sport 133 Deurloo vloert FSV, Tholense Boys leidt verstevigt leiding R°bur haalt flink uit tegen Sluiskil Acht Kruiningse goals alleen overtroffen door negen van Zierikzee Luctor'88 verspeelt voorsprong Verlies driebanders 's Lands Welvaren Derde nederlaag op rij Volharding Sterk verweer Stene Brug in beker MZVC-voorzitter Dirven overleden DERDE KLASSE B Ook overwinning voor Rillandia maandag 20 september 2010 ZUNDERT 's Lands Welvaren verloor in de tweede divisie driebanden van het thuisspelende Teletronika: 6-2. Bij de formatie uit Kwadendamme, die het zonder kopman René Ver- meiren moest doen, kwam alleen Jaap Hameling tot winst, al ver speelde hij na een voortvarende start in de tweede partijhelft een uitstekend gemiddelde. De winst hield hij echter wel vast. SLUIS Volharding kwam er gisteren niet aan te pas tegen Sluis en leed de derde nederlaag op een rij in de vijfde klasse A van het zondagvoet bal: 5-0. Na amper tien minuten stond het al 3-0, bij rust was het 4-0. Omdat Sluis het in de tweede helft wel ge loofde, bleef de opponent uit Ove- zande een verdere afgang bespaard. KWADENDAMME De driebanders van De Stene Brug speelden in de eerste ronde van de nationale bekercompetitie gelijk te gen het tweede-divisieteam van Hultermans: 4-4. Op basis van ge wonnen sets (4-8) gingen de Bra banders verder. Piet Koek en Arjo Hollestelle wonnen beiden met 2-1. Wim de Kok en Rob van Linden verloren beiden met 0-3 en dat gaf de doorslag in het setsaldo. MIDDELBURG Frans Dirven, voorzitter van voet balvereniging MZVC, is afgelopen vrijdag overleden. Hij is 78 jaar ge worden. Dirven was jarenlang voorzitter van de zaterdagtak van Middelburg. Later was hij betrok ken bij de oprichting van MZVC. Hij was tevens voorzitter van deze club, die dit jaar tien jaar bestaat. Dirven was al enige tijd ziek. MIDOELBURC - In de vierde klasse B van het zondagvoetbal nam Luc tor'88 gisteren in Ossendrecht na een halfuur een i-o-voorsprong, maar kwam Odio in de slotfase toch nog langszij: 1-1. Odio - Luctor'88 1-1: De thuis ploeg kende een goede start die en kele mogelijkheden opleverde, maar al snel nam Luctor'88 het heft in handen. Na een half uur leidde dit tot de openingstreffer van Roy van Leeuwen: 1-0. Dit was tevens de ruststand. In de tweede helft ging Odio op zoek naar de gelijkmaker, maar het wa ren de bezoekers die via uitvallen de beste kansen kregen. Tien mi nuten voor tijd werd het toch nog gelijk door een treffer van Maikel van der Poel: 1-1. In de slotfase was er nog een goede kans voor de Zeeuwen, maar de bal ging voor langs het doel. mmmmemmam door Tom Vennink MIDDELBURG - Tholense Boys pronkt na de late zege op FSV bo venaan de derde klasse B van het zaterdagvoetbal. Rillandia won voor het eerst dit seizoen. FSV - Tholense Boys 2-3: De ploe gen deden niet voor elkaar onder in Moerdijk. Bij rust stond het 1-1 door treffers van Janko Raaijma- kers voor FSV en Joey Deurloo na mens Tholense Boys. FSV kwam op 2-1 en kreeg een grote kans op een derde doelpunt. Toen die on benut bleef, maakte Niels Hop mans de gelijkmaker aan de ande re kant en vloerde Joey Deurloo de thuisploeg in de laatste minu ten. Daarmee schonk hij Tholense Boys ook de koppositie. WHS - Rillandia 2-3: Rillandia maakte het zichzelf onnodig lastig door de wedstrijd voor rust onbe slist te laten. De ploeg had een do zijn uitgespeelde mogelijkheden, maar scoorde slechts twee keer via Adriaan van de Plasse en Bud Aschman. Na rust kantelde de wedstrijd. WHS nam de regie over en kwam terug tot 1-2 via een straf schop van Patrick Ketting. Arjan Koopmans redde Rillandia van puntenverlies door de 1-3 binnen te schieten. In