Accountmanager nationale verkoop online media m/v 36 uur per week weGGNeR Media Stichting Arduin 5 6 banen Raad van Toezicht; Stichting Arduin Bedrijfsleider Groenvoorziening zaterdag 18 september g> JobTrack.nl Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzich ten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. Is op zoek naar twee leden (m/v) De Raad van Toezicht is wegens het bereiken van de maximale zittingstermijn van een tweetal leden op zoek naar deskundige en gemotiveerde kandidaten voor de twee vacatures die begin 2011 in de Raad ontstaan. De Raad van Toezicht zoekt kandidaten conform de beschikbare profielschets en heeft voorkeur voor kandi daten die beschikken over specifieke kennis, ervaring en netwerken op één van de twee volgende gebieden: Zorginhoudelijke kennis met name vanuit het cliënt/patiënt perspectief. Kennis van de huisvestingscomponent, vastgoedontwikkeling en vastgoedexploitatie in de zorg. Stichting Arduin is een toonaangevende organisatie binnen de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking. Het primaire werkgebied omvat de provincie Zeeland waar Arduin binnen 220 woon- en werk- locaties haar dienstverlenende activiteiten uitvoert ten behoeve van zo'n 720 cliënten. De zorgbrede Governance Code vormt de leidraad voor bestuur, toezicht en verantwoording. Voor de uitgebreide profielschets Leden Raad van Toezicht en verdere sollicitatiegegevens verwijzen wij geïnteresseerden naar de website Arduin: www.arduin.nl (onder medewerkers laatste nieuws). Telefonische informatie wordt graag verstrekt door mevrouw drs. RM. van Belle-Kusse, Raad van Bestuur, telefoon 0118-434501. Sollicitatie U kunt uw sollicitatie richten aan: Raad van Toezicht Arduin, t.a.v. drs W.T. van Gelder, voorzitter Raad van Toezicht, Postbus 85, 4330 AB Middelburg of mailen naar rvt@arduin.nl, voor 4 oktober a.s. De eerste gespreksronde voor deze vacature vindt plaats op woensdag 27 oktober 2010. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bij WVS Diensten zijn ruim 1000 medewerkers werkzaam. Dit bedrijfsonderdeel houdt zich bezig met het onderhoud en aanleg van groenobjecten, schoonmaak, bestratingen, schilderen en post- en pakketbezorging. Wij zijn voor de groen voorziening regio West op zoek naar een. Bedrijfsleider (m/v). Wat verwachten we van je? Je bent verantwoordelijk voor de totstandkoming van de bedrijfsstrategie van het groenbedrijf regio West, alsmede voor het opstellen van het bedrijfsplan met de daarbij behorende financiële, personele, commerciële en operationele bedrijfs doelstellingen. Daarnaast onderhoud je op adequate wijze contacten met (potentiële) klanten en lever je als lid van het Divisieteam een actieve bijdrage aan de ontwikkeling en realisatie van het divisiebeleid. Je profiel Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau (voorkeur voor een bedrijfskundige opleiding) met daarbij minimaal vijfjaar ervaring in een vergelijkbare functie. Verder beschik je over kennis van het vakgebied, goede communicatieve vaardig heden, leiderschapskwaliteiten en analytisch denkvermogen. Wat kun je van ons verwachten? Wij bieden een prettige werkomgeving in een informele sfeer. Je kunt rekenen op een marktconform salaris dat afhankelijk is van je leeftijd, opleiding en ervaring. Daarnaast heeft WVS- groep aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren of meer informatie? Informatie kun je verkrijgen via mevrouw Corina Konings, Directeur WVS Diensten, telefoon 0165-822702. Richt je sollicitatiebrief of e-mail binnen twee weken na verschijning van deze advertentie aan mevrouw Yolande van Dessel, plv hoofd P&O WVS Diensten, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal (e-mail: vacatures@wvsgroep.nl). Een psychologische test/ assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. Uitgebreide informatie over deze vacature staat op onze website: www.wvsgroep.nl Bosstraat 81, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, Tel. 0165 596500, Fax 0165 561263, Email info@wvsgróep.nl, www.wvsgroep.nl Ten behoeve van onze producten zijn wij voor ons kantoor in Houten op zoek naar een Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland. Dagelijks bezorgt Wegener zeven regionale dagbladen met een oplage van circa 800.000 exemplaren in een groot deel van Nederland. Deze kranten worden iedere dag door gemiddeld 2,6 miljoen personen gelezen. Wekelijks produceert Wegener ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van circa 8,6 miljoen exemplaren per week. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener internetproducten met een miljoenenbezoek en levert Wegener grafische producten en diensten. Uw profiel U bent een resultaatgericht persoon met een commerciële instelling. Tevens bent u enthousiast, communicatief vaardig en toont u eigen initiatief. U heeft HBO werk- en denkniveau aangevuld met NIMA A/B en/of SRM Communicatie I en II, mediaplanning en commerciële trainingen alsmede een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Ervaring in de online-media branche is een must. U bent in het bezit van een rijbewijs. Wij bieden Een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een dynamische en collegiale werkomgeving met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast bieden we u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer A. Sluis, telefoon 0643072502. Je sollicitatie kun je per mail, uiterlijk 30 september, richten aan de heer F.J. Drost, P&O Adviseur. Ons e-mailadres is pomn@whm.wegenêr.nl Functie-inhoud U realiseert verkoopdoelstellingen ten aanzien van online-verkoop op nationaal niveau. U legt en onderhoudt contacten met nationale klanten en reclamebureaus. U sluit contracten af, behandelt opdrachten en begeleidt de realisatie. U geeft budget- en media-adviezen aan (potentiële) klanten en houdt de accountinformatie in de database up to date. U signaleert marktontwikkelingen en vertaalt deze naar verkoopkansen. internetsite www.wegenermedia.nl Algemene informatie over Wegener Media BV vindt u op onze

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 140