fopper Regio Heeft u een relatief jong bedrijf of draait u al wat langer mee in het bedrijfsleven? Als de zaken goed gaan en je als ondernemer trots bent op je bedrijf, dan wil je als eigenaar iedereen laten weten dat jouw producten of diensten geweldig zijn. Op deze pagina presenteren vier ondernemers hun succesvolle bedrijf. Geen rekening meer van de energieleverancier? Duurzaam en milieuvriendelijk uw woning verwarmen? Met de prachtige haarden en ketels van Pietro e Galore uit Oudelande slaat u drie vliegen in één klap. Want het is ook nog een hartverwarmende sfeerbrenger in uw huis. Peter Gorter komt uit de installatietechniek en heeft van nature een groot hart voor het milieu. Hij deelt deze visie met levens- en zakenpartner Nclleke Wagenaar. Samen zochten ze een manier om hun verbouwde boerderij op een zo milieuvriendelijk moge lijke en goedkope manier te verwarmen. De vondst, een moderne Italiaanse hout kachel als basis voor de centrale verwarming, bleek ook het begin van een nieuw bedrijf sinds 2005. de nieuwste ontwikkelingen op dit specialis tische gebied. Nieuw zijn grote CV-haarden die zowel op hout als op pellets kunnen branden en die zelfs vermogens van 70 kW of meer kunnen leveren. De hout cv-kachcls zijn ideaal te combineren met zonnecollecto ren voor warm water. In de zomer verwarmen de collectoren uw tapwater, in de winter de houtkachel. Bij Pietro e Galore kunt u terecht voor een compleet duurzaam verwar mingssysteem. Het verschil tussen een haard en een ketel is uitsluitend de sicrwaarde. Ze branden beide op openhaardhout, houtsnippers of houtkor rels (pellets). Pietro e Galore is een trendsct- Pietro e Calorc levert aan particulieren, bedrijven en installateurs in binnen- en bui tenland. De voordelen van een hout cv- kachel zijn legio. Het systeem is C02 neu ter in Nederland en is constant op zoek naar traal en biedt een hoog rendement. Everingseweg 2 4436 AA Oudelande 0113 548982 Meer informatie: www.pietrocalore.nl Interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie: 076-531 21 13 U bent voor de verwarming van uw woning onafhankelijk van het energiebedrijf en bespaart minimaal 50% ten opzichte van gas. Loop eens binnen in Oudelande waar de kachels gezellig snorren in de showroom! Bierkade 5-7 4461AV Goes 0113-228009 Er is een groot misverstand over natuurvoeding. Denkt u dat de gebruikers ervan alleen begaan zijn met het lot van de wereld en het milieu? Nee hoor, ze hebben ook hun eigen welzijn op het oog. „Want natuurvoeding is gezonder en lekkerder", weet Damario Luitwieier, eigenaar van Bio Drême uit Goes. jarenlang hing er een 'geitenwollensokken- sfeer' rondom natuurvoeding. Dat was toen al ten onrechte maar dc biologische markt was nóg relatief klein en onbekend. Nu is echt alles anders geworden. Bij Bio Dróme is letterlijk en figuurlijk de drempel weg. Dc winkel is uitgegroeid tot een kléine supermarkt. Het assortiment is enorm. U kunt er alle boodschappen voor uw gezin vinden. Van warme maaltijden tot diepvries pizza's. Van brood en broodbeleg tót mix voor hartige taart. Vogels van de meest uit eenlopende pluimage komen er fourageren. Damario (30) runt al acht jaar Bio Dróme. Hij en zijn enthousiaste, deskundige ream zien opnieuw een tekort aan vierkante meters aan dc horizon verschijnen. „Er zijn veel prachtige producten verkrijgbaar tegen woordig. Producten zoals de natuur ze bedoeld heeft-, die smaken zoals ze van oudsher horen te smaken." Daarnaast is er het uitgebreide non-food-gedeelte, van composteerbare plastic handschoenen tot milieuvriendelijk wasmiddel en dierproef- vrije make-up. dieet volop kiezen. Bent u nieuwsgierig geworden? Loop dan gauw eens binnen. Damario heet u van harte welkom in de natuur. Ronduit trots is Bio Dróme op het assorti ment dieetvoeding. Naast drie meter schap ruimte voor glutenvrije produeten, kunnen ook