media
wie haar vader was
I
■47
'Ik wil het gewoon weten: Wie was die manLijk ik op hem?'
z
O
X
media@wegener.nl
024-3650570
Monique van de Ven
Zaterdag 25 september 2010
07:00 De grote verhui
zing 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs
grote tuinverbouwing
10:55 Actie in het at
tractiepark 11:55 SBS 6
Autosport 12:25 Who's
the boss? 12:55 City
trends 13:25 Teletrends
15:00 De dierendok
ter 15:30 Huizenjacht
16:30 Moeders van nu
17:00 Droomhuis in
de zon
09:30 Winner 09:55
Classic car rally: Win
ter trial 201010:25 Re
gio business magazi
ne 11:00 Business class
12:20 RTL GP: Super
league Formula - Portu
gal 12:50 RTL GP: HTC
DUTCH GT4- TROPHY
OFTHE DUNES 13:20
RTLGP: Formule 1 - Sin
gapore (race) 14:45 RTL
GP: Superleague For
mula - Italië 15:15 RTL
GP: HTC Dutch GT4-Ra
ces live 16:00 RTL GP:
WTCC- Duitsland 16:30
RTL GP: Rally report
17:00 RTL Transport
wereld 17:30 RTL Auto
wereld
17:404Me
07:00 Hoge hakken,
strakke pakken: de ma
kelaars 07:30 Ernst,
Bobbie en de rest 08:00
A model life: Petra Nem-
cova project 08:55 Tom
my Teleshopping 10:55
Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 13:55
Gok's fashion fix 14:55
A model life: Petra Nem-
cova project 15:55
Born2Cook 17:00 Kit
chen criminals
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters, To
tally spies, Superhero
squad, Beyblade, Aaron
Stone, Phineas Ferb,
Cory in the house, Zack
Cody, I'm in the band,
Zeke Luther, Kick But-
towski, American dra
gon, Jackie Chan, Po-
kemon, Totally spies,
Matt's monsters, Skunk
fu, A kind of magic, Re
cess, What's with Andy,
Emperors new school,
Stitch!, Phineas Ferb,
Zack Cody, Zeke
Luther
18:00 De grote verhui
zing, Realitypro-
gramma
18:00 RTLGP: Formule
1 - Singapore (sa
menvatting), Sa
menvatting
18:10 Opening soon,
Reality
18:40 Opening soon,
Reality
18:10 Extreme home
makeover
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:05 According to Jim,
Comedy
18:35 Still standing, Co
medy
19:00 De 25 meest op
merkelijke ver
borgen camera
momenten aller
tijden, Amusement
19:00 Da's lachen!, Reali-
typrogramma
19:10 My boys, Comedy
19:35 Strong medicine,
Dramaserie
19:00 Two and a half
men, Comedy
19:30 Border security,
Reality
20:30 Wegmisbrui
kers!, Verkeerspro-
gramma
20:00 Flodder in Ameri
ka!, Filmkomedie
20:30 Sense and sensi
bility, Romantisch
filmdrama
20:00 Grenzeloos ver
liefd, Realitypro-
gramma
20:30 NCIS, Detective
serie
21:30 Red mijn vakan
tie!, Consumenten
programma
21:30 MasterChef, Ta
lentenjacht
21:25 Flashpoint, Mis
daadserie
22:30 Hart van Neder
land, Reportages
22:45 Piets weerbericht
22:55 Reportage: De
meisjesmoorde
naar, Documentaire
22:20 24, Actieserie
22:35 Gordon Ramsay's 22:20 Numb3rs, Mis-
Hell's kitchen, daadserie
Kookprogramma
23:55 Fear Factor, Spel-
programma
23:15 24, Actieserie
23:15 Out of order, Film- 23:30 Criminal intent,
drama Dramaserie
23:15 Numb3rs, Mis
daadserie
00:55 Astro TV
00:05
Business dass
01:05 Volleybal Dames
00:25
Big love
00:05 Veronica poker:
01:26
Poker babes
WGP2010
01:40
Nachtprogram
Premier League
03:00
Sneks
01:36 Sneak preview
mering: San
Poker 4
05:00
Car tracks
02:00 Meiden
dy live
01:05 Nachtprogram
04:30 Chat TV
04:00
Hart van Neder
mering: Lek
05:30 Vriendinnentijd
land Sr Show
nieuws (h)
ker live
mensen met hoge bestuurlijke
functies.
