zeeland 123 Plateaulift Isolatie wacht de sloophamer in 2011 bin uit a Leerlingen krijgen les over Roosevelt JKMAÜIiiB Onderling Sterk wil alles horen over OV-chip n9n Verkoop tweedehands winterkleding Dorcas Hollandse bazaar in De Samaritaan Cursus Spaans voor gevorderden Spelletjesmiddag scouts voor kinderen IJsseldijk Modes Lepelstraat 1 Yerseke Tel. 0113-571539 www.ijsseldijkmodes.nl vrijdag 24 september 2010 De nieuwe huizen aan de Karnemelksvaart worden eenvoudig aanpasbaar gebouwd. De huizen worden zo gebouwd dat eventueel later op vrij simpele wijze een plateaulift ingebouwd kan worden. De huur van de nieuwe woningen wordt hoger dan deze nu is. Daar staat te genover dat de huizen veel beter geïsoleerd zijn hetgeen - zo is de verwach ting - de vaste lasten fors omtoog zal brengen. ,ederstraat - Bonja Odijk bron Zeeuwland Voordelig genieten van Leolux LEOLUX OUD-VOSSEMEER - Leerlingen uit groep zes van drie basisscholen in Oud-Vossemeer krijgen speciale ge schiedenislessen over de relatie van Oud-Vossemeer met de fami lie Roosevelt. De stichting Oud-Vossemeer 600 jaar heeft hiervoor speciale lespakketten la ten samenstellen. Daarmee komt ze tegemoet aan één van de doel stellingen die werden uitgespro ken bij de oprichting: iets tast baars nalaten. De lespakketten kunnen ook in de komende jaren worden gebruikt. De lessen wor den elk jaar rond 3 november gege ven aan groep zes. Op die datum werd in 1410 de oprichtingsakte van Oud-Vossemeer ondertekend. VERBAZING Toespraak cultuurwethouder bij uit reiking monumentenprijs verbaast, zie: www.pzc.nl/cultuurdichtbij FOTO ALBUM Uw foto als lezersfoto van de dag? Stuur uw mooiste foto's naar ons fo to album: www.pzc.nl/foto TIPS NAAR: schouwen-duiveland@pzc.nl Voor meer regionieuws zie: www.pzc.nl/schouwen-duiveland ZIERIKZEE In het depot van hulporganisatie Dorcas aan de Zandweg net buiten Zierikzee begint vandaag de ver koop van tweedehands winterkle ding. De verkoping wordt morgen voortgezet. Volgens Dorcas wordt er een grote hoeveelheid kleding en schoenen voor kinderen en vol wassenen ter verkoop aangeboden. De opbrengst van de verkoping gaat naar een zorgproject in Alba nië. De verkoping begint beide da gen om 09.30 uur. SOMMELSDIJK In en om verpleeghuis De Samari taan in Sommelsdijk wordt mor gen een Hollandse bazaar gehou den. Bezoekers zijn vanaf 9.00 uur welkom in de recreatiezaal waar koffie met wat lekkers geserveerd wordt. Naast een grote rommel markt is er een uitgebreide boeken markt. In de schuur wordt een an tiek- en curiosamarkt ingericht. De opbrengst wordt gebruikt voor activiteiten voor bewoners van De Samaritaan. BURGH-HAAMSTEDE In dorpshuis De Schutse in Burgh-Haamstede begint taaldocen te Anne Neve maandag met haar cursussen Spaans. In de opleiding voor gevorderden zijn nog enkele plaatsen vrij. Anne Neve legt in haar taalcursussen de nadruk op het spreken en luiste ren, maar de grammatica komt ook aan bod. De docente maakt gebruik van de vernieuwde lesmethode 'Ca- minos' I en II. BRUINISSE De Scouting Bruinisse verzorgt morgen een spelletjesmiddag. Deze bijeenkomst is bedoeld voor jongens en meisjes uit de groepen 3, 4,5 of 6 van de basisschool. De spelletjesmiddag wordt gehou den in het clubhuis van de Bruse scouting aan de Molenweg, achter de papiercontainers. De middag van de Bruse scouts be gint om 14.00 uur en eindigt om 16.00 uur. ZIERIKZEE - Onderling Sterk, de be langenvereniging voor mensen met een verstandelijke beperking, wil haar achterban goed informe ren over aanschaf en gebruik van de OV-chipkaart. Voorzitter Jaap van Oost van Onderling Sterk heeft daarom het initiatief geno men tot een informatiemiddag waar een medewerker van streek- vervoersbedrijf Connexxion uitleg komt geven. Ook is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De bijeenkomst wordt zaterdag 30 oktober gehouden bij WSW - be drijf De Zuidhoek in Zierikzee van 14 tot 16 uur. Aanmelden vooraf, tel: 0111-416171 of vanoostn@hetnet.nl Vele Leolux modellen nu tegen opmerkelijke aanbiedingen! Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 www.binnenuit.nl de Jonge Hoek van Dijke modern living easy living design living woonconcept

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 69