Telecom Security levert creatief maatwerk Uitzendbureau de Pooter groeit stevig door «S TERNEUZEN - Vanuit een prachtig nieuwbouwpand aan de communicatielaan in Terneu- zen, dat precies een jaar geleden werd betrokken, levert Telecom Security maatwerk voor de clien tèle. Het werkgebied is Zeeland en West-Brabant. Martin Meertens en zijn compagnon Francis Diele- man zijn negen jaar geleden van start gegaan met Telecom Secu rity. Naast telefonie data onder scheidt deze onderneming zich als specialist bij uitstek op het gebied van inbraakdetectie, branddetec tie, camerabewaking en toegangs controlesystemen. Martin en Francois zijn echte techneu ten die met creativiteit passende maat werkoplossingen creëren voor hun klan ten. Ze zorgen dan ook voor de nodige toegevoegde waarde. „Waar wij voor staan? Om techniek te implementeren in pasklare oplossingen. Producten zijn er genoeg, maar de kunst is om er een samenhangend geheel van te maken, om de klant veel gebruikersgemak en com fort te bieden.Wij bouwen concepten en ontwikkelen systemen om de klant vol ledig te ontzorgen", aldus Francois Die- leman. Beveiliging van gebouwen in de particuliere, bedrijfs- en publieke sector neemt een steeds belangrijker plaats in. Telecom Security Zeeland biedt een totaalpakket aan disciplines waarmee integrale beveiliging wordt geboden. De onderneming onderscheidt zich met enkele specifieke dealerschappen in Zeeland. Zo is het bedrijf prefered dealer van Honeywell en Xelion. Bovendien is Telecom Security erkend Borg Bevei ligingsbedrijf en NCP erkend brandde- tectiebedrijf. Iedere beveiligingsinstallatie wordt volledig naar wens van de klant en eventueel diens verzekeraar ontworpen en geïnstalleerd, rekening houdend met alle geldende voorschriften en wettelijke eisen. Voor certificering ten bate van de verzekering kan Telecom Security Zeeland eveneens zorgdragen. Beveiliging is groeimarkt „De beveiliging is een groeimarkt met steeds verfijndere technieken. Bijvoor beeld op het gebied van videoverificatie waarmee men op afstand kan kijken wat er gebeurt in een gebouw. Als een klant met een vraagstelling komt, lossen we dat vaak creatief op, via een andere weg dan de geijkte.Toen we nieuw waren op de markt hebben we altijd een stapje ex tra moeten doen. Ook tijdens de crisis hebben we dat stapje extra gedaan. We deden alsof er geen crisis was en zijn ons blijven focussen op de langere termijn en op de kansen die er wel zijn. We zijn blijven investeren in mensen en kennis en hebben een gloednieuw bedrijfspand met uitstraling neergezet, om klaar te zijn voor de toekomst", vertelt Martin Meertens. Telecom Security ontwerpt, installeert én onderhoudt inbraak- en brandmeldinstallaties, camerabewaking en toegangscontrolesystemen. Boven dien staat haar storingsdienst 365 dagen per jaar, 24 uur per dag paraat. Als erkend branddetectiebedrijf kan Te lecom Security het hele traject voor realisatie van een brandmeldinstallatie verzorgen, van ontruimingsinstallatie tot pictogrammenverlichting en van noodverlichting tot automatische door melding naar de plaatselijke brandweer. Gebouwen worden steeds groter, ho ger, complexer en risicovoller. Voor de 1 De compagnons Francois Dieleman en Martin Meertens. brandveiligheid van zulke gebouwen blijken de traditionele organisatorische en bouwkundige brandveiligheidsmaat regelen alleen niet meer genoeg té zijn. Daardoor is het noodzakelijk deze maat regelen aan te vullen met brandbeveili gingsinstallaties. „We kunnen een totaal oplossing bieden die geheel volgens de regelgeving op dit gebied is goedgekeurd door zowel lokale overheden als verze keringsmaatschappijen. Tezamen met de overige disciplines kunnen wij integrale beveiliging bieden", aldus de beide on dernemers. Telecom Security Zeeland is erkend Borg beveiligingsbedrijf voor wonin gen, bedrijven en instellingen, winkels en showrooms. „Wij zijn bevoegd om inbraaksystemeri te ontwerpen, te instal leren, te onderhouden en te certificeren. Voor elk pand geldt een risico van in braak, vandalisme of brand. Het risico op een gebeurtenis kan worden verminderd door het treffen van de juiste beveili gingsmaatregelen. De door ons aangebo den inbraaksystemen zijn van zeer hoge kwaliteit en volledig naar de wensen van de klant te installeren. Tevens bestaat de mogelijkheid om zich aan te laten sluiten bij een centrale meldkamer. Deze zal bij calamiteiten op juiste wijze direct actie ondernemen." Telecom Security Zeeland levert ui teraard ook telecommunicatieoplossin- gen voor het vaste en het mobiele net. Tevens zorgt men voor installatie, service en onderhoud