arcus Senior werkvoorbereider Allround senior calculator r Explore the chemistry BPSC Terneuzen Supply Chain Productie Planner Solliciteren? Eerste Tweede Autotechnicus i full-time i full-time RUIM BAAN! Het Business Process Service Center (BPSC) Terneuzen is opgericht door Dow in februari 2010 en is een op zichzelf sfaande onderneming. Het centrum in Terneuzen maakt deel uit van een wereldwijd netwerk van service centers met vestigingen in de Verenigde Staten, India, Brazilië en China. De bundeling van expertise en de centralisatie van diensten in zelfstandig opererende service centra is een belangrijk onderdeel van de strategie van Dow om een meer divers chemiebedrijf te worden. Het BPSC Terneuzen levert samen met het BPSC in India diensten aan onze Dow en Joint Venture klanten in Europa. BPSC Terneuzen is een sterk groeiende onderneming met aktueel meer dan 200 medewerkers in verschillende afdelingen, zoals Inkoop, Crediteuren- Debiteuren administratie, Customer Service, Logistiek en Planning. Voor het BPSC in Terneuzen zijn wij op zoek naar Supply Chain Productie Planners. Als Productie Planner bent u verantwoordelijk voor de operationele productie scheduling voor een van onze Europese fabrieken. Tot uw kerntaken behoren het coördineren van productbeschikbaarheid voor Europa en het Midden Oosten, het creëren van een Productieplan en monitoren van gestelde voorraadparameters, het optimaliseren en monitoren van voorraadniveaus en het onderhouden van contacten met alle betrokkenen zoals Productie, Marketing en Sales, Logistiek. Wij zijn op zoek naar teamspelers die zelfstandig beslissingen kunnen nemen. Dit vereist een klantgerichte instelling, creativiteit, initiatief, uitstekend communicatief vermogen, aandacht voor detail,, planmatig en zelfstandig kunnen werken en een soepele omgang met collega's in diverse functies. Als Productie Planner heeft u een zelfstandige, uitdagende rol met carrière-mogelijkheden in een groeiend service center. Daarnaast biedt het BPSC een informele en plezierige werkcultuur in combinatie met een marktconform arbeidsvoorwaardenpakket. Functie eisen: Een afgeronde MB03 - 4 opleiding; Goede beheersing van Engels (Duits en Frans is een pre) in woord en geschrift; 2 3 jaar relevante werkervaring bij voorkeur in productieplanning; APICS CPIM certificatie is een waardevolle asset; Kennis van MS office Pakket (Outlook, Excel). Stuur uw CV met motivatie naar Eelco Jens, ejens@dow.com Kijk voor meer informatie of voor onze andere vacatures op www.careersatdow.com. PTA. Peugeot-óecier van personenauto's en bedrijf me: vestigingen :.n Goes. Vvssmgen, Msddelharms, Terneuzen, Roosendaal er. Zevenbergen. PTA benadert naar klanten op een -.\e: -eiafes opbouwer en oerouder. Deze filosofie s Pr-zonder succesvol PTA biedt alle medewerkers een goede toekomst r eer. open, prettige .\=r*.c-~ge. ng en geeft mensen de kans (vestigingen Goes, Vlissingen en Terneuzen) Beschik jij over de nodige technische kwaliteiten en de juiste opleiding dan nodigen we je uit te reageren. De werkzaamheden bestaan o.a uit onderhoud en oplossen van technische problemen. Je bent bereid tot het volgen van cursussen om je verder te specialiseren in ons merk Peugeot en je bent bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs. Voor informatie kan je terecht bij Arjan den Toonder, telefoon 0113 - 220620, of kom langs in een van onze vestigingen. Schriftelijke sollicitaties met persoonlijke gegevens, opleiding en ervaring graag binnen 14 dagen zenden aan: PTA B V. t.a.v. Arjan den Toonder, Postbus 11, 4460 AA Goes. Je mag uiteraard ook e-mailen: arjan.dentoonder@pta.peugeot.nl. PEUGEOT A PROJECTONTWIKKELING Arcus Projectontwikkeling B.V. is een volledig zelfstandig opererende vastgoedontwikkelaar gevestigd in Middelburg. Arcus ontwikkelt zowel commercieel vastgoed, reguliere woningbouw als recreatief vastgoed. Op dit laatst genoemde gebied opereert Arcus op Europees niveau. De ontwikkeling en verkoop van deze hoogwaardige recreatieprojecten vindt plaats onder het label van Arcus Resorts. Wegens sterke groei van het aantal projecten is uitbreiding op korte termijn noodzakelijk. Daarom zoeken wij een: Functieomschrijving: U bent belast met en verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding van de toegewezen bouwprojecten. U bereidt de werken zelfstandig voor in een projectteam dat wordt geleid door de bedrijfsleider. Taken: de projectontwikkelaar op technisch gebied adviseren in de uitvoeringsfase opstellen en bewaken van de planning controleren van alle tekeningen door derden ingezonden vergelijken van stukken en tekeningen uit de uitvoeringsfase met contractstukken overleggen met nutsbedrijven en gemeentelijke instanties aansturen van werkvoorbereiders meedenken in alternatieve bouwmethoden ondersteunen van de bedrijfsleider bij complexe werken signaleren van knelpunten in de productie en bedenkt oplossingen technische ondersteuning van de afdeling inkoop bewaken van voorbereidingsschemas/ leverschemas bepalen startdatum aan de hand van een op te zetten voorbereidingsschema opstellen V&G-plannen op/ melding bij arbeidsinspectie opstellen van keuringslijsten t.b.v. uitvoering deelenemen aan bouwvergaderingen Functie-eisen: minimaal 6 jaar ervaring in een soortgelijke functie bij een groot aannemersbedrijf uitstekende kennis van het bouwbesluit gedegen automatiseringskennis (Word, Excel en Autocad) Jouw profiel: accuraat stressbestendig communicatief vaardig ruimtelijk inzicht kostenbesef klantgericht uitstekende leidinggevende capaciteiten Functieomschrijving: U bent verantwoordelijk voor de voorbereiding en begeleiding van meerdere nieuwbouw projecten. Taken: voeren van overleg met opdrachtgever en constructeur maken van ramingen, elementenbegrotingen en regelbegrotingen opstellen van een technische omschrijving controleren en afstemmen op basis van bouwbesluit en bouwvergunning opstellen, bewaken en rapporteren van kostenbewaking, planning, inkoopschema en facturatie bewaken van de voortgang en het signaleren van knelpunten op het werk signaleren, afprijzen en indienen van meer- en minderwerk deelnemen aan werkbesprekingen en maken van besprekingsverslagen Jouw profiel: vakbekwaam proactief betrokken ondernemend flexibel daadkrachtig Wij bieden: uitdagende functies in een jong, gezellig en professioneel team marktconforme primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse in één van deze functies? Stuur je motivatie met C.V. voor 1 oktober naar: Arcus Projectontwikkeling B.V. t.a.v. S. Dorleijn, Postbus 560, 4330 AN Middelburg E-mail: personeelszaken@arcusprojectontwikkeling.nl Voor meer informatie: 0118-623 100 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46