CAO (de Kleinmetaal). Het salaris is afhankelijk van jouw profiel en wordt afgestemd op je kennis, ervaring en vaardigheden. Intresse in één van deze functies? Stuur je motivatie met C.V. voor 10 oktober naar: VSS Construct BV t.a.v. A.C. Verpoorte, Noordland 23, 4451 RP Heinkenszand, E-mail: info@vssconstruct.com Voor meer informatie: 0113-567050 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie in niet gewenst Werken bij een werkgever waar je trots op kunt zijn, een werkgever die staat voor medewerkers en patiënten/cliënten, waar belevingsgericht gewerkt wordt. Zeeuws-Vlaanderen, een prettige regio om te wonen en werken; met veel rust en ruimte! ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen én daarbuiten. ZorgSaam biedt ziekenhuiszorg, ambulancezorg, thuiszorg en ouderenzorg. Innovatie staat voorop: de staande MRI (ZorgSaam is het enige reguliere ziekenhuis in Nederland België) en het nieuwe cardiologisch interventiecentrum zijn voorbeelden. De uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod vindt u op onze website: www.zorgsaam.org/werken/vacatures Heeft u naar aanleiding van de uitgebreide omschrijvingen nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de personeelsadministratie op tel: 0115-457220. Benieuwd naar andere mogelijkheden binnen ZorgSaam? Stuur een open sollicitatie via onze website. www.zorgsaam.org Zeeuws-Vlaanderen XJekenhuis Ambulance Hoofd radiologie Operatieassistent Oostburg Allround operatieassistent Verpleegkundigen operatiekwartier Praktijkbegeleider radiologie Multidisciplinaire ziekenhuisarts

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 102