Uit Van de Vens speurtocht blijkt
dat van het familiekapitaal niet
veel meer over was. De beide
broers konden goed met elkaar op
schieten, maar de prestatiedruk er
voeren ze als loodzwaar. Ze ont
moet twee oude dorpelingen die
haar vader gekend hebben. De ont
moeting ontroert haar. De puzzel
stukjes vallen in elkaar. „Hij is
voor mij nu een man van vlees en
bloed geworden," concludeert ze.
„Het heeft niet alleen een program
ma opgeleverd. Ik weet nu waar ik
vandaan kom. Ik denk zelfs dat het
mijn leven kan gaan veranderen.
Ik word er misschien wel een an
der mens door."
Verborgen verleden, aflevering 1Moni
que van de Ven, Nederland 2, 20.15
uur
00
O
O
VO
O
O
Ni
O
O
O
N>
O
O
NJ
Ni
O
O
Ni
Ui
O
O
'Verborgen verleden' gaat Monique van de Ven op zoek naar familie.
foto NTR/CPO
18:00 Beterschap! 18:15Trug-
kieke 18:25 Met je kop in de
wind 18:35 De Nieuwe Delta
18:50 MiniDoc 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
BUITENLAND
09:00 Braambos 10:00 Eucha
ristieviering 11:00 De zevende
dag 13:00 Het journaal 13:30
Het weer 13:35 Half uur natuur
14:05 It's a mad, mad, mad,
mad world 16:35 Vrolijk Vlaan
deren 17:05 Clips 17:15 Vlaan
deren vakantieland 18:00 Het
journaal 18:10 De rode loper
18:30 Dagelijkse kost ,19:00
Het journaal - Sportweekend
19:55 Het weer 20:00 Zoo Au
stralië 20:25 De jaren stillekes
21:25 Flikken Maastricht 22:15
De schaduw van het kruis 22:50
Het journaal laat 23:05 Studio 1
23:35 Het weer 23:40 De ze
vende dag
07:00 Hopla 07:05 Kabaal in de
stal 07:15 Disney's Handy Man
ny 07:40 Kwiskwat 08:05 Sam
son en Gert 20 jaar 08:30 Opa
op zak 08:45 Mega Mindy
09:10 Disney's Aladdin 09:35
Junior Eurosong 201010:10 Do
re mix: Junior eurosong 2009
10:55 Pat Stan 11:05 Beugel-
bekkie 11:25 6tien 11:50 De
week van Karrewiet 11:58
CANVAS 12:00 Klassiek 12:36
Zender uit de ether 13:30 KET-
NET 18:00 Grimm's finest fairy
tales 19:00 Sunjata: Voor, op en
achter het toneel 19:25 Wat
een beest 19:52 CANVAS
20:00 Het journaal 20:10 Pano
rama 21:00 De slag om Brussel
21:30 Cobra tv 22:05 The se
cret life of words 23:55 Braam
bos
07:00 Breakfast 08:40 Match of
the day 10:00 The Andrew Marr
show 11:00 Sunday morning
live 12:00 The politics show
13:05 13:10 Autosport: For
mule 1 16:25 EastEnders 18:20
Lifeline 18:30 Songs of praise
19:05 BBC News 19:20 Region
aal nieuws en weerbericht
19:30 Countryfile 20:25 20:30
Antiques roadshow 21:30 In
spector George Gently 23:00
BBC News 23:15 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:25
Match oftheday2
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat: SDS 08:00 Arthur
08:15 League of super evil
08:25 Sportsround 08:40 Bear
behaving badly 09:00 Scoop
09:25 Hotel Trubble 09:55 Did-
dy Dick and Dom 10:00 Deadly
6010:30 Gastronuts 11:00
Something for the weekend
12:30 Tiger Bay 14:15 Escape
to the country 15:00 Snooker:
World Open 18:30 Rugby
League 19:00 Wonders of the
solar system 20:00 Alex Hig-
gins: The people's champion
21:00 Snooker: World Open
07:15 SesamstraRe 07:40
Rennschwein Rudi Rüssel 08:30
Die Pfefferkörner 09:00 Ti-
gerenten Club 10:00 Tages-
schau 10:03 Der Froschkönig
11:00 Kopfball 11:30 Die Sen-
dung mit der Maus 12:00 Ta-
gesschau 12:03 Presseclub
12:45 Tagesschau 13:15 ARD-
exclusiv 13:45 Polettos Koch-
schule 14:30 Der Haustyrann
16:00 Brasiliens griine Wunder:
Vom Pantanal zum Amazonas
16:30 ARD-Ratgeber: Reise
17:00 Tagesschau 17:03 W wie
Wissen 17:30 Gott und die
Welt 18:00 Sportschau 18:30
B'ericht aus Berlin 18:49 Ein
Platz an der Sonne 18:50 Lin-
denstraRe 19:20 Weltspiegel
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort:
Die Unmöglichkeit, sich den
Tod vorzustellen 21:45 Anne
Will 22:45 Tagesthemen 23:03
Das Wetter im Ersten 23:05 ttt
- titel thesen temperamente
23:35 Druckfrisch
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Dance Academy 08:35 Löwen-
zahn 09:00 heute 09:02 sonn-
tags 09:30 Eucharistieviering
10:15 blickpunkt - Die Reporta
ge: Aus Feind wird Freund?
