Wagenvoorde Lastechniek bouwt uit Lastechniek b,v. Wagenvoorde Prior Fusie Overnames; dé onafhankelijke overname adviseurs Nieuw bedrijf beschikt over onderscheidend vermogen - FUSIE OVERNAMES van' ons bedrijf nog beter tot zijn recht. Die kracht is het ondersteunen van de klant bij lasprocessen waarbij het speci fiek gaat om efficiency en continuïteit. De nieuwe werkplaats is ruimer van opzet en verder geprofessionaliseerd. Zo kan een lasrookafzuiginstallatie (zonder dakdoorvoer) worden gedemonstreerd, die Wagenvoorde zeifin gebruik heeft", aldus directeur Ben Mol. De scholing van lassers vindt nu plaats in een afzonderlijke ruimte binnen het bedrijfsgebouw, die voldoet aan alle arbo-regels. De inrichting van de las- school kan zonder overdrijven toon aangevend worden genoemd in de regio. Inmiddels hebben verkoopmanager Frans Huvers en hoofd opleidingen Rinus Snoep zich over de eerste toe loop van aanmeldingen kunnen ver heugen. Zij zien de toekomst dan ook met veel vertrouwen tegemoet. In de kantoren en in de showroom zijn meer glaswanden aangebracht dan voorheen. Dat schept behalve meer ruimte, een grotere inzichtelijkheid in de organisatie. Oftewel: wie zit waar. Overal is daglicht aanwezig, waardoor er nauwelijks nog lampen branden. Dit wordt mede bereikt door glazen dak doorlatingen die geconcentreerd dag licht binnenbrengen. Op 30 september, de open dag voor klanten en belangstellenden, heropent Fred Grifhorst, directeur Noord-Euro pa van Lincoln Electric het pand. Wa genvoorde is in Zeeland de belangrijk ste verkoper van Lincoln-producten. De afgelopen maanden is het bedrijfspand van Wagenvoorde Lastech niek op industrieterrein Arnestein I in Middelburg flink onder handen genomen. Gevel, showroom en kantoren zijn gerestyled en met de nieuw bouw van de afdeling Service Onderhoud is het vloeroppervlak met een derde vergroot. voegmaterialen (elektroden en lasdra- den) in de regio, verkoopt en verhuurt ook las- en plasmasnijapparatuur, vei ligheidsartikelen en alles wat daarmee samenhangt. Ze voeren reparaties en preventief on derhoud uit, verrichten con troles en cer tificeringen en stellen lasproce- dures op. Bovendien biedt het bedrijf las- opleidingen aan op alle niveaus. "In dit pand Foto's: Marijke Folkertsma komt de kracht MIDDELBURG - Het management van Wagenvoorde Lastechniek is en thousiast over het resultaat van de in grijpende verbouwing. Wagenvoorde, de belangrijkste leverancier van lastoe- Wagenvoorde Lastechniek B.V. Arnesteinweg 63, 4338 PD Middelburg Postbus 8066, 4330 EB Middelburg T 0118 67 90 90, F 0118 67 90 99 info@wagenvoordelastechniek.nl i www.wagenvoordelastechniek.nl MIDDELBURG - Prior Fusie Overnames BV, gevestigd aan de Herculesweg 16 te Middelburg, is een nieuw bedrijf met een schat aan kennis en ervaring. Het is een zusterbedrijf van Prior Adviesgroep en Prior Personeelsdiensten. Prior Fusie Overnames is recentelijk van start gegaan als onafhankelijke organisatie die processen van fusie en overnames begeleidt binnen het MKB. Bram van Stel en Tonny Veerman zijn beide partner van Prior Fusie Over names BV. Ze hebben hun kennis en kunde 111 een nieuwe entiteit gebundeld om vanuit een onafhankelijke positie de markt in Zuidwest-Nederland te bedie nen, als professionele intermediair op het gebied van fusie en overnames. Het bureau bestaat uit onafhankelijke specia listen in koop en verkoop van bedrijven, participatie, opvolging, overname, fusie, management buy-in buy-out. Bram van Stel is ruim twaalf jaar zelfstandig ondernemer en beschikt over veel ex pertise in het adviseren en begeleiden van bedrijven 0111 zo efficiënt en gezond mogelijk te opereren. Tonny Veerman komt uit een echte ondernemersfamilie en heeft dertig jaar bancaire ervaring 111 diverse managementfuncties en groot- zakelijke markt opgedaan in Zeeland en Brabant. „We zijn complementair aan elkaar en willen met name inspelen op de problematiek van bedrijfsopvolging, van de uittredende babyboomgenera tie. We begeleiden ondernemers bij de aan- en verkoop van bedrijven, bij het samengaan van bedrijven (fusies) en bij herstructureringen of corporate recove ries", aldus Bram van Stel. Netwerk Zijn compagnon vult aan: „Vanuit een helikopterview werken we eiland- en provinciegrensoverschrijdend. Het on derscheidende van ons bureau is onder andere dat we beschikken over een uitge breide database, een groot netwerk, met potentiële uittredende ondernemers en potentiële kopers. Er zijn best veel jonge mensen die graag ondernemer willen worden en/of een bedrijf willen over nemen. Met onze landelijke lijn kunnen we doelgericht en marktontsluitend zoe ken, bijvoorbeeld een uittredende on dernemer uit Terneuzen samenbrengen met een potentiële koper uit Roosen daal. Onze toegevoegde waarde bestaat vooral ook uit de aanvullende werking op banken, accountants, advocaten en notarissen. Wij kunnen een prima ver lengstuk zijn van dit vierluik en hebben elkaar als partners hierbij nodig om tot succes te komen. In de praktijk bestaat een overname uit een voorbereidingsfase, een overdrachtsfase en een integratiefase. Met name in de eerste fase is advisering cruciaal. Is de verkoper er wel klaar voor? Er komen vaak emotionele aspecten om de hoek kijken, los van de materiële waardebepaling. Forceren heeft geen zin. Wij houden de betrokkenen een spiegel voor, wat komt er allemaal op hun pad, uiteraard ook in financieel opzicht. Het is vervolgens aan ons om samen met de ondernemer een ideale match te zien te bewerkstelligen. Een overname (of fusie) moet op zijn bancaire, juridische, fiscale én emotionele merites worden beoordeeld. Wij zijn de regisseurs in deze trajecten. Door veel succesvolle trans acties af te ronden is dit ook belangrijk voor behoud van de werkgelegenheid, en de Zeeuwse economie. Regisseur Als management en organisatie specialist is Prior Fusie Overnames bij uitstek geschikt om de rol van regisseur op zich te nemen, temidden van koper, verkoper en bovengenoemd vierluik. Als voor malig manager groot zakelijk bij een grootbank weet Tonny Veerman wat er leeft in het Zeeuwse bedrijfsleven en de Zeeuwse economie. Hetzelfde geldt voor rasechte ondernemer Bram van Stel, die tevens voorzitter is van de ondernemers vereniging Middelburgse Bedrijven Club (MBC). Prior Herculesweg 16,4338 PL Middelburg Tel: 0118-674074, Fax: 0118-636036 Mobiel! Veerman: 06-53251714, Mobiel B. van Stel: 06-51213913 E-mail: info@prior-fo.nl, www.prior-fo.nl Partners Prior Fusie Overnames BV, Tonny Veerman en Bram van Stel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 146