het laatste kwartier kwam WHS nog tot 2-3 via Ri chard van de Repe, maar daar bleèf het bij. Smerdiek - Beek Vooruit 2-2: Na mens Smerdiek opende Leroy Pors al vroeg in de wedstrijd de score. De stand werd echter al snel recht getrokken door de bezoekers uit Breda. Smerdiek miste een straf schop, maar kwam alsnog op 2-1 via opnieuw Leroy Pors na rust. Dennis Sep maakte tien minuten voor het einde gelijk; een terechte uitslag na een gelijkwaardig duel. Noad'67 - Seolto 2-2: Remi van Herk gaf de wedstrijd glans door door Klaas Verspoor twee vrije trappen spectaculair te verzilveren voor Noad' 67. Dat ge beurde nadat Seolto de leiding had genomen via Adrian Leijs. Na de twee parels van Van Herk moest Seolto door met tien man. De tweede gele kaart voor Charles La- tour leek de ondergang voor Seol to, maar het crisisberaad na vorig weekeinde (0-7 tegen Klundert) bleek toch zijn vruchten af te wer pen. Spits Jaap van Dam tikte de gelijkmaker binnen. Achterin haal de Seolto opgelucht adem toen schoten van Wiljan Lisseveld en Wesley Kievit op de lat knalden. The Gunners - Krabbendijke 1-0: Beide ploegen konden de wed strijd niet naar hun hand zetten. Thom van Riel bracht het duel uit balans en schoot raak voor The Gunners. Omdat de thuisploeg in de tweede helft de kansen niet af rondde, kreeg het duel een span nend slot. Krabbendijke zette alles op alles, maar een punt bleef uit. MIDDELBURG - In de vierde klasse B vielen de doelpunten als rijpe ap pels van de boom. Zeven duels le verden liefst 46 treffers op. Krui ningen won thuis met 8-1 van BW'63. Koploper Zierikzee (9-0 bij WIK'57) scoorde nog net wat meer. Vosmeer won ook ruim (5-0 bij DVO'60). SPS verloor bij Kogel vanger met 3-2 en Stavenisse pakte een punt bij Mevo: 4-4. Kruiningen - BW'63 8-1: De thuisploeg schoot met scherp te gen BW'63. Ad Lokerse zorgde na drie minuten al voor de 1-0, maar vijf minuten later kwam BW'63 via Fouad Talhaoui op 1-1. Edwin van Houte (2x, waarvan de eerste met een volley) en Thomas Paau- we zorgden voor de riante 4-1-rust- stand. Na de pauze liep de score door doelpunten van Claudi Kunu- ania, Wesley Buur, Paauwe en Ar no van de Berge op naar de 8-1. DVO'60 - Vosmeer 0-5: Na negen minuten leidde Vosmeer door goals van Rachid Bouhoudane en Hassan Eljilali al met 0-2. Midden velder Brian Tahini bekroonde een goede wedstrijd nog voor rust met Vosmeers derde doelpunt. Na rust kreeg Vosmeer, veelal in de persoon van Bouhoudane, legio kansen. Het leidde tot nog twee treffers van de Vosmeer-spits. „De uitslag had nog hoger kunnen uit vallen", aldus Vosmeer-trainer Van de Meeren. Kogelvangers - SPS 3-2: SPS liep in Willemstad tegen de eerste sei zoensnederlaag op. Via Hilbert van Akkeren kwam SPS in de eer ste helft nog wel op 0-1, maar na rust was de thuisploeg de bovenlig gende partij. Door goals van Nicky Meesen, Joey Nieuwdorp en een afstandsschot van Jasper van Maas tricht kwam de thuisploeg op een 3-i-voorsprong. Uit een strafschop deed Hilbert van Akkeren in de ne gentigste minuut nog wat terug. Mevo - Stavenisse 4-4: Mevo ver speelde een 3-0- en een 4-2-voor- sprong. Dankzij Matthijs Heeres, Patrick Renger (strafschop) en Da niël Lodders leek Mevo al snel op rozen te zitten. Uit een vrije trap van Perry Potappel kwam Stavenis se nog voor rust terug. Potappel zorgde na rust ook voor 3-2. Op aangeven van Wouter Blommaert schoot Niels Muller de 4-2 binnen. Stavenisse bleef, mede door goed keeperswerk van doelman Lind- hout, hopen op een goed resultaat. Dat kwam er door treffers van Jac- co Knuist en opnieuw Potappel. WIK'57 - Zierikzee 0-9 (0-4). Oscar Meijer (e.d.) 0-1, Jaouad Fertoute 0-2, Thomas