klanten met een lactose vrij of suikervrij Vlissingen bezit enkele prachtig verscholen plekjes. Een van die plekken is de Oosterhavenweg. Een stoer buitengebied met ruimte en rust. En precies daar staat het terrein van Trainingscentrum Vlissingen. Dit centrum is al 28 jaar toegankelijk voor brandweerlieden. Zij mogen er oefenen op allerlei soorten reddingsacties en brandbe strijding. Ruim tienduizend brandweerlieden uit Nederland en België weten het oefencen trum te vinden. Niet alleen vanwege de fan tastische locatie, ook vanwege dc uitgebrei de mogelijkheden. Maar zij krijgen gezelschap: met ingang van 1 juli 2010 is Tramingcentrum Vlissingen open voor andere doelgroepen. Vanaf die datum is het centrum namelijk een B.V. en mag het, met haar dertien instructeurs, zelf standig werken. Bedrijven en organisaties uit welke sector dan ook zijn welkom voor de meest uiteenlopende opleidingen en cur sussen die met veiligheid te maken hebben. Een voorbeeld: trainingen op het gebied van agressie. Hoe ga je daar mee om? Doelgroepen zijn onder andere parkeer wachters, taxi- en buschauffeurs, ambulan cepersoneel of andere werknemers binnen de zorgsector. Nog een voorbeeld: EHBO bij kleine kin deren. Voor werknemers uit kindercentra en buitenschoolse opvang is dit een verplich ting. Trainingscentrum Vlissingen is de organisatie die deze cursus kan geven. Verder biedt het centrum vele veiligheids- trainingen, zoals levensreddend blussen, onernimingstrainingen en legio bhv-cursus- scn. Buiten al deze mogelijkheden, is er nog een reden waarom organisaties het terrein moe ten kennen: bedrijfsuitjes! Het centrum is namelijk uitgerust met een labyrintachtig trainingsparcours, waarin teambuilding, lei derschap en stressbestendigheid getest kun nen worden. Nadien is er de mogelijkheid om een hapje te eten. Het is dus maar goed dat vanaf nu het terrein open is voor ieder een. Oosterhavenweg 22 - 24 4382 NL Vlissingen 0118-466050 Meer informatie: www.trainingscentrum.eu Columbusweg 12 4462 HE Goes 0113-621704 Meer informatie: www.onderdetoren.nl smaakbeleving zorgt. Het is maar een selec tie voor-wat Onder de Toren voor u en uw bedrijf kan betekenen. Vanuit het stijlvolle bedrijfspand in Goes bedenkt het enthou siaste team een origineel concept voor u en voert het uit, ongeacht of het gaat om grote of kleine gezelschappen. U organiseert een (bedrijfs)feestje? Onder de Toren neemt de gehele organisatie op zich en ver zorgt alles tot in perfectie. U hoeft alleen maar samen met uw gasten zorgeloos te genieten. Onder de Toren inschakelen is op een pro fessionele manier uw bedrijfsfeest laten ver zorgen. Bij een eerste gesprek bespreekt accountmanager Melanie Vcrbart alle wen sen en mogelijkheden. Of het nu gaat om een feest, receptie of een bedrijfsbijeen- komst, het uitgangspunt blijft hetzelfde. Dc sfeer, de aankleding en de culinaire bèle- ving, het moet aan de verwachtingen van u eii uw gasten voldoen. Directeur Peter Versluis bouwde zijn bedrijf op vanuit een eetcafé. De twaalf verkoop- wagens voor diverse evenementen zijn nog steeds een belangrijke tak van Onder de Toren. Menig festivalganger, bijvoorbeeld van het jaarlijkse Bevrijdingsfestival in Vlissingen, kent en waardeert het fastfood- assortiment. Maar Peter Versluis zag ook kansen liggen in dc partycatering. Bedrijven richten zich steeds meer op de kwaliteit van hun eigen product of dienst, waardoor er weinig tijd overblijft om aandacht tc schen ken aan het verzorgen van de catering. Niets is belangrijker om uw gewaardeerde klanten te behouden en een goede indruk van het bedrijf achter te laten. De naam Onder de Toren staat bekend om kwaliteit, service en passende ambiance. Van het opbouwen van een cent met dc benodigde materialen en dc aankleding hiervan tot de kok op locatie die voor de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 48