Van Rijn Installatie verruimt de horizon Hans Porreij biedt complete containerlijn Handelsonderneming voorziet in deskundig advies en goede service Van Rijn installatie HANDELSBEDRIJF PORREIJ VOF Jan Allewijn (directeur-eigenaar): ,,We hebben alle disciplines in huis." AXEL - Van Rijn Installa tie, ofwel Gebrs Van Rijn, blijft het blikveld verruimen. Het multidisciplinaire installa tiebedrijf uit Axel, dat sinds de oprichting in 1878 aan de Koe straat is gevestigd, verhuist nog dit jaar naar een ruimer en mo derner pand aan de Buitenweg 15 (in het voormalige pand van Haak Houthandel). Om de hele regio Zeeuws-Vlaanderen nog beter te bestrijken opereert Ge brs. Van Rijn sinds 1 november 2009 tevens vanuit een vestiging in Oostburg. De onderneming telt daardoor twee BV's: Van Rijn Axel BV en Van Rijn Oost burg BV. Koper- en blikslager Jacob Sareis van Rijn startte in 1878 een eigen zaak.Van Rijn ontwikkelde zich geleidelijk van kop- en blikslager tot loodgieter. Toen in Axel in de vorige eeuw overgestapt werd op stadsgas, veranderde Van Rijn van loodgieter- naar gasfitterbedrijf. In 1941 stapte Jaap van Rijn, een neef van de gebroeders Cornelis en Adriaan van Rijn (de zoons van de grondlegger), in het bedrijf. Hij maakte van Van Rijn een volwaardig installatiebedrijf, met de disciplines loodgieterij, zink, dakwer ken en elektrotechniek. In 1990 nam zijn zoon Kees van Rijn de zaak over en verkocht het bedrijf eind 2004 aan Jan Allewijn, de huidige directeur-eige naar. Onder zijn verfrissende leiding is de onderneming volledig opgebloeid. Waren er bij zijn aantreden 'slechts' 13 mensen in dienst, inmiddels zijn dat er 31, exclusief het ondernemersechtpaar Jan en Tanja Allewijn. Van deze 31 medewerkers zijn er een vijftal werk zaam vanuit de vestiging in Oostburg, die aangestuurd wordt door Peter van Oirschot uit Zuidzande. Particuliere markt De sfeer binnen het bedrijf is erg fa miliair, hetgeen mede tot uiting komt in de lange dienstverbanden en het ge ringe ziekteverzuim. Recentelijk heeft er een werknemer afscheid genomen na maar liefst een dienstverband van 45 jaar. Er is dan ook momenteel een va cature voor een monteur inzake mon tagewerkzaamheden van elektrotech nische werkzaamheden, in renovatie en kleine nieuwbouw in de particulie re woningbouw. De werkzaamheden van Van Rijn zijn anno 2010 zeer uit eenlopend. ,,We hebben inmiddels alle disciplines in huis op het gebied van installatiewerkzaamheden: van het tra ditionele loodgieterswerk en sanitair, centrale verwarming en dakbedekking tot alle soorten elektrotechnische in stallaties voor de woningbouw, utiliteit en de zorgsector. De beveiligingswerk zaamheden zijn vanwege de grote vraag vanuit de markt, met name on dernemers uit Axel en omstreken, flink toegenomen. We hebben afgelopen zo mer hetVEB certificaat binnengehaald: Vereniging van Europese Beveiligings bedrijven. Bovendien hebben we een 24 uurs servicedienst voor onderhoud en storingen aan installaties.We kunnen nu ook de meest uitgebreide en gecom pliceerde tekeningen overhandigen via een compleet CAT Systeem en eigen plotters. Recentelijk is daartoe bij ons een vakkundige tekenaar in dienst ge treden. Met name vanuit de zorgsector is er vraag naar kwalitatieve tekeningen, bijvoorbeeld een legionella beheers plan. We krijgen veel opdrachten vanuit de zorg zoals van Woongoed Zeeuws- Vlaanderen en Clavis.We proberen ons steeds verder te professionaliseren, maar blijven absoluut ook de particuliere markt zo optimaal mogelijk bedienen. Wij hechten juist heel veel waarde aan het op maat bedienen van particulieren: van het verhelpen van een lekkage of het repareren van de verlichting tot het renoveren van een