Notarissen Terneuzen laagdrempelig Eerste lustrum Installatie Techniek Zeeland Loof Segers Poppe De notarissen Jan Poppe, Jan Loof en Imca Segers voor hun kantoor aan het Terneuzense Claushof. TERNEUZEN - Notarissen Terneuzen is een modern flexibel kantoor dat graag de tijd neemt voor de clièntele. Inclu sief de drie notarissen mr. Imca Segers, mr. Jan Loof en mr. Jan Poppe bestaat het professionele team uit een twintigtal medewer kers. Notarissen Terneuzen staat klaar voor haar clientèle als deze, zakelijk of privé, belangrijke stap pen wil zetten. Een notaris bouwt veelal een vertrouwensband op met de mensen doordat deze steeds terugkomen. Iedereen krijgt in zijn leven te maken met momenten waarop 'iets geregeld' moet worden. Een huwelijk, een partnerschap, een erfenis; allemaal zaken die je vaak niet alleen kunt afhandelen en waarbij een onafhankelijke en onpartijdige deskun dige nodig is: de notaris. Mensen kopen een huis, gaan trouwen, starten een on derneming, gaan eventueel scheiden en krijgen helaas ook te maken met sterfge vallen. Voorbeelden van familiezaken die men via het Terneuzense notariskantoor kan regelen zijn: een samenlevingsover eenkomst of huwelijksvoorwaarden, ge registreerd partnerschap, de voogdij over een kind, bewindvoering, echtscheiding, de afwikkeling van een nalatenschap, het opstellen van een testament. Ondernemingsrecht Naast het familierecht is Notarissen Ter neuzen gespecialiseerd in ondernemings recht en bedrijfsonroerend goed. Het kantoor heeft vanwege haar betrokken heid dan ook een gedegen adviespraktijk. „Vaak kun je geen standaardoplossing uit de kast trekken. We denken graag mee met de mensen en geven juridische ad viezen. In deze adviezen nemen wij zo wel de zakelijke als de persoonlijke kant van de zaak mee", aldus Imca Segers. Ze vervolgt dat het essentieel is om hetgeen eerder bij notariële akten geregeld is, tij dig aan te passen aan de veranderende si tuaties. „Zaken zijn niet meer levenslang geregeld omdat er in een mensenleven vaak veel verandert. Uitgangspunten veranderen eveneens. Bijvoorbeeld: Hoe zorg je er voor dat een opgebouwd ver mogen zo voordelig mogelijk bij de vol gende generatie terecht komt, in plaats van hoe bouw je een vermogen op? Een belangrijk middel daarbij is het maken van een testament. De omstandigheden veranderen te vaak en te snel om het testament onbeperkt in een la te laten liggen." Jan Loof: „Op het gebied van vennootschapsrecht verlenen we onze diensten ook vaak aan maatschappelijke instellingen (zorginstellingen, scholen) en aan (kleine) verenigingen en stich tingen. Een vereniging die bij notariële akte wordt opgericht biedt de nodige voordelen, bijvoorbeeld het feit dat een bestuurder beter tegen aansprakelijkheid is beschermd." Agrarische ondernemingen Notarissen Terneuzen beschikt ook over alle noodzakelijke expertise voor vraag stukken die spelen rond agrarische on dernemingen. Mr.Jan Poppe is agrarisch specialist bij uitstek. „Wij adviseren veel agrarische ondernemingen, maar ook overheden zoals het Ministerie van Land bouw. Zeker bij agrarische zaken is up- to-date kennis van relevante wetgeving gewenst. Voor een goede advisering is het belangrijk dat wij er als notaris in het voortraject al bij betrokken zijn, samen met andere dienstverleners zoals banken en accountants", aldus Jan Poppe. Uittredende ondernemers Een goede juridische afdekking is ook van groot belang bij bedrijfsopvolging of voor het geval een ondernemer zijn droom juist niet weet te verwezenlijken: bescherming tegen aansprakelijkheid bij faillissement. Uittredende ondernemers staan voor een belangrijke keuze. Moet het bedrijf binnen de familie dan wel extern worden overgedragen of kunnen de .bedrijfsactiviteiten beter beëindigd worden? „De structuur van een onder neming moet goed staan. Bij eventuele obstakels is het veel lastiger als er geen goed fundament is. Zeker in de huidige economische omstandigheden is het es sentieel om alles perfect te regelen. Bij opvolging en overdracht is met name 0111 fiscale redenen, een holding construc tie vaak interessant. Voor een startende ondernemer kan het in het kader van bescherming tegen aansprakelijkheid in teressant zijn om een BV op te richten in plaats van een eenmanszaak", verklaart Imca Segers. Notarissen TERNEUZEN Claushof 2 Terneuzen Tel. 0115-617977, Fax. 