van telecomsysteem. Telecom Security Zeeland BV Communicatielaan 25 Terneuzen Tel: 0115-649 990 Fax: 0115 -616 451 E-mail: info@ts-zld.nl www.ts-zld.nl Tim de Pooter: „Wij proheren mensen perspectief te bieden met goede arbeidsovereenkomsten en -opleidingsmogelijkheden.'" AXEL - In weerwil van de economische crisis is Uit zendbureau de Pooter in de af gelopen tijd flink gegroeid. De toenemende vraag van de klan ten heeft ertoe geleid dat in een periode van twee jaar het aantal arbeidskrachten van De Pooter meer dan verdubbeld is, van 200 tot 450 medewerkers. Het betref fen zowel mensen met een tijde lijk- als vast dienstverband. Door de snelle groei is Uitzendbureau de Pooter zelfs genomineerd voor de FD Gazellen Award voor het middenbedrijf van het Financieel Dagblad. Uitzendbu reau de Pooter levert van oudsher logis tieke-, technische- en productiemede werkers voor diverse bedrijven in de ka naalzone. Het Axelse bedrijf is in de loop der jaren steeds meer tegemoetgekomen aan specifieke profielen zoals procesope rators, ICT-ers, vorkheftruckchauffeurs, laboranten, storingsmonteurs, logistieke- en administratieve medewerkers. Naast uitzend- en detacheringwerk verzorgt de Pooter eveneens de loonadministratie voor verschillende bedrijven. De klanten zijn met name afkomstig uit de chemi sche industrie,bouw, horeca en MKB. De dienstverlening varieert van het leveren van flexwerkers en vakantiekrachten tot het bijhouden van de loonadministratie voor de klanten. „Wij werken veelal voor de chemische- en overige industrie en leiden ook veel mensen op. bijvoorbeeld tot procesoperator, onderhoudsmonteur of Elektro en Instrumentatie monteur (E I monteur).We leiden op tot MBO 4, zodanig dat onze mensen na verloop van tijd vaak in vaste dienst komen bij de opdrachtgevers. Meer dan vijftig mensen volgen via ons een opleidingstraject", aldus Tim de Pooter. Van oudsher zijn grote bedrijven als Dow enYara belang rijke opdrachtgevers van Uitzendbu reau de Pooter.Via het Business Proces Service Center (BPSC) heeft het Axelse uitzendbureau in het afgelopen jaar veel extra administratieve arbeidskrachten geleverd aan Dow. „Sinds kort zijn wij ook hofleverancier van de customer service desk van BPSC. Voor het BPSC leveren we veel logistieke planners en administratieve medewerkers voor de afdeling 'purchasing', waar men de cre diteurenadministratie voor Dow in heel Europa verzorgt." Aantrekkelijk werkgever Uitzendbureau De Pooter profileert zich als aantrekkelijk werkgever met goede salariëringen, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en ruime oplei dingsmogelijkheden. Zo is de Axelse onderneming Erkend Leerbedrijf voor deVapro waarbij men (potentiële) werk nemers via het ROC opleidingen kan aanbieden tot procesoperator MBO 4. De Pooter wordt ook door Kenteq er kend als leerbedrijf. Dit kenniscentrum voor technisch vakmanschap bevordert de loopbaan van vakmensen in de me taal, elektro- en installatietechniek. Kwaliteit, flexibiliteit en veiligheid zijn de speerpunten van beleid van Uitzend bureau de Pooter.Veiligheid op de werk vloer is een hoge prioriteit, zowel voor De Pooter als voor haar klanten. Het technisch personeel dat te werk gesteld wordt in de industrie of de bouw be schikt standaard over de benodigde cer tificaten en diploma's. „We worden jaar lijks door Bureau Veritas gecontroleerd voor het VCU certificaat (Veiligheids Checklist Uitzendbureaus), hetgeen als keurmerk gezien kan worden voor het voeren van een correct beleid inzake veiligheid, gezondheid en milieu. We onderscheiden ons door een heel direct contact met klanten en medewerkers. We proberen jongeren te interesseren voor techniek om de (toekomstige) uit stroom op te vangen. Het (dreigende) te kort op de arbeidsmarkt veroorzaakt een rem op de economische groei. Wij pro beren mensen perspectief te bieden met het aanbieden van goede arbeidsover eenkomsten voor onbepaalde tijd en vol doende opleidingsmogelijkheden", aldus Tim de Pooter, die de derde generatie van het familiebedrijf vertegenwoordigt. Zijn grootvader, net als zijn vader Ko de Pooter genaamd, startte in 1951 met een eigen bedrijf. In de beginjaren was De Pooter voornamelijk actief in laag geschoolde havengerelateerde logistieke functies en loonwerk; zwaar werk zoals schepen laden en lossen en agrarische werkzaamheden. Anno 2010 levert De Pooter een breed scala medewerkers van diverse niveaus voor verschillende bran ches. UITZENDBUREAU DE POOTER Noordstraat 6 Axel Tel: 0115-562230 Fax: 0115-564064 E-mail: info@depooter.nl www.depooter.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 166