36 Ifamilieberichten 0 fI1ensenlinq.nl üysrJailan vrijdag 24 september 2010 We vertrouwen erop dat wij elkaar allemaal terugzien in de hemel. Herma hoeft niette wachten op ons want'bij de Heer is één dag als duizend jaar en duizend jaar als één dag' (2 Petr.3:8) Wij moeten wel wachten. Daarom zijn we toch intens verdrietig. We zullen haar hier zo missen. Tegelijk zijn we echter ook dankbaar dat aan haar lijden nu een eind is gekomen en zijn we blij dat zij in ons ieven was en ons zoveel warmte, liefde, humor, levenslust en zorg heeft gegeven. Ze was voor ons alles watje zoekt in een echtgenote, moederen oma. Herma Veling-Gort geboren in Enschede, 30 mei 1950 overleden in Noordwelle, 22 september 2010 Noordwelle: IpeVeling Hoorn: Anne en Jeane, Esther, NienkeenTom Den Haag: Karsen Gianne, Lucas en Ewout Maarssen: Tineke en Henk Jan, Benthe, Guusje en Cato 's Hertogenbosch: Alieke en Louis, Iris en Nora Wellandweg 10 4326 SL NOORDWELLE Herma is thuis. Maandag 27 september gaan we haar begraven op de begraafplaats naast ons huis aan de Weilandweg te Noordwelle. Voorafgaand aan de begrafenis komen we samen in een bijeenkomst in de dorpskerk van Noordwelle. De bijeenkomst begint om 12:00 uur. Omdat het kerkje misschien te klein is voor iedereen die wil komen, zal de bijeenkomst op een groot scherm in het dorpshuis aan de Smidsweg in Noordwelle worden getoond. Aansluitend aan de begrafenis kunnen we elkaar ontmoeten in het dorpshuis. Herma is overleden aan de gevolgen van borstkanker. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van ons zeer gewaardeerd oud-bestuurslid Herma Veling Haar betrokkenheid bij ons dorp zullen wij zeer missen. Wij wensen Ipe en de verdere familie veel sterkte toe. Bestuuren leden van de Dorpsgemeenschap Noordwelle Noordwelle, 22 september 2010 Lieve Herma wat wasje betrokken sprankelend hartelijk gastvrij dapper wat wasje een mooi mens onmisbaar! Jopie, Bert, Lienke, Arie, Marlies, Hannah, Geert, Diede ONBEGRIJPELIJK, NIET TE BEVRTTEN! Even geen pakkende tekst tuaar je ons bij kan helpen Namens de familie van Oost en medewerkers van Camping de Oase Luensen uuij een ieder binnen zijn familie, vriendenkring en de medeuuerkers van □e Vries Communicatie Centrum zeer veel sterkte met het vermerken van dit onvervangbare verlies. Verbijsterd namen we kennis van het overlijden van Emile Baecke Inspirerend, aimabel, bescheiden, deskundig, maar bovenal een warm voelend mens. Wat zullen we jou gaan missen! Z1NZEO, Zeeuws ICT-netwerk PO Clarence v/d Boom HansSegboer Leo Morren Arco de Bonte Teun Driesen Resi Veldhoven Rob Schuit Karin van Opdorp Bianca Stroeks Bart van Leerdam Alfons Govers Joke Oele Verdrietig nemen wij afscheid van onze vriend Sjaak Scharloo Rens en Leana, Sharon en Robin Oranje Eerder deze week ontvingen wij het trieste bericht dat Corstiaan de Vries door een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Onze gedachten gaan uit naar Dannie, Geerth en de overige familieleden. Bestuur en leden Lions Club Schouwen-Duiveland Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver zo was je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een periode van afnemende gezondheid is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jacob Pieter Vermare - Jaap echtgenoot van Sara Almekinders 08-12-1936 t 22-09-2010 Krabbendijke: S. Vermare-Almekinders Gouda: RenéenWilma Goes: Ron en Willy Kwadendamme: Ellen en Bennie Krabbendijke: Ard en Conny en kleinkinderen Drie Minuten 1 4413 GE Krabbendijke Jaap is overgebracht naar 'Nieulande' te Krabbendijke, waar gelegenheid is om afscheid te nemen en de familie te condoleren op vrijdag 24 september van 19.00 tot 19.30 uur. Ingang via Nieulandestraat. We nodigen u uit voor de afscheidsdienst, deze zal worden gehouden op maandag 27 september om 13.15 uur in 'De Meiboom', Kerkpolder 30 te Krabbendijke en aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de crematieplechtigheid is er tevens gelegenheid de familie te condoleren. I.v.m. bovenstaande zijn wij vrijdagavond 24 september en maandag 27 september gesloten. Vermare vof Krabbendijke Tot onze droefheid vernamen wij het overlijden van ons geacht lid en oud-bestuurslid faap Vermare 24 jaar lang vervulde Jaap met grote accuratesse de functie van penningmeester binnen onze vereniging. Wij blijven hem herinneren als ondernemer met grote bedrevenheid en hart voor zijn zaak en de middenstand. We wensen Saar, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Middenstandsvereniging Krabbendijke uw koopcentrum Laurens Meeuwsen, voorzitter Co Luteijn, secretaris Krabbendijke, 22 september 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38