Vos 0-3, Elmar Verhage 0-4, Frank van der Helm 0-5, Thomas Vos 0-6, Thomas Vos 0-7, Ricky de Bil 0-8, Thomas Vos 0-9. Brouwershaven - Halsteren 3-4 (1-1). Patrick Berrevoets 1-0, Dennis van de Avert 1-1, Allan Koomans van de Dries 1-2, John Lambregts 1-3, John Lam- bregts 1-4, Nicolai Vos 2-4, Boyd Pou- lus (strafschop) 3-4. Kruiningen in de aanval tegen BW' 63. foto Johan van der Heijden duel. Direct uit de aftrap van de tweede helft volgde een snelle aan val van Arendskerke, afgerond door Peter van Reenen. Waker de Kok promoveerde de comeback van Arendskerke tot triomftocht door in de 65e minuut zijn equipe voorbij Borssele te brengen. Wolfaartsdijk - Wemeldinge 2-0: Wolfaartsdijk pakte de eerste zege. Toen de Wemeldingse buitenspel- val mislukte, zag Wilfred van den Dries zijn kans schoon en zette hij Wolfaartsdijk op voorsprong. Naar mate de wedstrijd vorderde, kwa men de bezoekers beter in hun spel. Toch was het Arnold van Ge- merden die de drie punten voor Wolfaartsdijk veiligstelde. Bevelanders - Waarde 3-0: Waar de had weinig kans op Noord-Be veland. De thuisploeg stond na twaalf minuten op voorsprong via Benjamin Besems en raasde in de tweede helft door naar 3-0. Beve landers had talloze kansen, maar was slordig in de afwerking. John Riemens nam de laatste twee tref fers voor zijn rekening. Cadzand - Apollo'69 3-3: In het derde thuisduel op rij verspeelde Cadzand een ruime voorsprong in de slotfase tegen Apollo. Na de 0-1 van Jeffrey Otte kwam Cadzand op 3-1 via Angelo Martlé (2x) en Dominique Strijbos. Nonchalance kwam de thuisploeg echter duur te staan: Kees Jan Verstrate en Ke vin van de Velde pakten een punt voor de ploeg uit 's-Gravenpolder. door Jos van Belzen MIDDELBURG - Jong Ambon en Wal cheren voeren de ranglijst in de vierde klasse A van het zondag voetbal aan. De Middelburgers wonnen hun thuiswedstrijd tegen Patrijzen met 2-1, terwijl de Vlis- singers met dezelfde cijfers won nen bij RIA W., dat de eerste twee duels nog in winst had omgezet. Het Goese Robur haalde flink uit tegen Sluiskil: 5-1. Jong Ambon en Walcheren hebben nu zeven pun ten, Robur heeft er vijf Jong Ambon - Patrijzen 2-1: In een vrij harde en rommelige wed strijd waren de beste kansen voor de thuisploeg, die echter opnieuw moeite had om tot scoren te ko men. Nu stond het halverwege 1-0 door een treffer van Levi Waisapy, die na rust deze voorsprong ver dubbelde: 2-0. Tien minuten voor tijd bracht Edwin Capello uit een vrije trap de aansluitingstreffer op het bord: 2-1. In de extra tijd was er op nieuw een hoofdrol voor Levi Wai sapy, maar ditmaal negatief Na zijn tweede gele kaart kon hij vroegtijdig vertrekken. Patrijzen kon hier echter geen voordeel uit halen, het bleef bij 2-1. Robur - Sluiskil 5-1: Een goed voetballend Robur haalde in zijn derde wedstrijd in deze klasse uit tegen het eveneens gepromoveer de Sluiskil. Ouassim Hamoudi en Alex van Dongen zorgden voor een 2-0-stand halverwege. Een fout bij de thuisploeg achterin stel de Yannick Vanhijfte een kwartier na rust in staat om de 2-1 te sco ren. Met zijn tweede treffer van de mid dag bracht Alex van Dongen al snel de marge terug tot twee doel punten: 3-1. In de slotfase zorgden Roy Haerkens en Alex Trieling voor een afgetekende 5-1-eind- stand. Hontenisse - Breskens 0-2 (0-1). Jan Meijaard 0-1, Kjeld Verschorre 0-2. Clinge - Oostburg 2-2. Sjoerd van Campenhout 1-0, Peter van de Linde 1-1, Andrew Wesbeek 1-2, Thomas Leeghwater 2-2. Steen - Biervliet 6-0 (1-0). Eddy van de Bosch 1-0, Robin Mariman 2-0, San- der van Remortele 3-0, Wouter de Neijs 4-0 en 5-0, Robin Mariman 6-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49