t 28 Ifamilieberichten 0 rHensQnlinq.nl Alida Johanna Eulalia Echtermeijer Pieternella Marlissa-Wijkhuisen Sjef van Oirschot dinsdag 21 september 2010 Nj_ Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer betrokken vrijwilliger Huib Heijt Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Paula, Sandra en Pascal, lessica en Koen, kleinkinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bestuur en vrijwilligers Stichting Nationaal Jeugdfestival Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in 't Verlaet, onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Ali weduwe van Marinus Johannes Antonius Gerritse *12-02-1913 f 20 - 09 - 2010 Losser Westdorpe Sas van Gent: Bertus t Enschede: Lenie en Ben t Enschede: Freddy en Wil t Terneuzen: Rinus en Vera Terneuzen: Tonny en Ans Enschede: Mies en Joop Westdorpe: Max t en Marleen Sas van Gent: Frans en Liesbeth Sas van Gent: Alfons en Wilma Klein- en achterkleinkinderen Westdorpe, 20 september 2010. Corr.adres: A.L. Gerritse, van Kinsbergenlaan 9 4535 BG Terneuzen De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 24 september om 10.00 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In de herfst van haar leven werd plotseling van ons weggenomen onze lieve moeder en oma Nel weduwe van Wim Marlissa in de leeftijd van 80 jaar. Afia en Tacco Stefanie Renate Ginie Edwin en Marian Ziggy 19 september 2010 Correspondentieadres: Beatrixlaan 145 4383 XJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Nel op vrijdag 24 september van 11.00 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer je vrolijke lach Nooit meer je sterke verhalen Nooit meer je typische blikken Nooit meer je opmerkingen en grapjes Nooit meer je zorgzame wijze woorden Nooit meer even knujfelen... Maar voor altijd in m'n hart! Allerliefste oma, maatje, vriendin I love you Ik zal je missen, dikke kus Renate Plotseling is overleden onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Nel Marlissa Hellevoetsluis: |o Assenberg Vlissingen: Loura de Wit Goes: Corry en Ko Coppoolse Eindhoven: Gerda en lacques de Lege Vlissingen: Martha en Henk Dissen neven en nichten achterneven en achternichten Wij voelen ons verslagen door het plotselinge overlijden van onze goede vriendin Nel Marlissa Vlissingen: Nel en Jaap (t) van Belzen Kinderen en kleinkinderen Hans heeft eindelijk rust gevonden Fam. J. van den Dorpel-Boonman en kinderen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze medewerker de heer Hans Boonman Wij wensen zijn schoonvader Bram en allen die dicht bij hem stonden veel sterkte toe met dit verlies. Hans heeft 25 jaar met plezier binnen De Betho gewerkt. Ook wij waren onmachtig het grote verdriet van Hans, na het overlijden van zijn Trudie, te verzachten. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho Hans Gekozen voor de weg die jij het beste vond. Je bent nu waar je wilde zijn. Sommigen kenden je lang, anderen kort. Wij wensen jou het beste waar je nu bent. Namens alle collega's van afdeling 18 van De Betho Wie zo diep in je hart zit kun je door de dood niet verliezen Met al je levenslust en wilskracht heb je deze strijd niet kunnen winnen. Je was voor ons een lieve en fantastische echtgenoot, (schoon)vader en opa. We konden altijd op je rekenen, we zullen je missen. In de leeftijd van 77 jaar, is van ons heengegaan echtgenoot van Mariet van Oirschot-Menting 24 januari 1933, t 18 september 2010, Lage Mierde Terneuzen Breskens: M.H.G. van Oirschot-Menting IJzendijke: Roos en Jan Stefan, Martijn, Mijke, Bas, Joost Utrecht: Jos en Marja Teun, Stijn Burg. van Zuijenstraat 45 4511 GK Breskens U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Sjef in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6, 4501 AJ Oostburg op donderdag 23 september om 12.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 23 september 2010 om 14.00 in de r.-k. kerk Sint Barbara, Europastraat 7, 4511 GT Breskens. Hierna begeleiden we Sjef naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Ringlaan aldaar. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30