m
media
aan kinderprogramma's
55
'Ik denk dat ook volwassenen hard om Nerd TV moeten lachen'
media@wegener.nl
024-3650570
Marco Versluis, eindredacteur van Villa Achterwerk
Zaterdag 18 september 2010
07:00 De grote verhui
zing 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs
grote tuinverbouwing
10:55 Actie in het at
tractiepark 11:55 SBS 6
Autosport 12:25 Who's
the boss? 12:55 City
trends 13:25 Teletrends
15:00 De dierendok
ter 15:30 Huizenjacht
16:30 Moeders van nu
17:00 Droomhuis in
de zon
09:30 Classic car rally:
Winter trial 2010 09:55
Regio business magazi
ne 10:25 2getbusiness
11:00 Business class
12:20 Mickybo and me
14:00 RTL GP: Red Buil
Air Race - Jaaroverzicht
201015:00 RTL GP:
WK Superbike - Duits
land 16:00 RTL GP: Su
perleague Formula - Ita
lië 16:30 RTL GP: Rally
report 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 RTL
Autowereld
17:15 Design Inc. 17:40
4Me
06:50 Hoge hakken,
strakke pakken: de ma
kelaars 07:25 Ernst,
Bobbie en de rest 07:55
A model life: Petra Nem-
cova project 08:55 Tom
my Teleshopping 10:55
Astro TV 12:55 Tom
my Teleshopping 13:55
Gok's fashion fix 14:55
A model life: Petra Nem-
cova project 15:55
Born2Cook 17:00 Kit
chen criminals
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters, To-
tally spies, Super hero dT
squad, Beyblade, Aaron Ci
Stone, Phineas Ferb,
Cory in the house, Zack
Cody, I'm in the band,
Zeke Luther, Kick But-
towski, American dra
gon, Jackie Chan, Po-
kemon, Totally spies,
Matt's monsters, Skunk
fu, A kind of magic, Re
cess, What's with Andy,
Emperors new school,
Stitch!, Phineas Ferb,
Zack Cody, Zeke
Luther
18:00 De grote verhui
18:00 Sport, levensge
18:10 Opening soon,
18:05 Extreme home
18:00 Veronica's fun
zing, Realitypro-
vaarlijk!, Reality-
Reality
makeover
niest commer
gramma
programma
18:40 Opening soon,
cials ever!
Reality
18:10 According to Jim,
Comedy
18:35 Still standing, Co
medy
19:00 De 25 leukste
19:00 Da's lachen!, Reali-
19:05 My boys, Comedy
19:00 Two and a half
mafkezen aller tij
typrogramma
19:35 Strong medicine,
men, Comedy
den, Amusement
Dramaserie
19:30 Border security,
Reality
20:30 Wegmisbrui
20:00 Flodder, Komedie
20:30 Lipstick jungle,
20:00 Grenzeloos ver
20:30 NCIS, Detective
kers!, Verkeerspro-
Dramaserie
liefd, Realitypro-
serie
gramma
gramma
21:30 Red mijn vakan
tie!, Consumenten
programma
21:25 Lipstick jungle, 21:30 MasterChef: Nog 21:25 Flashpoint, Mis-
Dramaserie 7 dagen, Voor- daadserie
uitblik
21:35 Alleen nog een
man
22:30 Hart van Neder
land
22:45 Piets weerbericht
22:55 Reportage: Ro
bert Pickton, var-
kensboer én
vrouwenslachter
22:10 24, Actieserie 22:20 Half light, Thriller
22:25 Numb3rs, Mis
daadserie
23:55 Fear Factor, Spel-
programma
23:05 24, Actieserie
23:35 Criminal intent, 23:15 Numb3rs,Mis-
Dramaserie daadserie
00:50 Astro TV 00:00 Business class 00:26 Sneak preview
01:20 RTL Poker: Full tilt 02:00 Meiden
- Pro showdown 04:30 Chat TV
02:21 Poker babes 05:30 Vriendinnentijd
03:00 Sneks
05:00 Car tracks
00:35 Big love
01:40 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:05 Veronica poker:
Premier League
Poker 4
01:05 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
zoals vroeger veel gebeurde. Ik
denk dat ook volwassenen hard
om Nerd TV moeten lachen."
Maar na tal van jaren Villa Achter
werk vormen kinderen tussen de 9
en 12 nog altijd de doelgroep. „Al
merken we dat ook de wat jongere
kinderen, die een beetje tegen die
leeftijdsgroep opkijken, het leuk
vinden ernaar te kijken. Maar zo
dra ze de puberteit ingaan, is de
grens wel bereikt."