badkamer. Natuur lijk vraagt de aannemerij veel aandacht, maar wij willen de particulieren abso luut niet vergeten." Gebrs. Van Rijn BV Koestraat 9 Axel Tel: 0115-561717, Fax: 0115-564644. E-mail: info@cebrsvanrijn.nl, www.cebrsvanrijn.nl TERNEUZEN - Handelsbe drijf Hans Porreij levert tegen concurrerende prijzen nieuwe en gebruikte containers in vele maten en soorten. Het bedrijf is specialist bij uitstek in het verkopen en instal leren van containers en modulaire gebouwen. De aanwezige kennis en ervaring in het bedrijf, zorgt voor maatwerkoplossingen, afgestemd op de specifieke wensen van de klant. Hans Porreij voorziet in de complete con tainerlijn, van staal tot plastic, in diverse soorten en maten. Het Zeeuws-Vlaamse bedrijf is al bijna twintig jaar het juiste adres voor opslagcontainers, zeecontai ners, perscontainers, brandwerende kasten, containers met lekvloeren en verplaatsbare kantoorunits. Hans Porreij heeft zich sinds enkele maanden eveneens toegelegd op plastic containers vanaf 240 tot 1700 liter, bestemd voor fracties papier en restafval in opdracht van gemeenten, bedrijven en instellingen. Daarnaast levert de onderne ming ook kunststof bakken, kratten en pa letten voor onder andere cateringbedrij ven en de visbranche. Plastic containers zijn voor een brede doelgroep inzetbaar. Bij Hans Porreij kan men tevens altijd te recht voor modificatie van containers. Vernieuwende technologie Het uitgebreide pakket aan producten is onlangs aangevuld met vernieuwende technologie voor de hele Benelux. Hier door is Handelsbedrijf Porreij in staat gebruikers van modulaire huisvesting of containervoorziening een eigentijdse en passende oplossing te geven, of het nu gaat om kantoorruimtes, schoolgebou wen of kantines. Het werkgebied van deze handelsonderneming is Zeeland en Brabant. Opdrachtgevers zijn afkomstig uit bedrijfsleven en (semi) overheid. Ondergrondse- en perscontainers Bovendien is Hans Porreij onlangs gestart met een gevarieerd aanbod van (semi) on dergrondse en perscontainers. „Kernacti viteiten van deze handelsonderneming zijn containers-kantoorunits (losse- en schakelgebouwen); ondergrondse en se mi ondergrondse containers, plastic con tainers; reparatie en onderhoud, (semi) Ondergrondse containers vormen een nieuwe hygiënische methode om afval te verzamelen. Er zijn tal van voordelen mee gemoeid zoals: eenvoudig te installe ren, proper en efficiënt ledigen, grote ca paciteit plus geen onderhoud, geen geur- hinder en geen ongedierte", aldus Hans Porreij. De IJzendijkenaar van origine is al 25 jaar zelfstandig ondernemer. Hans startte vijftien jaar geleden met container afzetbakken, bestemd voor bijvoorbeeld puin, papier, en dergelijke. Gedegen advies Al snel breidde zijn portfolio zich uit met opslagbakken (dichte- of zeecontainers) inclusief modificatie. Daarna werden aan het productenpakket ook kantoorunits toegevoegd. „Inclusief de plastic contai ners kom je dus aan een complete contai nerlijn. Het ligt aan de soort afvalstroom of de bestemming, welke soort of type container het meest geschikt is. Prioriteit in onze bedrijfsvoering is het geven van een fatsoenlijk advies tegen een redelijke prijs. Een goede prijskwaliteit verhouding is essentieel. Een groot probleem bij kopen via internet is de gebrekkige voorlichting. Wij zorgen juist voor gedegen advies en persoonlijke aandacht", verklaart Hans Porreij. Pierssenspolderstraat 117, 4541 GL Sluiskil Tel. 0115-471846, Fax 0115-472340, GSM 06-53261950 E-mailinfo@porteij.nl Website: www.porreij.nl - Éi Hans Porreij hij een recent geleverde zelfpersende container aan caravanpark Nooit Gedacht te Nieuwvlie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 156