televisie 131
ieder van ons'
I
'Ik heb heel dikwijls gedacht: dat zou mij ook kunnen overkomen.'
Presentator Tom Waes van 'Oplichters Ontmaskerd'
dinsdag 21 september 2010
TELEVISIE
07:00,07:30 The bold
and the beautiful 07:55
Tommy Teleshopping
12:55 Shownieuws: Late
editie 13:20 Trauma
centrum 13:50 De grote
verhuizing 14:50 Who's
the boss? 15:20 Still
standing 15:40 Accor
ding to Jim 16:00,16:30
The bold and the beau
tiful 17:00 De grote ver
huizing
08:00 RTL Nieuws 08:15 17:05 Fabeltjeskrant
Teleshop 7:Suerte 17:10 Oprah Winfrey
08:45 RTL Nieuws 09:00 show
RTL Z Nieuws 11:20
Special: Olie in Brazi
lië 11:40 RTL Z Nieuws
12:20 RTL Autoblog
12:40 RTL Z Nieuws
16:20 Regio business
magazine 16:40 RTL Z
Nieuws
07:00 Disney feest
07:30 Ernst, Bobbie
en de rest 07:55 Tom
my Teleshopping 08:55
Ready steady cook
09:55 Tommy Teleshop
ping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 Medisch
centrum 14:25 Rea
dy steady cook 15:30
Disney feest 16:05 3rd
Rock from the sun 16:30
Notes from the un
derbelly 17:00 Friends
17:30 Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade, Pokemon, 2?
Phineas Ferb, Zack CI
Cody, A kind of magic,
Matt's monsters, Ca-
spers Griezel School,
Monster Buster club, A
kind of magic, De Tofu's,
Zack Cody, Phineas
Ferb, Skunk fu, Shuri-
ken school, Totally spies,
American dragon, Bey
blade, Recess, Phineas
Ferb, Zack Cody, Zeke
Luther
-
18:00 Huizenjacht,
18:00 The A-Team, Ac
18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:30 Airline, Reality
18:00 Veronica's fun
Woonprogramma.
tieserie
niest commer
18:55 De politie op je
cials ever!
hielen!, Serie re
18:15 3rd Rock from
portages
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
19:50 De Pfaff s, Celebri-
19:00 Kinderziekenhuis, 19:30 Bondi rescue, Re-
19:10 Still standing, Co
land
tydocusoap
Reality ality
medy
19:20 Shownieuws
19:35 Style by jury,
19:30 Two and a half
Make-overpro-
men, Comedy
gramma
20:00 Trauma centrum,
20:30 Rob-B-Hood, Ac
20:30 Patch Adams, 20:00 The little couple,
20:00 The big bang the
Realityprogramma
tiekomedie
Filmkomedie Reality
ory, Comedy
20:30 NCIS, Misdaadserie
20:30 Desperate house
20:30 Undercover boss,
wives, Dramaserie
Reality
21:25 NCIS, Misdaadserie
21:25 Ugly Betty, Co
21:30 Waar is DeMol?,
medy
Reisprogramma
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
22:45 As the world 22:20 MasterChef: Nog 22:35 Oplichters ont-
turns, Soap 5 dagen, Voor- maskerd, Serie re-
uitblik portages
22:25 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
23:20 Tienermoeders,
Realityprogramma
23:50 Ontsnapt aan de
dood, Serie repor
tages
23:05 Bob the butler,
Komedie
23:35 Oprah Winfrey
show (h), Talk
show
23:20 Cold case, Detecti- .23:35 Veronica's fun-
veserie niest commer
cials ever!
00:50 Astro TV
00:50 RTL Poker: Full tilt 00:26 Sneak preview
- Pro showdown 02:00 Meiden
01:51 Poker babes 04:30 Chat TV
03:00 Sneks 05:30 Vriendinnentijd
05:00 Car tracks
00:15 Men in trees
01:10 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
02:10 Nachtprogram
mering: San
dy live
00:05 The Simpsons
01:05 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
02:05 Poker after dark
Het programma werkt vooral als
waarschuwing, heeft de presenta
tor ervaren. Van een oplichters
truc uity het programma leerde
hij: sla nooit je huisadres op in je
navigatiesysteem. Als de auto er
gens gestolen wordt, is het huis na
melijk een makkelijk tweede doel
wit.
