Nazomeren op Madeira Maak uw eigen fotoboek eenvoudig online! 43 voordeIl Fotoboek met 33% korting 8/15-daagse vlieg-excursiereis, incl. reisleiding, excursies en halfpension! Lezersprijs pzc.nl/webwinkel zaterdag 18 september 2010 De nieuwe wervingsfolder is deze week verspreid met een aan bieding voor nieuwe abonnees. Uiteraard doen wij ook graag iets extra's voor u als trouwe abonnee. De PZC schenkt u daarom 33% korting op een zelf samen te stellen fotoboek! Nu de zomer ten einde is gelopen, is het een goed moment om alle mooie herinnerin gen vast te leggen. Maak uw eigen fotoboek! U kunt gemakkelijk zelfvan al uw digitale foto's een prachtig fotoboek maken. Afhan kelijk van het aantal foto's zijn er diverse mogelijkheden wat betreft aantal bladzijden (max. 250) en prijzen. U maakt al een boek vanaf 7,95! Uw fotoboek wordt professio neel gebonden en heeft daardoor een lange levensduur. Het totale bedrag van het fotoboek (incl. verpakkings- en verzendkosten) wordt dan met 33% verminderd. De status van uw bestelling wordt tijdens het bestelproces duidelijk gecommuni ceerd op de website. Hoe lang loopt de actie? Deze actie is geldig t/m 31 oktober 2010. Hoe werkt het? Ga naar de speciale actie site op www.myphotobook.nl/actie Download de gratis software voor WINDOWS of MAC. Maak uw boek, spelend met de verschillende lay-outs, kalender functie, tekstvakken en boekformaten. Bij het bestellen voert u de kortingscode in: PZ33SEP. Deze code is éénmalig te gebruiken.* Vragen? Voorvragen kunt u mailen naar: pzc@myphotobook.nl De actiecode heeft een waarde van 33% korting (incl. verzend kosten) en is éénmalig te gebruiken. Deze actie loopt t/m 31 oktober 2010 en is niet geldig i.c.m. andere acties. Deze zonnige reisaanbieding neemt u mee naar het Portugese eiland Madeira. Dit vulkanische eiland is het decor van een prachtige flora en fauna en is daarmee een ideale bestemming voor wandel- en natuurliefhebbers. Vanuit het hotel maken we mooie eilandtochten en bezoeken we de hoofdstad Funchal met haar botanische tuinen. Op de vrije dagen heeft u alle tijd om het eiland op eigen gelegenheid te verkennen of deel te nemen aan één van de mooie keuze-excursies! Dagprogramma: Donderdag: Vlucht van Amsterdam naar Funchal en transfer naar het hotel. Vrijdag: Halve dagtocht naar de hoofdstad Funchal. Hier bezoeken we o.a. de Mercado dos Lavradores, de botanische tuinen en de oudst werkende wijnkelder van Funchal. Zaterdag: Vrije dag. Zondag: Optionele wandeltocht Referta o.l.v. een ervaren gids. De route voert door schitterende natuur en kleine dorpjes aan de noordkust (kosten ca. 25,- p.p.). Maandag: Eilandtour naar het westelijke deel van Madeira met o.a. bezoeken aan het pittoreske stadje Camara de Lobos, de 'Paul da Serra' hoogvlakte en Porto Moniz, een klein vissersdorpje bekend om zijn natuurzwembaden in de lavarotsen. Dinsdag: Optionele halve dagtocht naar de Nonnenvailei en Monte. Ook rijden we over de indrukwekkende Pico dos Barcelos, vanwaar we een schitterend uitzicht hebben over Funchal en de baai (kosten ca. 25,- p.p.). Woensdag: Eilandtour naar het oostelijke deel van Madeira met o.a. een bezoek aan een forellenkwekerij in Ribeiro Frio en het traditionele plaatsje Santana. Donderdag: Transfer naar de luchthaven van Funchal. Hotel Madeira Panoramico**** Gelegen op ca. 3 km. afstand van het centrum van Funchal. Er gaat 12 x per dag een gratis shuttle busje van het hotel naar het centrum (behalve op zondag). Het hotel beschikt over een receptie, lift, meerdere restaurants, bar, overdekt zwembad, verwarmd zwembad met ligstoelen, tennisbaan en Health Center. De kamers hebben een balkon, zijn voorzien van airco, telefoon, tv, minibar, kluisje en badkamer met bad, douche, toilet en föhn. 23 sept. en 7 okt. 21 okt. 769* 799* •prijs per persoon o.b.v. 2-persoonskamer. Excl. entreegelden en optionele excursies, reserverings- en administratiekosten, Calamiteiten fonds en reis- en/of annuleringsverzekering. U kunt tegen een toeslag van 30,- een NS treinretour Schiphol reserveren. Verlenging 300,- p.p. per week o.b.v. eep 2-pers.kamer. Toeslag 1-pers. kamer €150,- p.p. per week. Inbegrepen: "Amsterdam-Funchal v.v. perTransavia.com ge noemde excursies per lokale bus 7 nachten in 2-pers.kamer 7 x halfpension vanaf diner le dag t/m ontbijt laatste dag. Nederlandssprekende reisleiding tijdens de excursies (tijdens de keuze-excursies mogelijk Engelssprekende reisleiding) luchthavenbelastingen brandstof- en veiligheidstoeslagen. Meer informatie en boeken: Zie onze webwinkel voor meer informatie of om deze zeer aan trekkelijk geprijsde lezersaanbieding te boeken. Of ga naar één van de 220 Globe Reisburo's of bel 0900 - 8482 (0,15 pm). Min. aantal deelnemers: 38. Vermeld bij reservering het reisnummer BEPT04. REIZEN categorie reizen (rondreizen)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45