321 sport Droomstart Schouten had zich start heel Croeneveld: 100 procent vosmeer-Renesse Zierikzee houdt huis haalt het einde niet SSV'65-DUIVELAND Duiveland wacht ook na drie wedstrijden nog op de eerste overwinning van de competitie. Nu is SSV'65 in Goes met 2-1 te sterk. maandag 20 september 2010 naBmssaiinNiai Duiveland heeft de huidige top drie in de tweede klasse nu tegenover zich gehad. Zaterdag komt nummer vier Oostkapelle naar Oosterland. MIDDELBURG - Marco Groeneveld beleeft een droomstart met Arne- muiden in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal. De Goese oe- fenmeester die de afgelopen drie seizoenen de scepter zwaaide bij Zierikzee, boekte zaterdag met de vissersploeg de derde overwinning op rij. Arnemuiden voert de ranglijst aan op basis van een beter doelsaldo (plus vijf). Immers ook SSV'65, waar Groeneveld ook trainer is ge weest, heeft een honderdprocent- score uit de eerste competitiewed strijden behaald, maar heeft een doelsaldo van plus drie. Oostkapelle verspeelde de eerste punten. Tegen Nieuwdorp, ook ge coacht door een ex-Zierikzee-trai- ner (Jos van Belzen) werd het 2-2. Arnemuiden-Pelikaan 3-2 (2-1). Leon van Belzen II 1-0, Leon van Belzen II 2-0, Lerry Overgaauw 2-1, Marinus Baas 3-1, Randy Kroos 3-2. AZW-VVC'68 1-2 (1-1). Piet de Graaff 0-1, Wouter Boeije 1-1, Gijs Adriaansen 1-2. DFC-Serooskerke 2-1 (1-0). Bas Ver hoeven 1-0, David Dekker (strafschop) 1-1, Kenneth Klaverwijde 2-1. Dinteloord-lnternos 5-2. De Noormannen-Zwaluwe 2-3 (0-1). Arnold Loomeijer 0-1, Mark Minder- houd 1-1, Arno Evegaars 1-2, Rick Hengst 2-2, Ruud Ansems 2-3. Oostkapelle-Nieuwdorp 2-2 (1-0). Maarten van Maldegem 1-0, Niels Mui der 1-1, Janick van As 1-2, Arjen Patten- ier 2-2. Arnemuiden beleeft beste sei- zoenstart sinds 1996. Lees er over op het weblog RudeStats via www.pzc.nl/blogs SSV-aanvoerder Pim Bruins (blauw tenue) is in duel met John Dorst van Duiveland. Op de achtergrond kijken Duivelander Albert Verhoek en SSV'er Dennis Weijers toe. foto Izaak Verkeste MIDDELBURG - De wedstrijd tussen Vosmeer en Renesse haalde giste ren het einde niet in de vijfde klas se B. Na een eerdere afkoelingspe riode van vijf minuten werd het duel kort voor het einde bij een 2-3-stand gestaakt. DZC'09 bood koploper Lepelstraatse Boys goed partij, maar verloor met 2-4. Vosmeer-Renesse 2-3, gestaakt in de 83e minuut: In een gelijk opgaande wedstrijd bracht Erwin Wandel de bezoekers al snel op voorsprong: 0-1. Met een fraaie lob maakte Jeffrey Kruf gelijk (1-1), maar nog voor rust strafte Vincent Goedegebuure een verdedigings- fout bij Vosmeer af: 1-2. Kort na rust werd het 1-3 door Jeffrey Over- weel, maar binnen een minuut bracht Robin Capelle de thuis ploeg terug in de wedstrijd: 2-3. In de 76e minuut leidde een rode kaart voor Erwin Wandel na een overtreding op Michael Neelen tot een afkoelingsperiode van vijf mi nuten. Kort na de hervatting was er echter weer een opstootje en werd de wedstrijd gestaakt. DZC'09-Lep. Boys 2-4: Nadat de thuisploeg al na twee minuten op achterstand (0-1) was gekomen, maakte Michel Kik gelijk uit een hoekschop van Jimmy Versluis: 1-1. Door twee fouten in de defen sie van DZC'09 konden de bezoe kers uitlopen naar 1-3. De thuis ploeg toonde veerkracht en kwam terug tot 2-3, toen Daan Ruiten beek goed wegdraaide bij zijn te genstander en met links inschoot. Pech was er voor de ploeg uit Schouwen toen de bal uit een vrije trap van Fred van de Helm te gen de lat eindigde. Bovendien werd het op slag van rust ook nog 2-4, opnieuw na slecht verdedigen bij de thuis ploeg. De tweede helft bracht een aandringend DZC'09 dat echter, evenals de tegenstanders, niet meer tot scoren kwam. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse B vielen de goals als rijpe appels van de bomen: zeven duels leverden 46 treffers op. Koploper Zierikzee won met 9-0 bij WIK'57 en Mevo verspeelde thuis twee punten te gen Stavenisse (4-4). Brouwersha ven (4-2-verlies tegen Halsteren) is ook na drie duels nog puntloos. WIK'57-Zierikzee 0-9: Binnen tien minuten had Zierikzee de punten in de knip. Het duel, wat nooit een wedstrijd werd, kende toen al een tussenstand van 0-3. WIK-speler Oscar Meijer schoot de bal achter zijn eigen doelman daarna scoorden Jaouad Fertoute en Thomas Vos. Elmar Verhage, ex-speler van WIK'57, zorgde daar na voor het vierde Zierikzeese doelpunt. In de tweede helft bouwde Zierikzee de score rustig uit. Via Frank van der Helm, twee goals van Vos en één van Ricky de Bil werd het 0-8. Vos bepaalde met zijn vierde tref fer van de middag de eindstand op 0-9. Mevo-Stavenisse 4-4: Mevo ver speelde een 3-0- en 4-2-voor- sprong. Door doelpunten van Mat- thijs Heeres, Patrick Renger (uit een strafschop) en Daniël Lodders leek Mevo al snel op rozen te zit ten. Uit een vrije trap van Perry Potappel kwam Stavenisse nog voor rust terug. Potappel zorgde na de pauze ook voor 3-2. Op aan geven van Wouter Blommaert schoot Niels Muller de 4-2 binnen en daarna verzuimde Muller een aantal keer de score op te voeren. Stavenisse bleef mede door goed keeperswerk van doelman Lind- hout hopen op een goed resultaat. Dat kwam er door treffers van Jac- co Knuist en opnieuw Potappel. Brouwershaven-Halsteren 3-4: Uit een pass van Frank Kristelijn zorgde Patrick Berrevoets voor de Brouwse voorsprong, maar een treffer van Dennis van de Avert be tekende de 1-1-ruststand. Dertig se conden na de hervatting kwam Halsteren via Allan Koomans van de Dries op 1-2. Na protesteren te gen de leiding liep Berrevoets bij de thuisploeg tegen een tweede ge le kaart op. Met elf tegen tien lie pen de bezoekers door treffers van John Lambregts uit naar 1-4. In de 78e minuut zorgde Nicolai Vos uit j een vrije trap, via de lat en de j keeper, voor de 2-4 en daarna scoorde Boyd Poulus uit een straf schop de aansluitingstreffer. De ge lijkmaker zat er niet meer in. DVO'60-Vosmeer 0-5 (0-3). Rachid l Bouhoudane 0-1, 0-4 en 0-5, Hassan El- i jilali 0-2, Brian Tahini 0-3. Kruiningen-BVV'63 8-1 (4-1). Ad Lo- kerse 1-0, Fouad Talhaoui 1-1, Edwin van Houte 2-1 en 3-1, Thomas Paauwe 4-1 en 7-1, Claudi Kunuania 5-1, We sley Buur 6-1, Arno van de Berge 8-1. Kogelvangers-SPS 3-2 (0-1). Hilbert van Akkeren 0-1 en 3-2 (penalty), Nic ky Meesen 1-1, Joey Nieuwdorp 2-1, Jasper van Maastricht 3-1 Chrislandia-Vrederust 3-0 (0-0). Wou ter Visser 1-0, Karpala 2-0, Raymond Heinsius 3-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36