De Belgische versie introduceerde
een nieuw onderdeel in het pro
gramma: elke week namen zij een
Bekende Vlaming mee op het boe-
venpad. „Er schuilt een oplichter
in ieder van ons. Tevoren hadden
ze veel last van zenuwen, zweten
en schroom. Maar ze wilden wel
graag weten of het ze zou lukken
én ze hadden dankzij het program
ma mooi een excuus."
Oplichters Ontmaskerd, Veronica,
22.35 uur
00
O
vo
NJ
O
O
O
10
O
N)
ro
O
10
W
O
O
n
x
H
OVERIGE
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Muziek uit Zeeland
18:45 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Weissensee
21:05 In aller Freundschaft
21:50 Plusminus 22:15 Tages-
themen 22:28 Das Wetter im
Ersten 22:30 Sportschau 23:15
Tom Waes (r) van 'Oplichters Ontmaskerd' is er van overtuigd dat iedereen
kan worden opgelicht. foto GPD
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:10 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 The Lion
Man 14:25 Thuis 14:50 King
dom 15:35 Heartbeat 16:25
Meesterchef Australië 17:10
Clips 17:25 Buren 17:50 Dage
lijkse kost 18:00 Het journaal
18:10 De rode loper 18:35
Blókken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:05 Het
weer 20:10 Thuis 20:40 Mar
ried, single, other 21:30 Kop
pen XL 22:00 De laatste show
22:51 KENO-uitslagen 22:55
Het journaal laat 23:10 Studio 1
23:25 Het weer 23:30 Dagelijk
se kost 23:40 Man bijt hond
07:00 Piet Piraat 07:05 Opa op
zak 07:20 De kleine zeemeer
min 07:45 Sally Bollywood
08:00 Samson en Cert 08:25
Pat Stan 08:30 Junior Euro
song 2010 08:40 Drie vrienden
en Jerry 08:50 Karrewiet 08:58
CANVAS 09:00 Terzake 09:35
Herfstbeelden 12:00 KETNET
15:30 Symfollies 15:35 Uki
15:45 Dobus 15:55 Bol en Smik
16:05 Angelina ballerina 16:30
Samson en Gert 16:55 Opa op
zak 17:05 De kleine zeemeer
min 17:30 Sally Bollywood
17:45 Junior Eurosong 2010
17:50 Amika 18:05 Karrewiet
18:15 Amika 18:30 M.l. High
19:00 W817 19:15 Junior Euro
song 201019:20 Karrewiet
19:30 H20 19:54 CANVAS
20:00 Terzake 20:40 Canvas-
crack 21:15 Tropic of Cancer
22:15 Age of terror 23:05 Love
soup 23:40 Madagascar
07:00 Breakfast 10:15 Helicop
ter heroes 11:00 Homes under
the hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 Filthy rotten
scoundrels 12:45 Cash in the
attic 13:10 Nieuws en weer
bericht 13:15 Bargain hunt
14:00 BBC News 14:30 Region
aal nieuws en weerbericht
14:45 Doctors 15:15 Diagnosis
murder 16:00 Nieuws en re
gionaal nieuws 16:05 Junior
Masterchef 16:35 OOglies
16:45 Bernard 16:50 Shaun the
sheep 17:00 M.l. High 17:30
Blue Peter 17:55 Deadly 60 bite
size 18:00 Newsround 18:15
The weakest link 19:00 BBC
News 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 20:00 The One
show 20:30 EastEnders 20:57
Nieuws en weerbericht 21:00
Holby City 22:00 Lost land of
the tiger 23:00 BBC News
23:25 Regionaal nieuws^en
weerbericht 23:35 My story
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 07:55 Pingu 08:00
Arthur 08:15 League of super
evil 08:25 Newsround 08:30
Deadly 60 09:00 Trapped
09:30 Lazytown 09:55 Jolly-
wobbles 10:05 Buzz and tell
10:10Tinga tinga tales 10:25
Garth and Bev 10:35 Ethelbert
the tiger 10:45 Pingu 11:00
Waybuloo 11:20 Clifford the
big red dog 11:30 Pablo, the lit
tle red fox 11:35 3rd and bird
11:50 Wibbly Pig 12:00 In the
night garden 12:30 Open gar
dens 13:00 The daily politics:
Conference special 14:00
Snooker: World Open 17:30
Pointless 18:15 Escape to the
country 19:00 Eggheads 19:30
Climbing great buildings 20:00
Snooker: World Open 21:00
The great British bake off 22:00
Excluded 23:00 Later Live...
with Jools Holland 23:30 News-
night
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:30 Das
Glück kommt unverhofft 12:00
heute 12:15 ARD-Buffet 13:00
ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Ta
gesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Papageien, Palmen Co.
