Contacta.nl 2010 in volle vaart vooruit Contacta.nl 2010: The sky is the limit contacta De organisatie van Contac ta.nl is de afgelopen maan den flink veranderd. Na de herpo sitionering van Zeelandhallen Goes tot new business leverancier heeft moedermaatschappij Libé- ma overeenstemming bereikt met LMG reclame multimedia om de komende driejaar de orga nisatie van dé netwerkbeurs van Zuidwest-Nederland en Vlaande ren te exploiteren. door Loes van der Hoeven GOES - De wijzigingen omvatten een vernieuwende aanpak van onder meer de sales, marketing en facilitaire diensten van Contacta.nl. Deze 'frisse wind' biedt de organisatie veel voor delen. Zo beschikken zowel Zeeland hallen Goes als LMG over een enorm netwerk dat zich veel verder uitstrekt dan alleen de provinciegrenzen. Naast Zeeland zijn vertegenwoordigers uit Vlaanderen, West-Brabant en Zuid-Holland van harte welkom. Full service reclamebureau LMG met 24 medewerkers en vestigingen in Goes, Roosendaal en Leiden is geen onbekende voor Zeelandhallen Goes. In 2008, 2009 en 2010 zorgde het be drijf van directeur/eigenaar Perry Ken tin al voor de grafische vormge ving en ondersteuning op het gebied van communicatie voor diverse titels van de beursorganisator. Frank de Bot en Monika Kloet blijven vanuit Zee landhallen Goes betrokken bij de or ganisatie van Contacta.nl en zullen mede als aanspreekpunt dienen voor standhouders. Perry Kentin: "Dankzij de veelzijdige new media disciplines die LMG in huis heeft, kunnen wij standhouders veel meer bieden dan voorheen. Het deelnamehandboek bijvoorbeeld, is digitaal verkrijgbaar en zowel expo santen als bezoekers kunnen zich via de website registreren om hun match te realiseren. Tevens zijn er allerlei mogelijkheden voor speciale wensen van de exposan ten. Die bespreken onze Contacta.nl specialisten en ambassadeurs graag met hen. Zij beschikken allen over de nodige beurservaring én over een uit gebreid netwerk. Monika Kloet is het aanspreekpunt voor sales en support. Zij is bereikbaar via telefoonnummer 0113 22 10 20. Ook al zijn de moge lijkheden nagenoeg onbegrensd, toch adviseren wij op tijd te reserveren." Contacta.nl 2010 biedt echter meer dan alleen standruimte. Exposanten kunnen zich ook presenteren in de vorm van bijvoorbeeld vlaggen en spandoeken langs de aanrij route of be plakking op deuren, wanden en ra men. Heeft u zelf ideeën of wilt u de mogelijkheden bespreken, neem dan contact op met LMG. West-Brabantplein "Op Contacta.nl kan niemand om het West-Brabantplein heen", zegt Frank de Bot. "Het straalt gastvrijheid uit, ook qua kleur en materiaalge Arnold Vanderlijde in de ring met Perry Kentin. bruik. Op het centraal gelegen Hospi tality en Netwerkplein, met zijn bar en catering faciliteiten, overheerst on der andere de Brabantse huisstijlkleur rood. Daar omheen zijn de stands ge groepeerd. Er is ruimte voor eigen standbouw, maar tegen vastgestelde all-in prijzen kunnen exposanten ook gebruik maken van uniforme stands die herkenbaar zijn aan een 'W' als kroon van West-Brabant. Op het West-Brabantplein heeft de bvo NAC Breda een eigen geel-zwarte stand. NAC wil zich steeds meer pro fileren in het Zuidwest-Nederlandse en is druk doende haar circa 600 busi nessclubleden en hun relaties te en thousiasmeren voor beursdeelname. Bij voldoende belangstelling verkleint NAC de fysieke afstand tussen West-Brabant en Goes met het inzet ten van pendelbussen tussen het voet balstadion en de Zeelandhallen." Masterclass beursprofilering Op 23 september 2010 vertellen beursgoeroe Han Leenhouts van Sales Pepper en Kees Kuijlaars van Brave Decisions in de Zeelandhallen alles over de manier, waarop exposanten zich het beste kunnen profileren op Foto: LMG een vakbeurs en hoe zij meer euro's uit hun stand kunnen halen. Exposan ten en hun standbemanning, relaties van mediapartner de Ondernemer en van de Business Club van NAC ont dekken tussen 14.30 en 17.00 uur hoe zij de juiste 'klik' met hun bezoe kers kunnen krijgen en hoe 'netwer ken' nu eigenlijk werkt. Vanzelfspre kend kunnen ondernemers de beide gastheren ook benaderen voor een masterclass of workshop binnen hun eigen bedrijf, maar de Coiitacta.nl masterclass is gratis, mits u zich voor 20 september inschrijft via www.con tacta. nl of telefonisch via 0113 85 08 99. En wilt u dat de andere deelne mers u weten te vinden, breng dan minstens 50 visitekaartjes mee! Op die dag krijgt u tevens ruim schoots de gelegenheid, vragen te stel len aan de beursorganisatie. Op woensdagochtend 3 november wBrdt het beursrestaurant 'the place to be' voor studenten en starters op de ar beidsmarkt, maar ook 45+-ers en uit stromen van het UWV ervaren tij dens speeddates hun kansen en moge lijkheden op de banenmarkt. De HZ en het ROC zullen die ochtend com- petentietesten verzorgen. Inspirerende Workshops met BN-ers Bekende Nederlanders verzorgen op 3 november in de zalen van Bowlland inspirerende gratis seminars. Ex-prof boxer Arnold Vanderlyde legt onder de titel 'Fighting for Success' de link tussen topsport en het zakenleven. Tij dens 'De wil om te winnen' vertelt oud-topschaatser Hein Vergeer dat succes allerminst vanzelfsprekend is, maar dat je veel tegenslagen moet overwinnen om succesvol te kunnen worden. Op 4 november ten slotte, licht Jort Kelder op inspirerende wijze toe, hoe hij erin is geslaagd, veel meer te kun nen bieden dan alleen 'Bij ons in de PC.' "Op het Thema Podium in de specia le,'Duurzaam Ondernemen Hal' kun nen ondernemers die duurzaam on dernemen in techniek, laten zien hoe zij dat doen. Een vakjury toetst de meest duurzame ondernemer en be loont die met de Contacta.nl 2010 award. Meldt u ook daarvoor snel aan, want vol=vol!", aldus Perry Ken tin. www.contacta.nl Frank de Bot. LMG reclame 8c multimedia nieuwe organisator Contacta.nl Experts en ambassadeurs staan voor u klaar Onbegrensde mogelijkheden om uw bedrijf te profileren Grootste voetbal businessclub van Nederland scoort op het W est-Brabantplein Gratis pendeldienst tussen NAC Breda stadion en Zeelandhallen Beursprofilering loont! Mis de Masterclass op 23 september niet Ontmoet jong en ervaren toptalent tijdens speciale ochtendsessie op 3 november BN-ers bewandelen met u de loodzware weg naar de top Ding mee naar de Contacta.nl 2010 award op het Thema Podium in de 'Duurzaam Ondernemen Hal' Perry Kentin.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 171