Villa Achterwerk ging met zijn tijd
mee: programma's moeten steeds
sneller en dynamischer en mogen
niet te lang duren. „De aandachts-
boog van kinderen is sterk veran
derd. Vroeger kon je programma's
maken die een kwartier of twintig
minuten duurden. Nu niet meer."
Villa Achterwerk. Elke zondag op Neder
land 3, 09.00 uur.
00
b
vo
b
10
o
O
10
KJ
KJ
O
O
KJ
U>
O
X
H
aimSJTELEVlSIE
Omroep Zeeland
18:00 Trugkieke 18:10 In het
theater 18:25 Kunstkeet 18:35
RegioNed 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
09:35 Programma van de ERTS
10:00 Protestantse eredienst
11:00 De zevende dag 13:00
Het journaal 13:30 Het weer
13:35 Half uur natuur 14:05
Vlaanderen vakantieland 14:50
Rhino Co 15:45 Clips 16:00
Ronde van Spanje 18:00 Het
journaal 18:10 De rode loper
18:30 Potje eigen pil 19:00 Het
journaal - Sportweekend 19:55
Hét weer 20:00 Zoo Australië
20:25 De jaren stiilekes 21:25
Flikken Maastricht 22:15 De
schaduw van het kruis 22:55
Het journaal laat 23:10 Studio 1
23:45 Het weer 23:50 De ze
vende dag
België 2
07:00 Hopla 07:05 Kabaal in de
stal 07:15 Disney's Handy Man
ny 07:40 Kwiskwat 08:05 Sam
son en Gert 20 jaar 08:30 Opa
op zak 08:45 Mega Mindy
09:10 Disney's Aladdin 09:35
Junior Eurosong 201010:10 Do
re mix: Junior eurosong 2009
10:55 Pat Stan 11:05 Beugel-
bekkie 11:25 6tien 11:50 De
week van Karrewiet 11:58
CANVAS 12:00 KETNET 14:00
Hotel op stelten 15:10 Hotel op
stelten: De making-of 15:25
Samson clip 15:30 De Smurfen
15:55 Samson clip 16:00 Mega
Mindy 16:25 Samson clip 16:30
De avonturen van Bibi Tina
16:55 Samson clip 17:00 Stafari
17:15 Samson clip 17:20 Sam
son en Gert: De beste afleve
ring ooit 17:45 Samson clip
17:50 Pat Stan 18:00 Mooi
ste sprookjes van Grimm 19:00
Sunjata: Voor, op en achter het
toneel 19:25 Wat een beest
19:53 CANVAS 20:00 Het jour
naal 20:10 Panorama 21:00
Wild China 21:50 Arm Wallonië
22:45 Métamorphose d'une
gare 23:40 Programma van de
ERTS
07:00 Breakfast 08:10 Match of
the day 09:30 The Andrew Marr
show 10:30 Great North Run
201015:25 The politics show
16:25 16:30 EastEnders 18:25
Songs of praise 19:00 BBC
News 19:20 Regionaal nieuws
en weerbericht 19:30 Country-
file 20:25 20:30 Antiques road
show 23:00 BBC News 23:15
Regionaal nieuws en weer
bericht 23:25 Who do you
think you are?
