A.C. Rijnberg Laspartners biedt veel toegevoegde waarde TERNEUZEN - Steenbakker Partners Lastechniek uit Temeuzen opereert vanaf eind dit jaar onder de naam Laspartners Zeeland. Behalve voor Steenbakker is Laspartners ook de nieuwe naam voor de zusterbedrijven Autogeen uit Rotterdam en Triton uit Sliedrecht. Begin september is bekend geworden dat Laspartners verder groeit. Na een fusie behoren ook de bedrijven Gascare, Bron Gouda, beiden uit Gouda en Servlas uit Purmerend tot de groep. Al deze bedrijven hebben een rijke historie en een goede naam als technische groothandel in de las- en snijtechniek. NIEUW!!! =31 DETHON LEVERT MOOI WERK! Internationale transporten Op- en overslag Ook voor feesten en partijen kunt u bij ons terecht Al meer dan 100 jaar hét adres voor de lekkerste mosselen 35-uur nascholing met E-learning (VTO) Vraag informatie over onze opleidingen: vakbekwaamheid C vakbekwaamheid ADR - gevaarlijke goederen rijbewijs C CE nascholing beroepschauffeurs ^TRAINING Nijverheidsstraat 9 havennr.1630 Tel. 0115-694199 4538 AX Temeuzen Fax 0115-694942 Postbus 189 www.rijnberg-logistics.nt opleiding "^training 4530 ad Temeuzen info@rijnberg-logistics.nl Dethori begeleidt mensen met een achterstand op de arbeidsmarkt naar werk dat precies past bij hun capaciteiten en bij hun scholing. Vaak zijn onze klanten prettig verrast door wat Dethon allemaal doet en kan. Uitgebalanceerde bedrijfsprocessen en zeer loyaal en gemotiveerd personeel bezorgen Dethon al jaren tevreden klanten. Wij vinden een goede balans heel belangrijk. Voldoende uitdaging in het werk, maar altijd passend bij persoonlijke capaciteiten. Dan functioneren mensen goed, hebben plezier in hun werk en zijn optimaal gemotiveerd. En dat merkt u meteen a.ls u met Dethon te maken heeft. Wilt u meer weten over Dethon? Kijk dan op onze website. groen industrie j integratie Mr. F.J. Haarmanweg 33 4538 AN Temeuzen T 0115-675200 info@dethon.nl www.dethon.nl A.C. Rijnberg transportserVice b.v. Temeuzen - Holland A.C. Rijnberg transportservice b.v. Postbus 189 4530 AD Temeuzen Tel +31 115 612 384 Fax+31 115 694 942 www.rijnberg.com info@rijnberg.com Gerben, Jurgita en medewerkers heten U van harte welkom. Visserslaan 1 4553 BE Philippine T. +31 (0) 115 491313 - Keuken open van 11.30 uur tot 21.00 uur. Sluitingsdagen: woensdag na 14.00 uur donderdag de hele dag. www.defijnproever.com Rustig terras voor en achter Speelmogelijkheden voor kinderen binnen én buiten Buffetten, óók bij u thuis Romantisch dineren bij het haardvuur Maandelijks wisselende menu's Gert Eilander, directeur en mede-eigenaar van Laspartners. „Het zijn soortgelijke bedrijven die allemaal actief zijn ten behoeve van de metaalverwerkende industrie. Ons klantenbestand in Zeeland varieert van kleine constructiebedrijven tot grote in dustriële ondernemingen zoals Heerema en Damen.We leveren bijvoorbeeld ook aan de voedingsverwerkende industrie en de chemische sector zoals toeleve- ranciersbedrijven voor Dow. Gelukkig trekt de chemie wereldwijd weer aan waardoor onze klanten, de toeleveran ciers, het weer drukker gaan krijgen. Als Laspartners willen wij voor onze klanten echt partner zijn in de las- en snijtech niek", aldus ir. Gert Eilander, directeur en mede-eigenaar van Laspartners. On der de nieuwe bedrijfsnaam Laspartners wordt vanuit Temeuzen ook de Belgi sche BVBA aangestuurd. Zo worden ook Belgische metaalverwerkende be drijven waaronder de kerncentrale in Doel beleverd. Dienstverlening In 1999 heeft Peter Steenbakker zijn bedrijf verkocht aan onder andere Gert Eilander en Wim Jansen. Later is Gerrit Eilander senior toegetreden tot het be drijf. Anno 2010 is de dagelijkse leiding volledig in handen van Gert Eilander. Van oudsher heeft Steenbakker Las techniek zich altijd heel sterk gericht op dienstverlening; diensten en handel gaan er hand in hand. Deze bedrijfsvoering wordt uiteraard gecontinueerd. ,.Het gaat bij ons niet alleen om het snel en correct leveren van een pakje elektroden, een snijbrander, een fles gas, een lasap paraat of een lashelm. Het gaat ook om onze service, ons pakket van diensten, zoals verhuur van apparatuur, reparatie, onderhoud, advies en opleidingen. Goe de advisering om bijvoorbeeld de kwali teit bij onze klanten te verbeteren en de kosten van het laswerk te verlagen." Samenwerking De bundeling van krachten tussen Steen bakker en de andere bedrijven leidt tot de nodige voordelen. „Bij de integratie van de activiteiten maken we gebruik van eikaars producten en diensten. Hier door kunnen we onze klanten een com pleter pakket aanbieden." Bij Laspartners zijn leveringssnelheid, kwaliteit en be taalbaarheid met elkaar verenigd. „Onze missie is dat de klant tevreden met ons. is en op ons kan bouwen. Gelukkig er varen de klanten ons als laagdrempelig en toegewijd. Of het nu gaat om com merciële-, technische- of administratieve medewerkers: Onze mensen zijn gemo tiveerd en stralen dat ook uit naar onze klanten", aldus Gert Eilander. „We wil len de beste toeleverancier zijn op het gebied van las- en snijtechniek. Ontzor- gen van onze klanten staat voorop. Wij willen graag dat onze klanten succesvol zijn, mede dankzij Laspartners." Hughersluis 29 Terneuzen Tel: 0115-615777 Fax:0115-615888 zeeland@laspartners.com www.laspartners.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 154