11:00 ZDF-Fernsehgarten - Ok-
toberfest-Spezial 201013:00
heute 13:03 Peter Hahne 13:30
ZDF.umwelt 14:00 Es gibt noch
Haselnussstraucher 15:00 heu
te 15:05 Topkapi 17:00 heute
17:10 ZDF SPORT reportage
18:00 ML Mona Lisa 18:30
ZDF.reportage: Einmal Westen
und zurück 19:00 heute 19:10
Berlin direkt 19:30 Terra X: Tod
am Keltenhof 20:15 Inga Lind-
ström: Prinzessin des Herzens
21:45 heute-journal 22:00 GSI
- Spezialeinheit Göteborg
23:30 Standpunkte: Bericht
vom Parteitag der SPD in Berlin
07:00 Alles Atze 07:30 Nikola
08:00 Ritas Welt 08:30 Cindy
aus Marzahn Die jungen Wil
den 09:45 Das Supertalent -
backstage 10:45 Das Superta
lent 12:45 Autosport: Formule
1 16:25 Autohandler-Feil-
schen, kaufen, Probe fahren
16:45 Rachs Restaurantschule
17:35 RTL Bibelclip 17:45 Ex-
clusiv - Weekend 18:45 RTL Ak-
tuell WEEKEND 19:03 RTL Ak-
tuell Weekend - Das Wetter
19:05 Schwiegertochter ge-
sucht 20:15 Westflug - Entfüh-
rung aus Liebe 22:30 Flucht in
die Freiheit 23:25 SPIEGEL TV
Magazin
Discovery
07:50 NASA's greatest mis
sions: The shuttle 08:45
World's toughest tools: Earth
beasts 09:40 How machines
work 10:35 Ultimate weapons:
Firepower 11:30 Eco-Tech: Ex
treme weather 12:25 Ray
Mears' bushcraft: Sweden
13:20 Deadliest catch: Bering
Sea swim club 14:15 Mega
world: Netherlands 15:10 Ulti
mate car build-off: Hill-climbing
hearse 16:05 Battle machine
bros: Ripsaw's mini-me 17:05
How machines work 18:05
American chopper: Teutul Tri
umph bike 19:05 Mythbusters
20:05 Wheeler dealers: Mer
cedes (2) 20:35 Deadliest
catch: Bering Sea swim club
21:35 Surviving disaster: Nucle
ar attack 22:35 Whale wars:
Crossing danger 23:30 Mon
sters inside me: Flesh eaters
07:00 World's toughest fixes:
Giant telescope 08:00 Shark
Nicole 09:00 Predator CSI: Mu
tant devils 10:00 The dog whis
perer: Code, Chloe and Buffy
11:00 Shark Nicole 12:00 Se
crets of: Packaging 13:00 Inter
pol investigates: One way ticket
14:00 The dog whisperer:
100th episode celebration
15:00 The dog whisperer: Ar
gonaut and Patches 16:00 The
dog whisperer: A member of
the family 17:00 Earth investi
gated: Tunguska 18:00 Hyena
queen 19:00 World's toughest
fixes: Vegas breakdown 20:00
The dog whisperer: Sophie
Riley, Aussi Sasha, Bebe
Lulu 21:00 The escape factory
22:00 Nazi death squads 23:00
America's hardest prisons: Kids
behind bars
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:40 Daniel and our cats
08:35 Animal battlegrounds:
Seas 09:00 Cats 101Maine
Coon, Egyptian Mau, Siamese,
Himalayan, Oriental, Turkish
Angora 09:55 Monkey life
10:20 RSPCA: On the frontline
10:50 Miami animal police
11:45 E-vets: The interns -
From mouse to lion 12:10 Pet
rescue 12:40 Animal cops Mi
ami: Betrayal 13:35 Wildlife
SOS 14:00 RSPCA: On the
frontline 14:30 Britain's worst
pet 15:25 Dogs 101Rare
breeds 16:20 Cats 101Maine
Coon, Egyptian Mau, Siamese,
Himalayan, Oriental, Turkish
Angora 17:15 Animal cops
Houston: Coming up Daisy
18:10 Venom hunter with Don
ald Schultz: Alien invasion