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 08:00 Arthur
08:15 League of super evil
08:25 Sportsround 08:40 Bear
behaving badly 09:00 Escape
from Scorpion Island 09:55
What's new Scooby Doo? 10:20
The Pope's visit 2010: Beatifica
tion mass of John Henry New
man 13:30 Motorsport 15:00
Snooker: World Open 18:00
Rugby League 20:30 Welling
ton bomber 21:30 Victoria
Wood: Seen on TV 23:00
Match of the day 2
Kai, Bo en Moen, de drie Aziatische vrienden die in 'Van hier tot Tokio' elke
week bizarre, eigenzinnige avonturen beleven. foto VPRO
Duitsland 1
07:10 Sesamstrafêe 07:35
Rennschwein Rudi Rüssel 08:25
Tigerenten Club 09:25 Die Sen-
dung mit der Maus 09:55 Ta-
gesschau 10:00 Oktoberfest
201012:00Tagesschau 12:03
Presseclub 12:45 Tagesschau
13:15 ARD-exclusiv 13:45
Sportschau live: DTM - Deut
sche Tourenwagen Masters
15:35 Tagesschau 15:45 Polet-
tos Kochschule 16:30 ARD-Rat-
geber: Gesundheit 17:00 Ta
gesschau 17:03 W wie Wissen
17:30 Gott und die Welt 18:00
Sportschau 18:30 Bericht aus
Berlin 18:49 Ein Platz an der
Sonne 18:50 Lindenstrafêe
19:20 Weltspiegel 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort: Bluthoch-
zeit 21:45 Anne Will 22:45 Ta-
gesthemen 23:03 Das Wetter
im Ersten 23:05 ttt - titel the
sen temperamente 23:35 Kino-
Festival im Ersten: Freischwim-
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau
08:35 Löwenzahn 09:00 heute
09:02 sonntags 09:30 Protes
tantse kerkdienst 10:15 blick-
punkt 11:00 ZDF-Fernsehgar-
ten 13:00 heute 13:03 Peter
Hahne 13:30 ZDF.umwelt
13:55 Neues Abenteuer mit
Flipper 15:30 heute 15:35
George - Der aus dem Dschun-
gel kam 17:00 heute 17:10 ZDF
S PO RTre portage 18:00 ML
Mona Lisa 18:30 ZDF.reporta-
ge: Liebe und Logistik 19:00
heute 19:10 Berlin direkt 19:30
Terra X: Atlantis der Nordsee
20:15 Emilie Richards: Zeit der
Vergebung 21:45 heute-journal
22:00 GSI - Spezialeinheit Gö-
teborg 23:35 ZDF-History: Die
sieben Irrtümer der Deutschen
Einheit
07:25 Die Camper 07:55 Alles
Atze 08:25 Nikola 08:55 Ritas
Welt 09:25 Das Haus der Zu-
kunft 10:55 Kaya Yanar - live
unszeniert 12:40 Martin Rütter
live! Hund - Deutsch, Deutsch -
Hund 14:25 Die 25 gröfêten
Glückspilze Pechvogel 16:45
Rachs Restaurantschule 17:35
RTL Bibelclip 17:45 Exclusiv-
Weekend 18:45 RTL Aktuell
WEEKEND 19:03 RTL Aktuell
Weekend - Das Wetter 19:05
Schwiegertochter gesucht
20:15 Der unglaubliche Hulk
22:25 SPIEGEL TV Magazin
23:10 Ringfrei! Klitschkos
gröfêter Kampf 23:40 Faszinati-
on Leben 23:55 Der unglaubli
che Hulk
07:50 NASA's greatest mis
sions: The explorers 08:45
World's toughest tools: Annihi-
lators 09:40 How machines
work 10:35 Ultimate weapons:
Close quarter battle 11:30 Eco-
Tech: Zero waste 12:25 Ray
Mears' bushcraft: America
13:20 Deadliest catch: Sea test
ed 14:15 Mega world: Italy
15:10 Ultimate car build-off:
Soccer mom super car 16:05
Battle machine bros: Ripsaw
revolution 17:05 How ma
chines work 18:05 American
chopper: 10th anniversary OCC
bike 19:05 Mythbusters 20:05
Wheeler dealers: BMW M3 (2)
20:35 Deadliest catch: Sea test
ed 21:35 Surviving disaster:
Earthquake 22:35 Whale wars:
Surrounded by spies 23:30
Monsters inside me: Lurkers
07:00 World's toughest fixes:
Going nuclear 08:00 Hyena
queen 09:00 Predator CSI:
Zombie alligators 10:00 The
dog whisperer: Tara, Molly
Mandy, Olive, and Dexter 11:00
Monster fish of the Congo
12:00 Secrets of: Shaving 13:00
Interpol investigates: Tracks of
a stalker 14:00 The dog whis
perer: Tenacious B 15:00 The
dog whisperer: Bam bam 16:00
The dog whisperer: Sooner
Trace, and Casanova 17:00
Earth investigated: Preventing
armageddon 18:00 Shark Eden
19:00 World's toughest fixes:
Leaky cruise ship 20:00 The
dog whisperer: Wilshire and
Butch 21:00 Saxon gold: Find
ing the hoard 22:00 Tunnel to a
lost world 23:00 America's
