Van Lanschot Bankiers thuis in Zeeland Dé netwerkbeurs van Zuid-West Nederland Duurzaam Ondernemen in Techniek te jM IfiPfS! ZeelandhallBD.nl Schrijf uw bedrijf of organisatie nu in via contacta.nl ^rLibéma Drs. Rien de Bruine (38) is per 1 september 2010 de nieuwe directeur van Van Lan schot Bankiers in Goes. Als ge boren en getogen Goesenaar weet Rien wat er speelt in de regio en beschikt hij over een uitgebreid netwerk, mede door dat hij jarenlang actief was in het eerste team van V.V. Kloetinge in de top van het amateurvoetbal. Rien de Bruine is ondertussen bijna vijftien jaar in het bankwe zen actief en nu dan ook zakelijk gezien teruggekeerd naar zijn woonplaats Goes. Na zijn studie Bedrijfseconomie aan de Katholieke Universiteit Brabant in Tilburg was hij negen jaar werkzaam voor één van de grootbanken, waarna hij in juni 2005 de overstap naar Van Lanschot heeft gemaakt. Bij Van Lan schot is hij op de afdeling vastgoed ad vies en financieringen begonnen: van uit Rotterdam was hij voor de afdeling corporate banking actief in de regio Zuidwest-Nederland. „Van Lanschot is een full-service private bank. We rich ten ons op vermogende particulieren met een belegbaar vermogen vanaf 250.000 euro en op de ondernemer en zijn onderneming.Voor deze doelgroe pen excelleren we op het gebied van vermogensbeheer, vermogensstructu rering en financiering. In het zakelijke segment ligt de focus van Van Lanschot op middelgrote bedrijven (vaak fami liebedrijven) met een jaarlijkse omzet van minimaal vijf miljoen euro. Bij onze dienstverlening aan directeuren grootaandeelhouders is het privébelang van de ondernemer net zo belangrijk als de onderneming an sich. De busi- nessbankers van Van Lanschot bekijken de onderneming dus ook sterk vanuit het perspectief van de ondernemer als privépersoon. Wij maken steeds een belangrijke afweging tussen het zake lijke en het persoonlijke belang van de ondernemer", aldus Rien de Bruine. Betrouwbaar Van Lanschot heeft een heel solide en betrouwbaar profiel zoals onlangs ook is gebleken uit de EU-brede stress test die werd gecoördineerd door het Committee of European Banking Supervisors, in samenwerking met de Europese Centrale Bank en De Ne- derlandsche Bank. De solide kapitaals- en liquiditeitsposities van Van Lan schot Bankiers vormden ruim twee maanden geleden ook de basis voor de herbevestiging van haar stable outlook Single A- creditrating door Standard Poor's. „We hebben op eigen kracht de kre dietcrisis en de recessie doorstaan. Vertrouwen in een bank en betrouw baarheid zijn cruciaal. Van Lanschot is de oudste onafhankelijke bank van Nederland - dus geen dochter van een grootbank - met een geschiedenis die teruggaat tot 1737. Deze onafhanke lijkheid biedt ons de mogelijkheid om de belangen van onze klanten cen traal te stellen. Mede door de beperkte schaalgrootte kunnen we slagvaardig opereren, persoonlijke service aan bieden en maatwerkadvisering leve ren. Met een dertigtal kantoren in het hele land (het hoofdkantoor is in Den Bosch) staat Van Lanschot altijd dicht 1 Rien de Bruine is de nieuwe directeur van Van Lanschot Bankiers in Goes bij de klant. Vanuit ons mooie pand in Goes, dat past bij ons imago, bedienen we de hele provincie Zeeland. We zien volop kansen voor Van Lanschot om in Zeeland verder te groeien. Als je Zee land wilt bedienen dan moet je beslist ook lokaal vertegenwoordigd zijn, met bij voorkeur lokale medewerkers. Het is erg handig dat ons team letterlijk en figuurlijk de taal van de regio spreekt", legt De Bruine uit. Hij is Wilbert Aarts opgevolgd die inmiddels commercieel regiodirecteur is van Zuidwest-Neder land. „Wilbert is minstens een dag per week terug in het Zeeuwse. Dat is voor - foto: Fred Me we ons alleen maar prettig; ook hij kent de markt zeer goed." Van Lanschot Bankiers Nieuwstraat 2-6 Goes Tel: 0113-224343 www.vanlanschot.nl CONTACTA 2 t/m 4 november 2010 CONTACTA.NL is dé business-to-busiriess beurs voor de regio Zuid-West Nederland.Het thema van dit jaar in 'Duurzaam Ondernemen in Techniek', een hot issue voor 2010. Ontmoet u graag potentiële klanten en blijft u graag op de hoogte van trends en internationaal zaken doen? Meld u dan aan als exposant. Zeeiandhallen Goes is onderdeel van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 172