RYM IT jPiy&Mi bchmitz 1e of 2e Autotechnicus met ervaring (m/v) Directeur Schneider [Qh patrick J De Betho een boeiend bedrijf Assistent accountant Financieel medewerker 1 timmerman en 1 voorman timmerman BOVAG fietsen scoort 48 banen JobTrack.nl Autobedrijf zaterdag 18 september De huidige directeur maakt medio 2011 gebruik van de pensioenregeling. Daarom zijn wij op zoek naar een energieke fulltime De Betho te Goes voert de Wet sociale werkvoorziening uit namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen. Hierbij staat de ontwikkeling van de werknemer centraal. De doelstelling is elke werk nemer toe te leiden naar een zo regulier mogelijke arbeids plaats. Bij De Betho werken ruim 700 medewerkers. De Betho bestaat uit een Detacheringsbedrijf Industrieel Bedrijf Hoveniersbedrijf Schoonmaakbedrijf Functie-informatie In het directiestatuut staan strategische beleidsvorming, beleidsuitvoering en belangenbehartiging centraal. De door u op te stellen jaarplannen (met bijbehorende jaarbudgetten) zijn hiervan afgeleid. Contacten met overheden en bedrijfsle ven komen veelvuldig voor. De directeur is voorzitter van het managementteam. Samen met de vier overige leden van het MT geeft u vorm en inhoud aan de sturing van de organisatie. De directeur rapporteert aan het Algemeen Bestuur. U bent het eerste aanspreekpunt voor de politiek-bestuurlijke omgeving, het is daarom wenselijk dat u in de regio woont of op termijn hier naar toe wilt verhuizen. Functie-eisen Een warme belangstelling voor de doelgroep is een eerste vereiste. Voor een goed functioneren is een universitair werk en denkniveau onontbeerlijk. U beschikt over een strategische blik op toekomstige ontwikkelingen en kunt deze vertalen naar de organisatie. U bent een sterke communicator met een groot inlevingsvermogen en overtuigingskracht. U beweegt zich gemakkelijk op diverse niveaus. U beschikt over onderne merschap, leidinggevende capaciteiten en u bent resultaat- en klantgericht. Geboden wordt Een jaarsalaris overeenkomend met schaal 15 van de CAO gemeenten. Hoewel het in principe gaat om een aanstelling voor onbepaalde tijd, wordt u eerst een dienstverband aange boden van één jaar in B-Flex bv, zijnde een onderdeel van De Betho organisatie. Aannemende dat u de functie tot volle tevredenheid van beide partijen invult, wordt u na dat jaar een dienstverband voor onbepaalde tijd aangeboden, waarbij de gemeentelijke arbeidsvoorwaarden van toepassing zijn. Procedure U wordt uitgenodigd uw sollicitatie uiterlijk G5 oktober a.s. te richten aan het Algemeen Bestuur van De Betho, t.a.v. de heer S.F. Aarts, Antwoordnummer 349, 4460 VB Goes. Uw sollicitatie wordt absoluut vertrouwelijk behandeld. Wij verzoeken u er rekening mee te houden dat de gesprek ken plaatsvinden op donderdag 04 en 11 november a.s. Bent u voor ons dé kandidaat, dan zullen wij u vragen mee te werken aan toetsing van onze keuze door een psychologisch adviesbureau. Deze vindt plaats op maandag 22 november a.s. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer S.F. Aarts, Manager Personele en Sociale Zaken, telefoon 0113-23 39 33. De Betho Klein Frankrijk 2 4461ZM Goes www.debetho.nl Administratie bedrijfsadvies Administratie en bedrijfsadvies B.A. Schneider te Burgh-Haamstede is op zoek naar een: 40 uur per week en een 40 uur per week Kijk voor nadere info op www.schneiderbedrijfsadvies.nl interieur- en houtbouw v.o.f. Patrick Sonke interieur- en houtbouw v.o.f. is een familiebedrijf dat gespecialiseerd is in houtskeietbouw, gevelbekleding en interieur timmerwerk. Onze inspanningen om kwaliteit te leveren hebben een groeiend aantal opdrachten tot gevolg, hierdoor willen wij op korte termijn weer twee medewerkers aantrekken, namelijk Inlichtingen kunt U inwinnen bij: Patrick Sonke 06 24327004 en Piet Sonke 06 24327003 Sollicitaties met volledige CV. binnen 10 dagen via postadres Bellefleurstraat 22 te 4421 DK Kapelle. of E-mail: sonkebellefleur@planet.nl De werkzaamheden: De elektrotechnische dienst is verantwoordelijk voor het in optimale staat' houden van alle apparatuur en installaties op elektrotechnisch gebied. U gaat zich bezig houden met het preventieve onderhoud, storingen, repara ties, aanpassingen en uitbreidingen aan de productiemachines en installaties in de vakgebieden elektrotechniek, pneumatiek en besturingstechniek. Het onderhouden, wijzigen en optimaliseren van de (Siemens) PLC-besturin- gen is een belangrijk onderdeel van uw werk. Middels gerichte trainingen wordt uw vakkennis actueel gehouden, verbreed en verdiept. Verder verwachten wij dat u actief meedenkt over voorstellen tot wijzigingen of vernieuwingen op uw vakgebied. De voorwaarden: Een MTS-E opleiding of een gelijkwaardig niveau en enkele jaren werkerva ring vormen een uitstekende basis om te starten. Verder beschikt u over actuele kennis van moderne besturingstechnieken. U heeft geen negen tot vijf mentaliteit. Tevens bent u bereid om te werken in een wekelijks wisse lende storingsdienst (vroeg, nacht, avond, dag, dag). Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 10 dagen zenden aan: COROOS Conserven B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa, Postbus 61,4420 AC Kapelle Met productielocaties in Kapelle en Beldermalsen is Corns een van de grootste conservenlatirieken van Nederland. Vers m tiet land, morden groenten en fruit direct hij ens in glss, Hik of Ons lied rijf, mei ruim 150 miljoen euro omzet, staal synoniem voor groei, een communicatie. Uiteraard werken Op onze twee locaties maken in totaal 300 medewerkers zich elke en toch gedreven, waarin voor elke u'so www.coroos.nl TRADING Rynart-Trading is een internationaal logistieke dienst verlener, dat zorgt draagt voor het totale logistieke pakket voor haar klanten. Met eigen vestigingen in Holland, Kazakhstan, Uzbekistan en Afghanistan. Ter versterking van ons team zoeken wij op kort termijn: Als Transport Planner bent U verantwoordelijk voor: Dagelijks aansturen/coördineren van een toegewezen groep voertuigen. Contact onderhouden met diverse nationale en Internationale klanten Het verwerken van data in het systeem Functie-eisen: MBO niveau Beheersing van de Engelse en Duitse taal (zowel mondeling als schriftelijk) beheersing van de Turkse taal is een pre Samenwerking, communicatievermogen en teamgerichtheid Accuraat Kennis MS Office/Windows Affiniteit met transport Bent u geïnteresseerd in deze functie? Uw sollicitatiebrief met cv. kunt u voor 3 I oktober sturen naar: Rynart Trading international BV T.a.v. de heer A.J.M. Rynart Postbus 28 4790 AA KLUNDERT e-mail: rob.rynart@rynart-int.com Noordweg 355 4333 KB Middelburg info@autobedriifschmitz.nl www.autobedrijfschmitz.nl Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een gemotiveerde U bent in staat om zelfstandig te werken en op de hoogte van de modernste technieken Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u richten aan Dhr. D.G. Schmitz inl. 0118-629742 of 06-50930284 je bereikt meer op de flets!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 132