Congres: Ondernemen anno morgen ZIO congresRÜI Zeeuws Instituut voor Organisatieontwikkeling Leergang Hoger Management start 27/10 V Het succesvolle Onderne mers Congres Zeeland van 2006 krijgt een vervolg. Op woensdag 29 september 2010 vindt dit zakelijke evenement voor bevlogen ondernemers in het midden- en kleinbedrijf voor de tweede maal plaats in Theater De Mythe in Goes. Samen met ING en Synpact is MKB-Neder- land initiatiefnemer van het On dernemers Congres Zeeland en de Ondernemer is wederom de mediapartner. door Loes van der Hoeven GOES - Het Ondernemers Congres Zeeland inspireert en motiveert on dernemers. Specialisten geven op maat gesneden adviezen en succesvol le ondernemers vertellen aan de hand van vier thema's op welke wijze zij ondernemen anno morgen. Deze vier themasessies zijn: 'Kansrijk Onderne men' door Arko van Brakel van het Ministerie van Economische Zaken, 'Innovesteer in Zeeland' door Ger- bert van der Wal van Economische Impuls Zeeland, 'Hoe wordt u koplo per in de zakelijke dienstverlening' door Sasja van As-Winters van ING en 'Verder komen met ondernemen' door Juri Heise van de Kamer van Koophandel Zuidwest-Nederland. Van de verwachte 400 deelnemers is het overgrote deel eigenaar of direc teur van een onderneming. De deel nemers aan dit grootste zakenevene- ment in de regio komen dus direct in contact met de specialisten in de diver se vakgebieden. Deze unieke gelegen heid om contacten te leggen en te net werken mag dus geen enkele onderne mer missen. Als u zich nu inschrijft via www.on- dernemerscongres.nl met de code CK- MED ontvangt u bovendien 50% kor ting op de toegangsprijs van 200. Plenair ochtendprogramma De dag begint met een plenair och tendprogramma dat in het teken staat van kennis, die op inspirerende en motiverende wijze door toponderne mers wordt overgedragen. Loek Hermans, voorzitter MKB-Ne- derland: "De eerste tekenen van eco nomisch herstel gloren aan de hori zon. Ondernemers richten zich met enthousiasme op de toekomst. Het midden- en kleinbedrijf is de motor van de Nederlandse economie, dat daarom een waardevolle steun in de rug verdient. Nu investeren in een ste vig fundament van het bedrijf is cru ciaal voor het ondernemen van mor gen. Maar hoe doet u dat als onderne mer? Met wie? En welke strategische keuzes maakt u? Waar haalt u de ken nis, de inspiratie en de contacten van daan om te bouwen aan een succes volle toekomst? Als het op dit soort vragen aankomt, staan ondernemers er vaak alleen voor. MKB-Neder- land, ING en Synpact helpen u hier bij. Zij organiseren voor u het Onder nemers Congres Zeeland, waar al de ze ingrediënten aan de orde zullen ko men. Investeer één dag in uzelf als on dernemer en luister naar ervaringen van verschillende topsprekers en colle ga-ondernemers zoals Annemarie van Gaal en Arko van Brakel. Kom thuis met nieuwe energie, ideeën en con tacten om morgen weer sterk te on dernemen. Wij staan voor u klaar om u nieuwe kansen te brengen. Graag tot 29 september in Goes." Ruud van Dusschoten directeur ING Business Banking: "De groeien de economie biedt u als ondernemer extra kansen om meer uit de markt te halen. Tenminste, als u de kansen ziet en uw bedrijf in conditie is om hier op in te spelen. Maar weet u of u in conditie bent voor de toekomst? Die is noodzakelijk om in te spelen op de nieuwe mogelijkheden die er voor uw organisatie zijn. Als u wilt weten hoe u nu en in de toekomst fit kunt ondernemen in de groeiende econo mie dan is extra coaching daartoe de eerste stap. Tijdens het Ondernemers Congres Zeeland laat ik u aan de hand van inzichten en praktijkvoor beelden zien hoe u in goede conditie nog beter kunt presteren." René Boender, brain, agent, brand booster en trendsetter adviseert onder nemers na te denken over de zienswij ze van Einstein 'Als je doet watje zou hebben gedaan, dan krijg je wat je zou hebben gehad'. "Ondernemers die een geweldige kans daartoe niet willen missen en zichzelf een enorme 'energy-boost' willen geven, mogen het Ondernemers Congres Zeeland niet missen." Hijzelf geeft de aanwezi gen daartoe waardevolle 'insights mee', energie om die 'extra mile' af te leggen, waarop hun klanten wachten, en schept een realistisch beeld van de toekomstige economie. Topondernemer en investeerder An nemarie van Gaal neemt geen blad voor de mond! In 2002 verkocht zij haar succesvolle in Rusland gevestig de uitgeverij The Independent Media aan het Finse Sanoma en sindsdien in vesteert zij vanuit Amsterdam in bin nen- en buitenland, is zij regelmatig te gast in tv-programma's, schrijft we kelijkse columns voor het Financieel Dagblad en heeft inmiddels twee best sellers voor ambitieuze ondernemers uitgegeven. Netwerken "Uiteraard besteden wij veel aandacht aan netwerken", vertelt Tim van Oos terhout. Hij is projectmanager Onder nemers Congres Zeeland bij Synpact. Zijn bedrijf is gespecialiseerd in On dernemers Marketing en Business Events, zoals het Ondernemers Con gres Zeeland. "De foyer van Theater De Mythe fungeert als Business Plaza. v De aanwezigen komen daar geduren de deze dag bijeen om elkaar te inspi reren onder het genot van een hapje en een drankje. Daarnaast kunnen de deelnemers op het Business Plaza ge bruik maken van een persoonlijk ad- viesgesprek over een vooraf bespro ken keuzeonderwerp, matchmaking, live twitter en rondetafelsessies. Het Ondernemers Congres Zeeland wordt feestelijk afgesloten met een .netwerkborrel." www. o ndernemersco ngresnl "v De organisatie rekent op een volle zaal. Mail voor brochure info@zionetwerk.nl Annemarie van Gaal, topspreker op het congres.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 181