muziek maken geeft enorme kick' A Bezwaren Othene-Zuid verworpen 21 Onze leden zijn van harte welkom, Sas van Gent doet er alles aan nieuwe leden te werven. Bijvoorbeeld met open repetities. Aloïs de Deckere even terug als raadslid Bloemschikworkshop met Groei Bloei Walking Benefit Appelsap van eigen brengt 2600 euro op appels met Mobipers dinsdag 21 september 2010 Streetparade in Vlissingen en aan twee wijkfeesten in Terneuzen. De meeste optredens doen we ech ter in België en Frankrijk. Daar zijn nog veel bloemencorso's, oogst- en lentefeesten. Die gaan ge paard met grote optochten." Carine Goethals hoeft niet lang na te denken over de vraag waarom het leuk is deel uit te maken van een showband. „Het is niet alleen de motivatie om samen muziek te maken maar ook de vriendschap pen die ontstaan en het plezier dat je met elkaar in de bus maakt op weg naar de optredens. We zijn één grote familie. Maar het mooi ste is nog wel het publiek dat langs de kant meedanst en applaudis seert. Dat geeft: echt een enorme kick. Dan zie je de ogen glunde ren." In de winterperiode (in de show- bandwereld van oktober tot en met februari) wordt niet opgetre den. De Sasse showband treedt overigens nog wel op tijdens het Sinterklaasfeest op 3 december in het Franse Hayange, net onder Metz. Ook choreografie is een belangrijk onderdeel van de repetities. „We doen immers ook veel aan straatef fecten en gimmicks. Bijvoorbeeld dat de blazers bij het spelen van 'I feel Good' de instrumenten gelijk tijdig naar links en rechts bewe gen. Dat is het showelement. Ook doen ze een dansje. En het is na- HULST Alois de Deckere uit Hulst wordt donderdag tijdens de gemeente raadsvergadering tijdelijk be noemd en geïnstalleerd als raads lid van de gemeente Hulst. Hij ver vangt Fons Roctus in de fractie Al gemeen Belang Groot Hulst. Die kan om gezondheidsredenen zijn functie tijdelijk niet vervullen. De vervanging mag volgens de Ge meentewet zestien weken duren. HULST Showband Sas van Gent probeert nieuwe leden te werven. tuurlijk belangrijk te marcheren in de maat. Om dat goed te kunnen doen, hebben onze meeste muzi- SINT-JANSTEEN In De Warande is maandag 4 okto ber om 19.30 uur een workshop bloemschikken. Groei Bloei, on derdeel van de Koninklijke Maat schappij Tuinbouw en Plantkunde, zorgt voor een cursus bloemschik ken. Met allerlei activiteiten hoopt de KMTP mensen te interesseren voor bloemen en planten. Kosten voor de avond zijn 25 euro voor le den en 27,50 euro voor niet-leden. AARDENBURG kanten de muziek in hun hoofd zitten." Alhoewel potentiële leden wel over talent moeten beschik- foto Peter Nicolai ken, krijgen ze een opleiding. Dat kan bij de showband zelf maar ook op de Muziekschool. door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - Burgemeester en wet houders van Terneuzen hebben de bezwaren verworpen die zijn inge diend tegen de bouw van een me disch centrum en appartementen in de woonwijk Othene-Zuid. Tegen het plan waren twee be zwaarschriften ingediend, waarvan één namens meerdere bewoners. Omdat het complex op de hoek van de Laan van Othene, Schepen laan en Hoogaarswerf meer dan veertien meter hoog wordt vrezen omwonenden dart ze hun uitzicht kwijt zijn. ook zijn ze bang voor een inbreuk op hun privacy. Het college van B en W vindt de bezwa ren echter niet zwaarwegend ge noeg en wil de bouw van het me disch centrum via een wijziging van het bestemmingsplan toch mo gelijk maken. In het medisch centrum komt mo gelijk een tandartspraktijk. Boven op worden in drie verdiepingen zes koopappartementen onderge bracht. Onder het complex komt een parkeergarage met plaats voor tien auto's. Het besluit van B en W wordt deze week gepubliceerd. De bezwaarma kers kunnen dan nog proberen hun gelijk te halen bij de recht bank. wmmmmwmwmBwmmmMmMmMmmMmMmwmwmmmimmmMWêmm De Walking Benefit in Hulst heeft 2600 euro opgebracht voor de Stich ting Buru Nyakwere Nederland (SBNN). SBNN gebruikt het geld voor hulp aan een deel van de Keni- aanse bevolking. Na een gezamen lijke ontvangst in café De Ster de den ruim 160 deelnemers zaterdag in vier groepen mee aan een cultu rele verrassingstocht door de Huls ter binnenstad. Eigen appelsap persen met de Mo bipers kan zaterdag bij de familie Buijsse. Waar mensen gewoonlijk appeltaart, appelmoes of appelflap pen van eigen appels maakt, kun nen ze nu geperst worden tot ap pelsap. De Mobipers is een mobiele sapperser van Stichting Land schapsbeheer Zeeland. Uitsluitend met aanmelding bij: mail@mobipers.nl of 061100 34 70. gymnastiek; 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; HULST - De Lieve, 9.00 uur: Vrij biljarten; 10.00 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljar ten; 13.30 uur: Prijskaarten bieden en jo keren; 19.30 uur: Stijldansen; Den Dullae- rt, 13.15 uur: Sportstudio Anneke Hame link; 13.30 uur: Bridge; 18.15 uur: Musi cal klas auditie; 18.30 uur: Uni hockey; 19.30 uur: Hulster gemengd koor; 20.00 uur: Volleybal; KLOOSTERZANDE - WZC Antonius, 14.00 uur: Biljarten, sjoelen, welfare; SAS VAN GENT - De Regenboog, 13.00 uur: Biljarten; SINT JANSTEEN - De Warande, 13.00 uur: Biljarten; 13.30 uur: Ouderenkoor, sjoelen, koersbal; SLUISKIL - Het Meulengat, 10.00 uur: En gels; 13.30 uur: KBO kaarten, biljarten; TERNEUZEN - De Veste, 10.30 uur: Gym nastiek; 13.00 uur: Biljarten, bridge; 13.30 uur: Handwerken, soos; 19.00 uur: Dansen; Buurthuis de Hoeve, 13.30 uur: Bil jarten; De Kameleon, 15.00 - 18.00 uur: Jeugdcentrum Meetpoint; VOGELWAARDE - 't Celaag, 13.30 uur: Kaarten; WESTDORPE - Zaal Conco rdia, 13.30 uur: KBO koersbal; Rabobank Hulst U bent lid van Rabobank Hulst. Als lid kunt u meepraten over het beleid van uw bank. Daarom nodigen we u van harte uit voor onze algemene vergadering op vrijdag 8 oktober, U bent welkom vanaf 18.45 uur in Den Dullaert in Hulst. De vergadering begint om 19.15 uur. Op de agenda staan onder meer de jaarrekening 2009, de notulen van de vorige vergadering en de wijziging van de statuten. De relevante stukken liggen voor leden ter inzage op ons kantoor aan de Stationsweg 14 in Hulst. We hopen u te mogen verwelkomen, want uw stem telt. Het bestuur Hieronder vindt u de verkorte agenda Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2009 Decharge Benoeming leden bestuur en raad van commissarissen Wijziging statuten Mededelingen en rondvraag Coöperatieve Rabobank Hulst U.A. gevestigd te Hulst Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 65