17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:25
Marienhof 18:50 Das Duell im
Ersten 19:45 Wissen vor 8
madillo 20:05 Venom hunter
with Donald Schultz: Alien inva
sion 21:00 Escape to Chimp
Eden: Trouble with Xena 21:25
Escape to Chimp Eden: Angola
girls, free at last 21:55 Animal
cops Phoenix: Trailer park trag
edy 22:50 Return to the wild
23:45 Untamed uncut: Un
bearable
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Lena -
Liebe meines Lebens 11:15
Reich und Schön 12:00 heute
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 ZDF-Mittagsmaga
zin 14:00 heute - in Deutsch-
land 14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Lena - Liebe meines Le
bens 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:05 SOKO Köln
19:00 heute 19:20 19:25 Die
Rosenheim-Cops 20:15 Deck-
name Annett - lm Netz der Sta
si 21:00 Frontal 21 21:45 heu-
te-journal 22:12 22:15 37°:
Meine Eltern sind bankrott
22:45 Markus Lanz
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Die Schulermittler
17:30 Unter uns 18:00 Explosiv
- Das Magazin 18:30 Exclusiv -
Das Star-Magazin 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Alles was zahlt
19:40 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 20:15 CSI: Miami 21:15
Dr. House 22:15 Monk 23:10
Law Order
07:20 Dirty jobs: Special ef
fects artist 08:15 Street cus
toms 2008: GTO 09:10 Ameri
can chopper: Tool bike (2)
10:05 Overhaulin': Chip AJ
trading places 11:05 How
stuff s made 12:05 Ultimate
survival: Ring of fire (1) 13:05
LA hard hats; Race to the finish
14:05 Smash lab: Crash-proof
log hauler 15:05 American log
gers 16:05 Chop shop: London
garage - Phoenix car 17:05
Green-wheels: Lovecraft Biofu-
els 17:35 Mean green machines
18:05 Mythbusters: James
Bond special (119:05 World's
toughest tools: Slashers and
crushers 20:05 The Gadget
Show 20:35 Mega builders:
Sheikh Zayed bridge - Abu
Dhabi 21:35 Wreckreation na
tion: Vintage snowmobile rac
ing 22:35 Real emergency calls
23:00 Grand designs
07:00 Air crash investigation:
Bomb on board 08:00 The dog
whisperer: Antisocial Sasha
09:00 Dangerous encounters:
Barrv Bear 10:00 Britain's un
derworld: Manchester 11:00
American skinheads 12:00 The
dog whisperer: Curly and Bax
ter 13:00 Megafactories: IKEA
14:00 America's hardest pris
ons: Surviving Stateville 15:00
Air crash investigation: Bomb
on board 15:35 The dog whis
perer: Antisocial Sasha 16:00
Dangerous encounters: Bite
force 17:00 Britain's under
world: Manchester 18:00
American skinheads 19:00 The
dog whisperer: Antisocial Sasha
19:40 Dangerous encounters:
Barr v Bear 20:00 Is it real? Chu-
pacabra 20:30 Don't tell my
mother...: Cairo 21:00 Earth in
vestigated: Tunguska 22:00 As
teroids: The doomsday rock
23:00 Earth investigated: Tun
guska
laai -
07:40 Dogs 101Rare breeds
08:35 Planet wild: Red fox - Af
ter dark 09:00 Into the pride:
The bush rules 09:55 Monkey
life 10:20 RSPCA: Have you got
what it takes? 10:50 Animal
precinct: Rooftop rescue 11:45
E-vets: The interns - Dogged
dedication 12:10 Pet rescue
12:40 Animal cops Phoenix:
Trailer park tragedy 13:35
Wildlife SOS 14:00 RSPCA:
Have you got what it takes?
