Walvisvaart een mysterie M" Palladio 25 Tunnel leert van afsluiting Raad Middelburg komt op afstand te staan bij aanvraag vergunning Gemeentezondag in Haamstede Palazzoli begint nieuwe groep rouwverwerking Vriidag Autobedrijf Tholen B.V. verkoop onderhoud Prinsjesdagontbijt voor ondernemers Cannock neemt incassobureau over Ondernemersplein Frans Friederich geeft klankschaalconcert Bezichtiging van het gehele bedrijf Productie van aanbouwdelen y/Diverse machineshows y/ Heftruck-behendigheidsproeven -/ Uitgebreide catering Ook machinisten en chauffeurs zijn van harte welkom Kijk voor meer info op: www.pladdet.nl/opendagen - NAZOMERKORTINGEN TOT 50% makelaar mmmmmmMmmMmmmmmmmm De walvistraan werd gebruikt voor onder meer verlichting en leerlooierijen. De baleinen uit de bek van het dier werden bijvoorbeeld gebruikt voor para plu's en hoepelrokken. De kaak deed dienst als schuurpaal voor vee. zaterdag 18 september 2010 ruim 75 jaar een begrip in mobiliteit ',saam) tunin9 v-—-aircoservice Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: into@tholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.nl MIDDELHARNIS In Lunchroom In-Side, gevestigd in Keukencentrum Tieleman aan de Korendreef in Middelharnis, wordt dinsdag een ontbijtbijeenkomst voor ondernemers gehouden. Harold van den Berge van Visser 8c Visser accountants neemt de be langrijkste zaken uit de Miljoenen nota door. Aanvang: 8.00 uur. BROUWERSHAVEN Het failliete bureau voor financiële dienstverlening Konsensus in het voormalige stadhuis van Brouwers haven is overgenomen door de Cannock Chase Groep uit Den Haag. Cannock Connect Centre in Brouwershaven gaat verder als in cassobureau. Alle tien werknemers van Konsensus blijven werkzaam bij Cannock in Brouwershaven. TERNEUZEN - De Westerscheldetun- nel trekt lessen uit de langdurige af sluiting van de tunnel ruim twee we ken geleden, nadat een zwaar ongeval gebeurde op de tunnelweg ter hoogte van Hoek. Tunnelgebruikers verbaasden zich er over dat het verkeer van Borsele naar Terneuzen urenlang voor een geslo ten tunnel moest wachten, terwijl de afslag Terneuzen direct na de tunnel uitgang in Zeeuws-Vlaanderen ge woon beschikbaar was. Kritiek was er ook op de gebrekkige informatievoorziening tijdens de af sluiting. De tunnel stelt nu een onder zoek in naar het openstellen van een calamiteitenweg. MIDDELBURG - Het wordt eenvoudi ger om binnen de bebouwde kom in de gemeente Middelburg af te wijken van het bestemmingsplan. Dit is het gevolg van de invoering 'van de nieuwe Wet Algemene Be palingen Omgevingsrecht (Wabo) die op 1 oktober van kracht wordt. In de oude wet was het de ge meenteraad die moest besluiten over het toestaan van projecten die afwijken van het bestemmings plan. Vanaf 1 oktober is dat het col lege. Van de raad wordt alleen nog gevraagd een 'verklaring van geen bezwaar' af te geven. Maar de nieu we Wabo geeft de raad de moge lijkheid om van deze bevoegdheid af te zien. B en W stellen de raad voor om te verklaren dat voor een groot aantal categorieën die verkla ring van geen bezwaar niet nodig is. Dat betekent dat het college zon der tussenkomst van de raad ver gunningen strijdig met het bestem mingsplan kan afgeven. BURGH-HAAMSTEDE - In de Gerefor meerde Kerk aan de Platboslaan in Haamstede wordt morgen een Ge meentezondag gehouden. De bij eenkomst begint om 10.00 uur. Christelijk mannenkoor De IJssel- zangers verleent medewerkerking aan de Gemeentezondag. ZIERIKZEE In de gymzaal aan de Bea- trixschool in Zierikzee verzorgt Frans Friederich dinsdag een klank schaalconcert. Karin Roelofs zorgt voor relaxoefeningen. Tijdens een klankschaalconcert voel je 'trillin gen van het zuivere geluid door je lichaam gaan', aldus Karin Roelofs. Aanmelden: www.karinroelofs.nl GOES - Stichting Palazzoli begint een nieuwe rouwverwerkings- groep voor mensen die iemand met kanker hebben verloren. De groep komt vanaf half oktober onder leiding van twee ervaren rouwbegeleiders acht keer bij el kaar. Na ongeveer een half jaar is er een terugkomdag. Data in overleg met de deelnemers. Een groep bestaat uit minimaal vier en maximaal tien personen. Deelname is moge lijk als de dierbare minimaal 6 maanden geleden is overleden. Op gave kan tot 20 september: via telfoonnunmer 0113-212936 of palazzoli@zeelandnet.nl. Voor de kinderen is een springkussen aanwezig r sw»l 5? ••'••V stond eerder in de Noordhavenpoort, op de zolder van stadhuis en, bij de foto's Dirk-Jan Gjeltema kijk alvast op binnenuit.nl buitenmeubelen buitenverlichting Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 215838 ÉÉiiÉÉt Kanariesprenk 443 Aan de rand van de wijk, I met een vrij uitzicht over het groen, Is dit keurig nette huls gelegen. Tot in de puntjes verzorgd en direct klaar voor bewo ning. Nieuwe (2009) keu ken met app., nieuw sani tair, 4 slaapkamers, grote p tuin op het westen. Vraagprijs: 169.500,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 87