0115-630216 E-mail: info@notarissen-terneuzen.nl www.notarissen-terneuzen.nl Terneuzen - Goed instaiia- tiewerk vormt de beste basis voor elke woning of gebouw. Lo gisch dus dat men daar voldoende aandacht aan wil besteden. Perfect installatiewerk kan alleen worden geleverd door een ervaren en er kende installateur. Eén die van alle markten thuis is. Bij Instal latietechniek Zeeland.B.V. is dat absoluut het geval. Bij dit bedrijf zijn alle disciplines onder één dak verenigd. Installatie Techniek Zee land is een dynamische organisatie en opereert vanuit bakermat Ter neuzen voornamelijk in de pro vincie Zeeland. De onderneming heeft zich in haar vijf jarig bestaan geprofileerd als totaalinstal lateur: van een lekke dakgoot repareren tot een nieuwe verwarmingsketel plaatsen en van ventilatie tot sanitair. Het grote voordeel van Installatie Techniek Zeeland is dat diverse installaties door één bedrijf worden uitgevoerd. Alle voorkomende werkzaamheden vanaf de advies- en ontwerpfase tot aan de uit voering en oplevering van de installaties en ook de service na oplevering kan voor de klanten geheel verzorgd worden (ook in project-verband). Een uitgebreid team *4$ Installatie Techniek Zeeland b.v Installatie Techniek Zeeland BV COMMUNICATIELAAN 25 TERNEUZEN Tel: 0115-613020 Fax: 0115-619517 e-mail: info@it-zld.nl www.it-zld.nl van gemotiveerde en gecer tificeerde medewerkers zijn thuis op alle installatiegebie- den zoals gas-, water-, ver warming-, el èktra-i ns talla ties sanitair, luchtbehandeling, airconditioning, alarminstal laties, spraak/data-bekabeling, brand- en inbraakalarmering. Vertrouwd Het team is onlangs versterkt met enkele medewerkers van firma De Dijcker. De gebroe ders Fons en Adri de Dijc ker genieten inmiddels van hun welverdiende pensioen, terwijl hun bedrijfsactivitei ten ook bij Installatie Tech niek Zeeland in vertrouwde handen zijn: alle lopende en nieuwe opdrachten evenals het complete centrale ver warmingspakket met gega randeerde service. Bouwen of verbouwen: de vakkundige medewerkers van Installatie WêêèêêM 1 Techniek Zeeland zijn de klanten ook graag van dienst bij de aanleg en het onder houd van alle benodigde elektrotechni sche installaties. Met de laatste stand van technische ontwikkelingen kunnen de installaties aanzienlijk comfort verhogend gemaakt worden waarbij de klant als ge bruiker van het pand centraal staat. Instal latie Techniek Zeeland staat onder andere voor alle elektrotechnische installaties, domotica systemen en -installaties, data-, camera- en telefoonverbindingen,inbraak- en brandbeveiligingssystemen, (nood) ver lichting, klimaatbeheersing. Men beschikt ook over ruime kennis en ervaring in het ontwerpen en uitvoeren van doordachte lichtplannen. Verlichting is tenslotte een van de belangrijkste sfeerbrengers in en om het gebouw. Bij het maken van een lichtconcept wordt rekening gehouden met de kenmerken en functies van de ruimte, de te verlichten objecten, de sfeer, de mensen en technische aspecten zoals energiebesparing. 'One-stop-shop' De veelzijdigheid en flexibliteit maken Installatie Techniek Zeeland een perfecte 'One-Stop-Shop' partner voor het ont werp, uitvoering en projectmanagement in meerdere installatiedisciplines. Uiteraard kan men na installatie bij Installatie Tech niek Zeeland ook terecht voor service en onderhoud. De onderneming is lid van de organisatie UnetoVNI. In het traject van advies, aankoop en installatie besteedt In stallatie Techniek Zeeland grote aandacht aan de continuïteit van de te leveren en installeren apparatuur. Allereerst door het voeren van kwalitatieve en professionele merken, maar in het geval van onverhoop te storingen staat de servicedienst 24 uur per dag ter beschikking. Installatie Tech niek Zeeland staat garant voor vakman schap met een hoog gehalte aan toege voegde waarde. Ieder zichzelf respecterend installatiebedrijf kan natuurlijk een leiding aanleggen van A naar B, maar het gaat juist om de extra sendee. Hoe ga je met de klant om? Installatie Techniek Zeeland zorgt voor vakkundige maatwerkoplos singen, hetgeen de opdrachtgever in hoge mate waardeert. De totaalinstallateur heeft voor het onlangs geopende crematorium Monuta in Terneuzen vrijwel alle elek trotechnische en werktuigbouwkundige installaties verricht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 164