_a: M l8 familieberichten Maarten en Maat Bolle-de Bat Hans Boonman - Hans Boonman Hans Hans Lowie Johannes Jacobus in den Bosch Hans in den Bosch Dag ome Hans Rust zacht ome Hans maandag 20 september 2010 Cl fDQnsQnUnq.nl 1960 2010 D.V. 23 september zijn onze ouders, opa en oma 50 jaar getrouwd Van harte gefeliciteerd! Leo (in liefdevolle herrinnering) Herman Bill en Jacqueline Leon Tony Martijn Chris en Anne Marie Marijn, Jarno en Mariette Huib Janneke Leuvenstraat 44 4307 CA Oosterland In plaats van kaarten. Heel verdrietig, maar begrip en respect hebbend voor zijn beslissing, geer ik u kennis van het overlijden van mijn goede schoonzoon sinds 29 december 2009 weduwnaar van Trudie Boonman - Hoogesteger Hij werd slecht 58 jaar. Eindelijk weer bij zijn geliefde Trudie. Eindelijk rust.... Bram Hoogesteger 18 september 2010 Oudhof 20, 4463 TP Goes Hans is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 22 september van 19:00 tot 19:30 uur. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 23 september om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oudé Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heden overleed onze broer, zwager en oom Dandernong (Australië): Diny en Hans Kwadendamme: Maddy en Jan Kinderen en kleinkinderen Goes, 18 september 2010 Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van Cees en Yvonne Stefan en Anita Debby en Leon Stiennie en Addy Goes, 18 september 2010 Na al je verdriet hopen we dat je eindelijk rust hebt gevonden... Je vrienden Café 't Boeike Goes, 18 september 2010 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Yvonne Maria Collet-van der Kelen echtgenote van Petrus Jacobus Collet Zij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Piet Marian en Herman Lennart, Tijmen Ivo en Rinske Ymke, Fransje, Yente, Tycho Terneuzen, 17 september 2010 Correspondentieadres: Korte Bellingstraat 22a 4561 EG Hulst U kunt afscheid nemen van Yvonne in het uitvaart centrum van DELA, v.d. Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 22 september van 18.00 tot 18.30 uur. Hierna vindt er om 19.00 uur een Eucharistieviering plaats in de H. Willibrordusbasiliek, Steenstraat 2 te Hulst, waarin Yvonne herdacht zal worden. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donder dag 23 september om 10.30 uur in voornoemde basiliek, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, gelegen aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een woord van dank gaat uit naar Dr. Heijens, Dr. Lips en Dr. Voorbrood. Tevens willen wij het verzorgend en verplegend personeel bedanken van Stichting Curamus - locatie Korte Bellingstraat - voor de liefdevolle verzorging die Yvonne heeft mogen ontvangen. Met verslagenheid namen wij afgelopen vrijdag kennis van het overlijden van mevrouw Y. Collet-van der Kelen echtgenote van onze collega Piet We wensen Piet, Marian, Ivo en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Leerlingen, personeel, M.R. en schoolraad van Praktijkschool Hulst We zijn diep getroffen door het overlijden van Lowie, bedankt voor de prettige samenwerking. We konden altijd op je rekenen. We herinneren je als een hele sociale en vriendelijke man. We wensen Mark, Sandra en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van St. Rond de Kleine Vogel te Kuitaart. Als leven lijden werd en je de strijd niet kon winnen Weet dan dat we je niet vergeten en leef je verder bij ons van binnen Verdrietig zijn wij om het verlies van Lowie onze cafébaas Het was een plezier om met hem samen te werken. Wij wensen Mark, Sandra en Vita veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet. Daphne en Karien »-v~ Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik lieb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Na een langdurige ziekte en in geleende tijd is toch nog onverwacht overleden mijn lieve man, papa en opa Jimmy echtgenoot van Anneke in den Bosch 4 maart 1952 t 18 september 2010 Anneke in den Bosch kinderen en kleinkinderen Churchilllaan 240 4532 MG Terneuzen De bijeenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 23 september om 11.00 uur in crematorium Monuta. Bellamystraat 28c in Terneuzen. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar Dr. Warringa, Dr. van Gooi en de Thuiszorg ZorgSaam voor de goede zorgen. Iemand die ons lief was is gestorven. Die vertrouwde stem is verstomd. Die vrolijke lach zal niet meer klinken. Geen kus en geen omhelzing meer. Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn lieve zoon, broer en zwager F. in den Bosch - de Lijser H.C. in den Bosch t Bennie en Monica Anja Frank en Diana Een vechter, zoals wij van je gewend waren, tot op het laatste moment. Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een oom waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Zo bescheiden ben je gestorven. Christiaan en Saskia Patrick en Manuela Patricia en Paul en kinderen Justin en Charlotte Carmen Silvano Beste oom. Je hebt gestreden als een indiaan, gevlogen als een adelaar. Maar de tijd is gekomen om ons te verlaten en te rusten in de eeuwige jachtvelden. Je vleugels te strekken en te blijven waken over ons, hoog in de lucht, zo vrij als een adelaar kan zijn. Michel Silvia en Iby

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20