28 familieberichten I *MT üy^rJeitef) Corstiaan de Vries Kees Verburg Sjaak Scharloo Theo Berendsen donderdag 23 september 2010 fHensenlinq.nl Het afscheid is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van: Wij wensen de familie, vrienden en collega's van De Vries Communicatie Centrum heel veel sterkte met het dragen van dit enorme verlies. BOOM Florad life design Limit Fotografie LMG Reclame Multimedia Nilsson Creatieve Communicatie Pieters Grafisch Bedrijf Wigman Van Dijk Na een langdurig ziekbed hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Kees Verburg Jan en Janny Verburg-Schouwenaar Harry en Jannie Verburg-Broerse Lia Verburg Maddy en Martin Slingenberg-Verburg Neven en nichten 21 september 2010 Onze lieve hartelijke neef Corstiaan de Vries waar we veel van hielden, is niet meer. Namens de familie de Vries, Corrie, Marina, Tonny/Ann, Willie, Heieen, Mats/Jan, Wil/Ben, alle nichtjes en neefjes Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve, altijd meelevende buurman We wensen Paulien, kinderen en kleinkinderen de nabijheid van de Heere toe. Lewedorp Joos en Marja de Feijter en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat na een noodlottig ongeval is overleden onze zeer gewaardeerde relatie Corstiaan de Vries Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verdriet te dragen. Directie en medewerkers Installatie Partners Zierikzee B.V. Wij zijn getroffen door het overlijden van onze oud firmant Kees Verburg Hij heeft zich gedurende 50 jaar ingezet voor ons familiebedrijf, waarvoor wij hem zeer dankbaar zijn. Wij wensen Paulien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Firmanten en Personeel Verburg Schoenmode Goes Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd verenigingslid Corstiaan de Vries Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden tennisvereniging LTC Zierikzee Stil en verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Corstiaan de Vries Wij wensen familie, vrienden en iedereen die Corstiaan heeft gekend veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden v.v. MEVO Aangedaan en verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van Corstiaan de Vries zoon van ons bestuurslid Dannie de Vries. Onze gedachten gaan uit naar de familie. Wij wensen hen Gods sterkte en troost toe met dit zware verlies. Bestuur en fractie van het CDA Schouwen-Duiveland "Ik ben de Opstanding en het leven" Na een voltooid leven van liefde en zorg heeft God tot zich genomen mijn lieve vrouw en echtgenote Catherine Barbara Henderson in de leeftijd van 83 jaar. weduwe van C.J. Verhoeven t 1973 moeder van Jaap Verhoeven 11973 A Batavia, 22 mei 1927 f Terneuzen, 21 september 2010 Terneuzen: ds. D.W. Koelman Fahrenheitlaan 630 4532 JW Terneuzen Wij willen haar leven in dankbaarheid gedenken in de dienst van Woord en Gebed op maandag 27 september om 10.00 uur in Zorgcentrum "Bachten Dieke", Koninginnelaan 2 te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in "Bachten Dieke". De begrafenis zal in de middag omstreeks 14.30 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Tongerseweg in Maastricht. Ik heb een steen verlegd, in een rivier op aarde. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. Omdat, door het verleggen van die ene steen, het water nooit meer dezelfde weg zal gaan. Met veel verdriet nemen we afscheid van Ida fohanna Terpstra - Ineke - 23 mei 1955 20 september 2010 Maarten Sas Marko en Crystel Karolien Correspondentieadres: Bonzijweg 17,4424 AM Wemeldinge U bent welkom om samen met ons afscheid van Ineke te nemen op vrijdag 24 september om 13.00 uur in de Geerteskerk aan het Marktveld te Kloetinge. Aansluitend is er tot 16.00 uur gelegenheid de familie te condoleren. Hierna zal in besloten kring de crematieplechtigheid plaatsvinden. Kom zoals je bent. In plaats van boeketten graag een donatie aan War Child. Hiervoor is een box aanwezig in de kerk. En als afscheidsgroet een bloem uit eigen tuin of berm. Soms is het beter iets moois te verliezen. Beter te verliezen dan dat je het nooit hebt gehad. jouw steen in jouw rivier heeft ons diep geraakt. Met veel verdriet nemen ook wij afscheid van Ineke Terpstra Met al onze liefde naar Maarten, Marko, Karolien en Crystel. 23meil955 20 september 2010 Zierikzee C.A.A. Terpstra-Drost Simonshaven Dick en Gerrie Sas Marja en Ronald van Norden Nico en Petra Sas Annelies en Bert Meijboom Zuid Beijerland Berti Terpstra en Rob Kaasschieter Bedroefd zijn wij door het overlijden van de echtgenote van onze directeur-bestuurder Ineke Terpstra Wij wensen Maarten en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Raad van Commissarissen en medewerkers RWS partner in wonen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze mede werkster Ineke Terpstra Hoewel zij ernstig ziek was, bleef zij actief en betrokken bij de Wereldwinkel. Haar positieve levenshouding, haar wil en doorzettingsvermogen zijn een inspiratie voor ons allen. We zullen haar missen. Wij wensen Maarten, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en medewerk(st)ers Wereldwinkel Kapelle Lieve Opa Sjaak Een vader in de ruimste zin van het woord. Een opa, ook voor onze kinderen. Je nam ze mee naar de voetbal, en ze waren altijd van harte welkom in jullie huis. Ook wij gaan jou enorm missen. Wij wensen Trudy, Angela en Sylvia, en hun gezinnen alle kracht toe om dit verlies te dragen. Peter, Dini, Thomas, Dean, Julia en Luanna Tot ons groot verdriet,hebben wij afscheid genomen van onze beste vriend en buurman die altijd klaar stond. Lein Cindy en kinders de Nooijer Jack Wimke en kinders Meerman Wij wensen Trudi en kinders veel sterkte met dit verlies Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Kees Verburg Wij wensen Paulien en kinderen veel sterkte toe. Jan en Nelly Pieten Sien Ko en Magda Maandag j.I. bereikte ons het bericht dat is overleden echtgenoot van onze collega Marischka. Wij wensen Marischka en haar familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Team hospice en zorghotel Ter Reede leidinggevende, collegae vrijwilligers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74