HMI ■■hu familieberichten 119 Zl Corrie Francooy-Hintzen Corrie Francooy Hintzen Corrie Francooy Frans Dirven Frans Dirven i fllensenlinq.nl maandag 20 september 2010 yf® aip SHMMI 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor die hij achterlaat. "Vaarwel" en "Rust in vrede". Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve en zeer zorgzame man, vader, schoonvader, opa en opi Adriaan Jacobus de Koster echtgenoot van Neeltje Wolfert Hoofdplaat t Oostburg 9 augustus 1924 17 september 2010 Oostburg: N. de Koster-Wolfert Oostburg: Tannie en Willy de Wever-de Koster Breskens: Wendy V en Marco Becude-de Wever Silvyn Oostburg: Dennie de Wever Grote Beer 63 4501 EP Oostburg Wij zijn erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging van alle medewerkers in verpleeghuis "De Stelle" te Oostburg in het bijzonder op afdeling Korenbloem. Adi is opgebaard in het morturium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar u woensdag 22 september van 18.30 tot 19.00 uur afscheid van hem kan nemen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 23 september om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Yvonne Leonia Swagemakers-Buijs weduwe van Gerardus Jacobus Swagemakers Koewacht, 27 december 1919 Geleen, 18 september 2010 Berg a/d Maas: Pierre en Elly Swagemakers-Kremers Monique en Gabe, Sean lngrid en John, Lizzy, Lotte Margot en Peter, Roos, Isabel Saskia en Mario, Piero. Paolo Sittard: Jan Swagemakers Natascha en Brian, Ste\'ie, Zac, Georgia Miranda Koewacht: Ton en Elly Swagemakers-Dols Josje en Stefan leroen Wouter Kromstraat 40,6133 AB Sittard De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 september om 12.00 uur in de aula van crematorium Nedermaas, Vouershof 1 te Geleen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. U kunt afscheid nemen in het uitvaartcentrum van DELA, Vouershof 1 te Geleen, op woensdag van 17.30 tot 18.00 uur. Mocht u geen persoonlijke kennisgeving ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Nel Enorm bedankt vooral je jaren als vrijwilligster! Wij hebben genoten van je inzet en de gezellige vakanties. Wij wensen familie, vrienden en kennissen sterkte toe in deze moeilijke tijd. Liefs, Petra, Peter v/d B, Sanne, Ilona, Jeffrey, Peter H en het team van Basaltpromenade 6 Geen pijn meer te hoeven lijden verzacht ons verdriet bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en schoondochter in de leeftijd van 59 jaar. Rob Francooy Narïda en Willie Spaeter-Francooy Sebastiaan Kimberly Rémon Francooy Henk Francooy Rie Smolders Vlissingen, 18 september 2010 Scheldestraat 104 4382 LZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen donder dag 23 september van 10.45 - 11.45 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middel burg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Tot ons groot verdriet, hebben wij afscheid genomen van onze zus - schoonzus en tante Lemmer Ada en Piet Meliskerke Elly en Jan Vlissingen Peter en Jose Lewedorp Jan en Marjan Nichten en Neven Veel te snel hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Almere: Ben en Marjon Francooy Kim en Gerben Vlissingen: Gerd en Marjan Wiskow Andrea Anita en Sander We zullen haar missen. Met verdriet in ons hart geven wij kennis dat wij, toch nog onverwacht, afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, trotse groot- en overgrootvader Frans Dirven in de leeftijd van 78 jaar. Hij heeft er hard voor gevochten, maar deze strijd niet kunnen winnen. Middelburg: Anneke Middelburg: Gwenny en Hans Den Haag: Roger en Pia Middelburg: Martin Klein- en achterkleinkinderen Wij willen de dames van "Zorgstroómhartelijk bedanken voor hun liefdevolle verzorging. Grootmede 65 4337 AB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 21 september van 19.00 - 20.00 uur in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Lieve opa Je was zo verschrikkelijk trots op ons. Wat zullen we je ontzettend missen! We houden zoveel van je, Marjorie Mourad, Stephanie Robin, Dimara, Roman, Lennart Nadja, Jeroen, Steven, Yoram, Elmar, Xander, Rutger Na enige maanden ziek te zijn geweest, overleed toch vrij plotseling onze mede-oprichter, inspirator en (ere)voorzitter van onze voetbalvereniging MZVC Hij was zijn hele leven voetballer en bijna 40 jaar jaar voorzitter van de Middelburgse zaterdagvoetbal. Wij wensen Anneke en familie veel sterkte toe. Wij zullen hem zeker gaan missen Namens bestuur en leden van de Middelburgse Zaterdag Voetbal Club Wij zijn verdrietig om het verlies van onze voorzitter Frans Dirven van M.Z.V.C. Namens alle vrijwilligers wensen wij Anneke en familie veel sterkte voor de komende tijd "£.i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21