hardest prisons: The kill fence
Animal Planet
07:15 The planet's funniest ani
mals 07:40 Surviving the
drought 08:35 Animal battle
grounds: Rivers 09:00 Cats
101American shorthair, Sa
vannah, Scottisch fold, Persian,
Ragdoll, Sphynx 09:55 Monkey
life 10:20 RSPCA: On the front
line 10:50 Miami animal police
11:45 E-vets: The interns - In
the driver's seat 12:10 Pet res
cue 12:40 Animal cops Miami:
Caught in the act 13:35 Wildlife
SOS 14:00 RSPCA: On the
frontline 14:30 Britain's worst
pet 15:25 Dogs 101Designer
dogs 16:20 Cats 101American
shorthair, Savannah, Scottisch
fold, Persian, Ragdoll, Sphynx
17:15 Animal cops Houston:
Undercover 18:10 Weird crea
tures with Nick Baker: Horse
shoe crab 19:10 Planet earth
20:05 Jungle 21:00 Whale
wars: Surrounded by spies
21:55 Your worst animal night
mares: Bloody Monday/Trial by
venom 22:50 Shark after dark
23:45 Untamed uncut: Shark
games
Nickelodeon
06:15 Timmy time 06:25 Roary
de Racewagen 06:35 Dora the
explorer 07:00 Chalkzone
07:50 Mr Bean the animated
series 08:10 Barnyard 08:45 In
visible network of kids 09:05
Fairly odd parents 09:30 Spon-
gebob Squarepants 09:55
Ned's Declassified 10:15 Big
time rush 10:40 iCarly 11:05
Fanboy Chum chum 11:40
Wayside 12:05 Lola Virginia
12:30 Johnny test 13:05 Ad
ventures of Jimmy Neutron
13:50 My life as a teenage ro
bot 14:35 Geronimo Stilton
15:00 Chalkzone 16:00 Lucky
Luke - The ballad of the Daltons
17:20 Barnyard 18:20 True
Jackson 18:45 Big time rush
19:10 iCarly 19:35 Drake
Josh 20:00 Zender uit de ether
08:10 Bakugan 09:00 Your
chart 10:00 Keek dat nou 11:00
Wat te doen voor je poen
11:30 TMF Totally summer
12:00 TMF Superchart 14:00
100% Pop 16:00 Hollywood
buzz 16:30 Wat te doen voor je
poen 17:00 Boxed 17:30
Sascha's streetchallenge 18:00
TMF Superchart 20:00 Keek dat
nou 21:00 Wat te doen voor je
poen 21:30 TMF Totally sum
mer 22:00 Gamekings 23:00
TMF Lovesongs
08:55 MTV Breakfast club top
10 09:45 Boxed 10:10 Video
Music Awards 2010: Main show
11:50 Teen mom 15:50 Teen
moms - Check up with Dr. Drew
17:10 Teen moms - Unseen
Moments 18:05 The hills 18:35
The city 19:00 Hard times
19:25 Valemont 19:55 My life
as Liz 20:25 Cribs 20:50 Pimp
my ride: Rescored 21:20
Pranked 21:45 The X-Effect
22:10 Jersey shore 23:05 The
Dudesons in America 23:30 Ni-
tro circus
06:30 Et si vous me disiez toute
la vérité? 06:50 Reflets sud
07:45 Le dessous des cartes
08:00 Canadees nieuws 08:30
Les gardiens de la forêt 09:00
TiVi5rnonde 10:55 Déja vu
11:30 La vie en vert 12:00 Flash
12:05 Jour de rugby 12:50 DE-
SIGNsuisse 13:03 Tendance A
13:30 Belgisch nieuws 14:05
Vivement dimanche 15:35 La
petite vie 16:00 Nieuws 16:30
Acoustic 17:00 Kiosque 18:00
Flash 18:10 Internationales
19:00 Sur la route légendaire
du thé 20:00 Coup de pouce
pour la planète 20:30 Frans
nieuws 21:00 Le chat 22:25 Sa-
lam 23:00 Nieuws 23:10 Zwit
sers nieuws 23:35 Afrikaans
nieuws 23:50 L'incorrigible
Eurosport
08:30 Autosport 09:00 Tafel
tennis 11:45 Karting 12:45 Au
tosport 16:00 Wielrennen:
Ronde van Spanje 17:45 Ge
wichtheffen 19:00 Tafeltennis
20:00 Autosport 20:30 Motor-
sports weekend 20:45 Snooker
23:00 Boksen
07:00 World report 07:30 Re
vealed 08:00 World report
08:15 CNN marketplace Africa
08:30 i Report for CNN 09:00
World report 09:15 CNN Mar
ketplace Middle East 09:30
MainSail 10:00 Political Mann
10:30 Talk Asia 11:00 Larry
King live 12:00 World report
12:30 World sport 13:00 News
special 13:30 Inside Africa
14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 World re
port 16:30 i Report for CNN
17:00 MainSail 17:30 World
sport 18:00 Prism 18:45 CNN
Marketplace Middle East 19:00
African voices 19:30 Revealed
20:00 World report 20:30 Talk
Asia 21:00 World report 21:30
News special 22:00 Fareed Za
karia GPS 23:00 Best of Back-
Story 23:30 World sport