Gilbert ligt op 301 sport Van Dam start met zege op WK junioren Wik euwse Kustmarathon - 1, 2 en 3 oktober 2010 ZEELAND IS WEER AAN HET TRAINEN. SUCCES: MARATHONZEELAND PZC - BN DeStem Monfils zet Franse tennissers op 2-0 Bozic sprint naar zege in Engeland Laatste zestien eindstation Li Jiao Skil niet verder met Rooijakkers RONDE VAN SPANJE Beslissing Vuelta valt op tTHONZEELAND.NL zaterdag 18 september 2010 De provincie Zeeland, directie Economie en Mobiliteit te Middelburg biedt bij openbare inschrijving, te houden op 14 oktober 2010, te koop aan: Het vml. wegensteunpunt Philippineweg 9 te Philippine Het besluiten tot verkoop onroerend goed is een bevoegdheid van het college van Gedeputeerde Staten van de provincie Zeeland. Het college neemt over deze verkoop op 9 november 2010 een besluit Nadere gegevens over het te verkopen onroerend goed, de bezichtigingdata, de gun ning en de voorwaarden, waaronder de inschrijving en de verkoop zal plaatsvinden, «i*è> alsmede een inschrijfformulier zijn opgenomen in de brochure "verkoop bij inschrijving jpfl Philippine 2010". Provincie Zeeland ^eze brochure is vanaf heden telefonisch aan te vragen bij de afdeling Beheer van 1—*—voornoemde directie te Middelburg op het nummer 01 18 - 631567. LYON Het Franse tennisteam is nog één zege verwijderd van de finale van de Davis Cup. Gaël Monfils zette gisteren in de halve finale tegen Ar gentinië de Fransen op een 2-o-voorsprong. Monfils versloeg David Nalbandian: 6-4 2-6 6-4 6-3. Michael Llodra haalde eerder op de dag het eerste Franse punt binnen door Juan Monaco opzij te zetten. COLCHESTER Borut Bozic heeft gisteren de zeven de etappe van de Ronde van Groot-Brittannië gewonnen. De Sloveense wielrenner, die in Neder landse dienst rijdt bij Vacansoleil, versloeg Greg Henderson in de sprint. Michael Albasini behield de leiderstrui. Johnny Hoogerland is de beste Nederlander en staat vijf de op 1.32. OSTRAVA Tafeltennisster Li Jiao is gisteren in de achtste finales van de Europese titelstrijd uitgeschakeld. De als tien- de geplaatste Hu Melek won met 4-1 van de als vierde geplaatste Li ,4 Jiao (11-9 12-10 4-1111-911-9). Linda Creemers redde het niet in de derde ronde. Zij verloor met 3-1 (14-12 6-113-11 4-11) van de Wit-Rus- sische Viktoria Pavlovitsj. RIJSWIJK Wielerploeg Skil-Shimano gaat niet verder met de Nederlandse coureurs Piet Rooijakkers en Floris Goesinnen. De twee coureurs passen volgens de ploegleiding niet in de plannen van de Nederlandse wielerequipe voor 2011. De twee Nederlanders verdedigden sinds 2006 de kleuren van Skil-Shimano. HOOGEVEEN - Jens van Dam uit Sas van Gent is het WK driebanden voor junioren in Hoogeveen goed begonnen. In de poule met vier versloeg de Zeeuws-Vlaming de Ja panner Yusuke Mori met 2-1 (15-9, 7-15,15-13)- De partij was een opwarmer voor de rest van het toernooi. De gemid deldes waren nog niet op het ni veau van een wereldkampioen schap. Van Dam, die deze week in de Belgische competitie een partij van 1.400 speelde, haalde nu 0.787, net als zijn tegenstander. Glenn Hofman, de grote favoriet voor de wereldtitel, versloeg op de eerste dag de Colombiaan Huber- ney Catano Ospina met 2-1. De Ha genaar speelde 1.090 moyenne. Het WK wordt gespeeld met vier poules van vier spelers, van wie de beste twee zich plaatsen voor de eindronde. De regerend kam pioen, Javier Palazón, ontbreekt omdat hij de leeftijdsgrens heeft overschreden. Philippe Gilbert (rechts) schudt Tyler Farrar van zich afvlak voor de finish door Patrick Delait SITTARD - Philippe Gilbert heeft gis teren nogmaals bewezen waarom hij als topfavoriet wordt bestem peld voor het WK wielrennen dat over twee weken in Australië wordt verreden. Met groot machts vertoon boekte de Waal van Ome ga Pharma-Lotto in Toledo zijn tweede etappezege in de Vuelta. Alleen Tyler Farrar kon op de hel lende aankomst enigszins in de buurt blijven van Gilbert. Filippo Pozzato, kopman van de Italianen op het WK, kreeg een morele tik. De Katoesja-renner moest als der de enkele fietslengtes toegeven. Ni- ki Terpstra finishte als beste Neder lander op de dertiende plek. Niet alleen Gilbert verliet Toledo met een glimlach. Vincenzo Nibali profiteerde van de lastige slotkilo- meters om zijn voorsprong in het algemeen klassement op Ezequiel Mosquera met dertien seconden uit te bouwen. De Italiaan van Li- quigas begint vandaag aan de laat ste bergetappe met vijftig secon den voorsprong. Om te vermijden dat de Vuelta als een nachtkaars zou uitdoven, heeft grote baas Javier Guillén het lekkerste snoepgoed voor het laatst bewaard. In navolging van de Tour die in 2009 tijdens het slotweekeinde over de beruchte Mont Ventoux trok en de Giro die dit jaar pas op de voorlaatste dag de Passo di Gavia trotseerde, moet het slotakkoord van de Vuelta op Start: Centrum Burgh (Haamstede) Starttijd: 12.00 uur Finish: Centrum Zoutelande Parcours: Geheel autovrij Ladies Run, MTB Tour en MiidMarnthon Jive «o volgen vanaf 12.00 uur hij omroep zcetaod op 07.9 FM öMtfes. Rabobank waterbedrijf Directie Economie en Milieu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 32