19:10 Planet earth 20:05 Jungle
21:00 Whale wars: Crossing
danger 21:55 Your worst ani
mal nightmares: Death row/
Shark bait 22:50 Ultimate air
jaws 23:45 Untamed uncut:
Nurse shark attack
Nickelodeon
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Chalkzone
07:50 Mr Bean the animated
series 08:10 Barnyard 08:45 In
visible network of kids 09:05
Fairly odd parents 09:30 iCarly
10:15 Victorious 10:40 iCarly
11:05 Fanboy Chum chum
11:40 Wayside 12:05 Lola
Virginia 12:30 Johnny test
13:05 Adventures of Jimmy
Neutron 13:50 My life as a
teenage robot 14:35 Geronimo
Stilton 15:00 Chalkzone 16:00
Once upon a forest 17:20 Barn
yard 18:20 True Jackson 18:45
iCarly 19:35 Victorious 20:00
Zender uit de ether
08:10 Bakugan 09:00 Your
chart 10:00 Keek dat nou 11:00
Wat te doen voor je poen
11:30 TMF Totally summer
12:00 TMFSuperchart 14:00
100% Pop 16:00 Hollywood
buzz 16:30 Wat te doen voor je
poen 17:00 Boxed 17:30
Sascha's streetchallenge 18:00
TMF Superchart 20:00 Keek dat
nou 21:00 Wat te doen voor je
poen 21:30 TMF Totally sum
mer 22:00 Gamekings 23:00
TMF Lovesongs
08:55 MTV Breakfast club top
10 09:45 Boxed 10:10 The hills
10:35 The city 11:00 Run's
house 11:25 My super sweet
1611:50 Life of Ryan 18:05
The hills 18:35 The city 19:00
Hard times 19:25 Valemont
19:55 My life as Liz 20:25 Cribs
20:50 Pimp my ride: Rescored
21:20 Pranked 21:45 The X-Ef-
fect 22:10 Jersey shore 23:05
The Dudesons in America
23:30 Nitro circus
06:20 Continent noir 06:50 Re
flets sud 07:45 Le dessous des
cartes 08:00 Canadees nieuws
08:30 Les gardiens de la forêt
09:05 TiVi5monde 10:55 Déja
vu 11:30 La vie en vert 12:00
Flash 12:05 Jour de rugby
12:50 Nouvo 13:05 Nee plus
ultra 13:30 Belgisch nieuws
14:05 Vivement dimanche
15:35 La petite vie 16:00
Nieuws 16:30 Acoustic 17:00
Kiosque 18:00 Flash 18:10 In
ternationales 19:00 Sur la route
légendaire du thé 20:00 Coup
de pouce pour la planète 20:30
Frans nieuws 21:00 Macadam
22:40 Self defense 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Afrikaans nieuws 23:50
Le professionnel
Eurosport
08:30 WATTS 08:45 Marathon
11:30 Superbike corner 12:00
Motorsport: Superbike 13:00
Motorsport 14:15 Gewichthef
fen 15:30 Motorsport: Super
bike 16:30 Snooker: World
Open 18:00 Gewichtheffen
19:30 Motorsports weekend
19:45 Snooker: World Open
07:00 World report 07:30
Earth's frontiers 08:00 World
report 08:15 CNN marketplace
Africa 08:30 News special
09:00 World report 09:15 CNN
Marketplace Middle East 09:30
icon 10:00 Political Mann 10:30
Talk Asia 11:00 Larry King live
12:00 World report 12:30
World sport 13:00 World's un
told stories 13:30 Inside Africa
14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 World re
port 16:30 News special 17:00
icon 17:30 World sport 18:00
Prism 18:45 CNN Marketplace
Middle East 19:00 African voic
es 19:30 Earth's frontiers 20:00
World report 20:30 Talk Asia
21:00 World report 21:30
World's untold stories 22:00
Fareed Zakaria GPS 23:00 Best
of BackStory 23:30 World sport