14:30 Into the pride: The bush
rules 15:25 The planet's funni
est animals 16:20 Cats 101
Maine Coon, Egyptian Mau,
Siamese, Himalayan, Oriental,
Turkish Angora 17:15 Venom
hunter with Donald Schultz: Al
ien invasion 18:10 Return to
the wild 19:10 Weird creatures
with Nick Baker: Pink fairy ar-
mm
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Johnny test
07:25 Spongebob Squarepants
07:50 Fairly odd parents 08:15
Mighty B 08:30 Ni hao kai Ian
08:55 Dora the explorer 09:15
Dibo 09:30 Timmy time 09:40
Wonder pets 10:05 Dirk Schee-
le 10:10 Pirn Pom 10:20 Roa
ry de Racewagen 10:30 Go Di
ego Go! 10:55 Bruno de
Bananenclub 11:05 Little king
dom 11:15 Umizoomiz 11:35
Pieter Post 11:50 Thomas
12:00 Shaun het schaap 12:05
Ned's Declassified 12:30 Avatar
12:55 iCarly 13:20 Big time
rush 13:45 True Jackson 14:35
Chalkzone 15:00 Invisible net
work of kids 15:25 Mighty B
15:55 True Jackson 16:20 Fairly
odd parents 16:45 Fanboy
Chum chum 17:10 Ned's De
classified 17:35 Spongebob
Squarepants 18:00 Johnny test
18:25 Mr Bean the animated
series 18:50 Het Huis Anubis
19:20 Gefopt 19:35 Kenan
Kei 20:00 Zender uit de ether
07:40 Bakugan 08:30 Your
chart 09:30 10 X10:30TMF
hits 13:00 TMF Pure Chart
14:00 10X15:00 ...serveert
15:30 Your chart 16:30 Kijk dit
nou live 17:30 Hollywood buzz
18:00 TMF Totally summer
18:30 TMF hits 20:00 Your
chart 21:00 TMF NL Chart
22:00 Gamekings 23:00 10 X
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 US
chart 13:00 Monster hits 13:45
Brand new chart 14:45 Made
15:40 My super sweet 16
16:30 Jessica Simpson's: The
price of beauty 17:00 The hills
17:25 The city 17:50 16 and
pregnant 19:10 Room raiders
20:05 Brooke knows best
20:55 Cribs 21:20 Pimp my ride
21:45 Disaster date 22:15 The
X-Effect 22:40 Pranked 23:10
Jackass
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Et si vous
me disiez toute la vérité? 09:00
Flash 09:05 A la Di Stasio 09:30
Passion maisons 10:00 Flash
10:05 Télétourisme 10:30 Plus
belle la vie 11:00 Franqois en
série 11:30 Nee plus ultra la
collection 12:00 Flash 12:05
Les escapades de Petitrenaud
12:30 Les brümes de Manen-
gouba 13:30 Belgisch nieuws
14:05 Reporters 15:45 L'autre
émoi 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Temps présent 18:00
Nieuws 18:20 L'invité 18:30 Le
journal de l'éco 18:35 L'incorri-
gible 20:15 L'autre émoi 20:30
Frans nieuws 21:00 La maïtres-
se du président 22:30 Les gar-
diens de la forêt 23:00 Nieuws
23:10 Zwitsers nieuws 23:35
Afrikaans nieuws 23:50 La carte
au trésor
08:30 WATTS 08:45 Eurogoals
09:30 Gewichtheffen 10:15
Snooker: World Open 11:45
Eurogoals 12:30 Champions
club 14:00 Snooker: World
Open 18:30 Gewichtheffen
19:00 Eurogoals flash 19:10
Gewichtheffen 21:00 Snooker:
World Open 23:00 Voetbal:
WK onder 17 jaar
07:00 World report 09:00
World business today 10:00
World report 10:30 Inside Afri
ca 11 :00 Larry King live 12:00
World report 12:30 World
sport 13:00 World report
13:30 News special 14:00
World report 15:00 World
business today 16:00 Interna
tional desk 17:00 The brief
17:30 World sport 18:00 Prism
18:30 News special 19:00 In
ternational desk 20:00 Quest
means business 21:00 World
one 22:00 Connect the world
with Becky Anderson 23:00
BackStory 23:30 World sport